اتومبیل های الکتریکی در تولید رنو در کارخانه در Flins فرانسه. این شرکت با دریافت بیش از 5 میلیارد دلار وام دولتی با شرایط محیطی.

عکس: کریستف مورن/مهر نیوز

دولت ها در سراسر جهان در حال گذراندن هرگز مانند قبل از به پا زدن شروع به اقتصاد خود در پی Covid-19 مستندات در بسیاری از موارد گره زدن طرح سبز برای نجات بسته حتی به عنوان برخی از صنایع می گویند صرفه جویی در شغل باید تهمت نگرانی های زیست محیطی.

شرکت ها از جمله فولکس واگن AG , رنو SA Air France-KLM و اتریش ایرلاینز در حال دریافت حمایت دولت با هدف کاهش اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش انتشار کربن. اما صنایع در حال مقاومت در برابر محرک بسته به آب و هوا سیاست گفت: دولت باید اولویت بندی احیای رشد کار و فعالیت های کسب و کار.

دولت در حال هل دادن برای تغییر در برخی از بدترین ضربه صنایع با دو رویکرد: ارائه کمک مالی به شرط این که شرکت ها به رعایت شرایط زیست محیطی و ارائه کمک به ترویج کم کربن راه حل های مانند وسایل نقلیه الکتریکی و انرژی های تجدید پذیر.

جهان بالای 50 اقتصاد متعهد شده اند حدود 583 میلیارد دلار برای تقویت تلاش های سبز با بخش عمده ای از بودجه آینده از اتحادیه اروپا با توجه به گزارش بلومبرگ جدید سرمایه گذاری انرژی در ماه ژوئن منتشر شده.

در آمریکا و قانونگذاران را شامل نمی شود مربوط به آب و هوا پیشنهادات در بسته محرک اقتصادی فدرال. به طور جداگانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید مهلت اعتبار مالیاتی است که حمایت از انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری است.

تکه کوچک

آب و هوا پسند طرح هستند فقط بریدن از بسته های محرک اقتصادی دولت.

$12 تریلیون محرک تخصیص

دیگر

$تریلیون 11.417

پایداری

0.583

…تا آنجا که $583 میلیارد و تنها 40 میلیارد دلار اختصاص داده شده به مناطق خاص.

قدرت تمیز

$2.28 میلیارد

آب و هوا و کربن

3.6

انرژی

بهره وری

6.8

هیدروژن

10

هیجانی,

حمل و نقل

13.6

دیگر سبز تحرک

2.8

دیگر

1.16

دیگر

$تریلیون 11.417

پایداری

0.583

…تا آنجا که $583 میلیارد و تنها 40 میلیارد دلار اختصاص داده شده به مناطق خاص.

قدرت تمیز

$2.28 میلیارد

آب و هوا و کربن

3.6

انرژی

بهره وری

6.8

هیدروژن

10

هیجانی,

حمل و نقل

13.6

دیگر سبز تحرک

2.8

دیگر

1.16

دیگر

$تریلیون 11.417

پایداری

0.583

…تا آنجا که $583 میلیارد و تنها 40 میلیارد دلار اختصاص داده شده به مناطق خاص.

قدرت تمیز

$2.28 میلیارد

آب و هوا و کربن

3.6

انرژی

بهره وری

6.8

هیدروژن

10

هیجانی,

حمل و نقل

13.6

دیگر سبز تحرک

2.8

دیگر

1.16

$تریلیون 11.417

0.583

دیگر

پایداری

…تا آنجا که $583 میلیارد و تنها 40 میلیارد دلار اختصاص داده شده به مناطق خاص.

قدرت تمیز

آب و هوا و کربن

انرژی

effici-

-ency

هیدروژن

هیجانی,

حمل و نقل

دیگر سبز

تحرک

دیگر

منبع: بلومبرگ جدید سرمایه گذاری انرژی

در اروپا و سبز طرح که باعث شده برخی از پوش بک از کسب و کار. “شما باید محافظه کاران در پارلمان اروپا و برخی از صنایع مانند حمل و نقل هوایی و خودرو گفت: ما نیاز به صحبت می کنند به بحران اقتصادی و نه به آب و هوا به عنوان که حق اولویت در حال حاضر گفت:” بلن بلنیا در شرکت های بزرگ رصدخانه اروپا, یک سازمان است که نظارت بر فعالیت لابی.

کسب و کار می گویند که طرح سبز خواهد بود بیش از حد طاقت فرسا در یک زمان زمانی که آنها نیاز به تمرکز بر به حداقل رساندن ضرر و زیان کار و زنجیره عرضه اختلال گفت: اروپا بزرگترین لابی کسب و کار BusinessEurope در مارس نامه ای به کمیسیون اروپا. این گروه که شرکت های شریک شامل, رنو, KLM و فولکس واگن و پرسید: این کمیسیون به تاخیر برخی از قوانین زیست محیطی است.

صنعت هواپیمایی گفت: طرح های پیشنهادی به ضمیمه شرایط محیطی به کمک مالی بد شد به پایان رسیده است.

