دولت در صورت فشار به سهولت مستندات

یک زن چرخ دار به تن. سینا وست بیمارستان در نیویورک است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پیشنهاد کرده است که دولت عفونت نرخ plateaued.

عکس: میگوئل Juarez لوگو/زوما پرس

Coronavirus عفونت صدر 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان به این بیماری همه گیر نشان داد نشانه های اولیه از کاهش در برخی از کشورها و ایالات متحده ramping تا فشار به ارزیابی مجدد مستندات.

بخشی از این چالش مقامات چهره در اندازه گیری که آیا برای نرم کردن قفل محدودیت ها است که تصمیم گیری چگونه به تفسیر آمار است که آنها می گویند در حال حاضر یک تصویر مخلوط از ویروس های موجود در برخی مناطق اما نه شکست داد.

تایید عفونت در ایالات متحده بیش از 735,000 روز شنبه با بیش از 39,000 مرده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان گفته اند که به احتمال زیاد undercounts میزان این بیماری همه گیر. غربی اقتصادهای در حال حاضر حساب برای برخی از دو سوم از coronavirus موارد در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در نیویورک که در آن تایید موارد رز بالا 242,000 Gov. اندرو کومو پیشنهاد کرده است که دولت عفونت نرخ plateaued و شروع به فرود. آقای کومو گفت: شنبه تعداد زیادی از مردم در حال حاضر بستری در بخش دولتی برای Covid-19 زیر 17,000 در مقایسه با حدود 18,000 در اوج آن است.

او گفت که 2000 نفر تست مثبت برای Covid-19 بستری شده بودند به نیویورک بیمارستان ها در روز جمعه است که در حدود همان تعداد به عنوان در اواخر ماه مارس زمانی که بحران بهداشت و درمان تشدید شد. “مبارک روز نیست اینجا دوباره” آقای کومو گفت.

متحده از جمله ورمونت و مینه سوتا در حال حاضر کاهش برخی از coronavirus مربوط به محدودیت اما کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: اقدامات وجود نخواهد برداشته شود تا زمانی که ظرفیت بیشتری برای آزمایش مردم برای ویروس و دولت قادر به پاسخ سریع تر به تازه شیوع.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در تگزاس و مریلند گروه از معترضان روز شنبه به نام مقامات برای استراحت محدودیت با هدف کاهش گسترش ویروس. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در حال حاضر مجموعه دولت در یک مسیر برای بازگشایی کرد و گفت که خرید پیاده روی و برخی روش های پزشکی ممکن است راه اندازی مجدد به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

در فرانسه نخست وزیر Édouard Philippe است که با توجه به برگزاری یک کنفرانس خبری در روز شنبه به عنوان دولت مردم را به ماندن در خانه های خود. مقامات امنیتی فرانسه می گویند این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی هنوز در حال کشیده فراتر از ظرفیت های طبیعی با وجود کاهش بستری شدن در بیمارستان.

تعداد افراد بستری در این کشور کاهش یافته به مدت چهار روز متوالی به 30,069. تعداد زیادی از مردم در حمایت از زندگی برای این بیماری نیز در حال سقوط به مدت 10 روز و در حال حاضر در 5,833. هنوز فرانسه را تایید عفونت شروع به پریدن کرد 2,569 موارد در روز شنبه پس از افزایش 405 یک روز پیش از آن. بیش از 19300 بی که مردم از Covid-19 در بیمارستان ها و خانه های پس از آوریل 1.

ایران تایید کرد 82,211 عفونت و 5,118 مرگ و میر, یکشنبه, به عنوان برخی از کسب و کار از سر گرفته شد عملیات در پایتخت از تهران. پلیس گزارش داد که 75% افزایش ترافیک به گفته تلویزیون دولتی.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: اماکن مذهبی و زیارتگاه ها باقی خواهد ماند بسته برای دو هفته آینده به جای ماه کامل او در ابتدا اعلام کرد. این walkback می آید پس از فشار از طلاب در شهر قم یک محافظه کار و مذهبی دژ بود که منبع اصلی ایران در اوایل شیوع.

در اسرائیل دولت روز یکشنبه به تصویب شل شدن برخی از محدودیت ها اجازه می دهد مردم در گروه های تا 19 مردم به دعا کردن در خارج از منزل ارائه شده آنها با پوشیدن ماسک و ایستاده شش فوت از هم جدا. برخی از مغازه ها—از جمله لوازم خانگی و اداری مبلمان و لوازم ورزشی-محصولات فروشگاه—می توانید بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها در مراکز یا مراکز خرید بزرگ و عمل اجتماعی فاصله.

بر اساس قوانین جدید, محل کار ممکن است تا 30 درصد از آنها حقوقی واجد شرایط در حال حاضر از 15 درصد است. مدارس بسته باقی خواهد ماند مگر ویژه مدارس آموزش و پرورش که کار خواهد کرد در گروه سه دانش آموزان است. افرادی که نمی پوشیدن ماسک در صورت جریمه.

برخی از کشورهای دیگر گزارش پیشرفت روزانه عفونت نرخ. چین روز یکشنبه گزارش 16 مورد جدید—پایین ترین سطح خود از اواسط ماه مارس—با گزارش مرگ و میر.

در کره جنوبی هشت مورد جدید گزارش شد یکشنبه—اولین بار از اواسط ماه فوریه در این کشور روزانه شمارش شد تک رقمی. هر چند این یافته اجتماعی-فاصله اقدامات سئول گفت: ممکن است به تدریج سهولت محدودیت در هفته های آینده.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ژاپن گزارش 566 موارد جدید در روز شنبه از 682 یک روز پیش از آن.

استرالیا روز یکشنبه به نام برای بررسی منشاء و مدیریت جهانی-بحران بهداشتی. وزیر امور خارجه Marise Payne گفت: این بررسی در نظر گرفتن اطلاعات از دولت ها در سراسر جهان خواهد نیاز به شفافیت از همه کشورها و “شفافیت از چین قطعا” از جمله در تعامل آن با سازمان بهداشت جهانی است.

چین و تهمت و دولت را معامله barbs بیش از حدی که چین ارائه شده, افشاگریهای در اصالت coronavirus. پکن را رد کرده آن را پنهان اطلاعات و دفاع از آن در پاسخ به شیوع بیماری به عنوان شفاف است.

در هنگ کنگ که در آن روزانه عفونت نرخ کاهش یافته است به تک رقمی بیش از هفته گذشته پلیس دستگیر 14 معترضان در روز شنبه. هنگ کنگ و سرزمین اصلی مقامات چینی به دنبال پایان دادن به نزدیک به یک سال از بحران در این شهرستان پس از شهروندان برای اولین بار به خیابان ها ریختند و در ماه ژوئن به مخالفت با یک پس-خارج استرداد لایحه.

Coronavirus در حال حاضر ناشی از یک سیم پیچ را از تظاهرات و اعتراضات اوایل سال جاری به عنوان ساکنان دوری اجتماعات بزرگ. ترس که تظاهرات می زنند حیات ویروس دهندگان جنبش اعتراضی می گویند که آنها نمی خواهد بلافاصله به خیابان ها به تظاهرات علیه دولت در آخرین اقدام است.

نوشتن به پیتر گرانت در [email protected] استیسی Meichtry در [email protected] و Chuin-وی Yap در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>