“بدون بازگشت به ثبات مالی از آن خواهد شد غیر ممکن است برای شرکت های هواپیمایی به ارمغان بیاورد جدید و کارآمد تر هواپیما به خدمات سرمایه گذاری پایدار در حمل و نقل هوایی سوخت و یا مرتکب منابع را به بهبود بهره وری از عملیات خود را گفت:” بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن های هواپیمایی-صنعت و تجارت در ایمیل.

آب و هوا فعالان و دانشمندان امیدوارند حمایت برای آب و هوا پسند مخارج دولت رشد خواهد کرد از زمان تعهدات از 5% از کل مبلغ 12 هزار میلیارد در بسته های مشوق اعلام کرد در سراسر جهان است. طرح سبز نشان دهنده نسبت کوچکتر از محرک بودجه در مقایسه با بسته هایی که به دنبال 2008-09 بحران مالی است. در آن زمان 16 ٪ از $3.3 تریلیون تلاش بازیابی رفت و نسبت به اقدامات زیست محیطی با توجه به آژانس بین المللی انرژی.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در ماه ژوئن که دولت نیاز به هنر و سیاست که اطمینان حاصل شود جهان “می سازد و برگشت بهتر”—از جمله با هماهنگی نجات بسته با تولید گازهای گلخانه ای کاهش اهداف.

کمک مالی برای برخی از صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و خودرو تا به حال آب و هوا-دوستانه شرایط متصل شده است. الکتریکی-صفحه حمل و نقل شده است روشن ترین هدف از سراسر جهان اقدام دولت داده از ed schultz show.

حمایت دولت برای برقی-تولید خودرو و تقاضا می تواند سرعت بخشیدن به ماشین سازان’ تمرکز بر برقی-بازار خودرو در زمانی که آنها در حال مبارزه با ضعیف تقاضا برای وسایل نقلیه معمولی و تورم روبرو است. چین به تازگی تمدید آن یارانه برای این بخش توسط دو سال به پایان 2022 و چشم پوشی خرید مالیات برای مصرف کنندگان است.

یارانه ها را کمک کرده اند چین بزرگترین برقی-خودرو بازار است. در سال 2018 که کمک می تواند به کاهش الکتریکی-خودرو برچسب قیمت حدود $13,000 فروش 62 درصد افزایش یافت. اما یارانه های در دسترس در حال حاضر بسیار پایین تر است. پس از پکن کاهش پشتیبانی برای خریداران کاهش فروش 4 درصد در سال گذشته با توجه به چین انجمن تولید کنندگان خودرو.

به طور گسترده تر مشوق هایی مانند یارانه ها در میان عوامل متعددی است که می تواند تحت تاثیر قرار گرفتن از وسایل نقلیه الکتریکی همراه با شارژ زیرساخت ها و طیف وسیعی از اتومبیل در دسترس است.

Air France-KLM دریافت حمایت دولت با هدف کاهش اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش انتشار کربن.

عکس: Filip Radwanski/زوما پرس

دولت فرانسه گفت: دولت مورد حمایت رنو آن را تنها می تواند دریافت وام بیش از 5 میلیارد دلار اگر این شرکت پیوست و برقی-باتری سرمایه گذاری با مجموع SA و پژو صاحب PSA ، Air France-KLM باید کاهش مسیرهای داخلی که در رقابت با قطار خدمات و همچنین برش داخلی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 50% قبل از 2024 اگر آن را می خواهد دسترسی نزدیک به 8 میلیارد دلار وام بسته است.

زمانی که دولت آلمان پرده برداری از دومین بسته محرک اقتصادی در ژوئن 3, آن شامل یک دور جدید از مشوق ها به صورت برقی-خرید خودرو اما سیاست گذاران متوقف کوتاه از خودرو سازان گسترده تر کمک های مالی آنها برای لابی.

فولکس واگن گفت: این شرکت با استقبال از بسته محرک اقتصادی به ویژه این حرکت به کاهش مالیات بر فروش یک سخنگوی گفت. “این می تواند تاثیر مثبت بر مصرف است.”

بخش انرژی های تجدید پذیر, که حساب برای حدود 10 درصد از قدرت های جهانی نسل به نظر می رسد مجموعه ای برای دریافت یکی دیگر از افزایش در آخرین محرک اقتصادی دولت بسته است. انرژی های تجدید پذیر است و تحت سلطه سرمایه گذاری جدید ظرفیت انرژی در سال های اخیر بیش از زغال سنگ و گاز به عنوان هزینه های پایین آمده اند.

اتحادیه اروپا گفت: این امر اختصاص 25 درصد از بازیابی آن بسته به آب و هوا اقدام و پیشنهاد جدید صندوق های سرمایه گذاری به تمرکز بر روی فن آوری های انرژی پاک مانند باد و انرژی خورشیدی و باتری ذخیره سازی. بلوک سرمایه گذاری به حدود 17 میلیارد دلار در این صندوق با توجه به کمیسیون اروپا.

“ما در حال حاضر شاهد شتاب و دور از سوخت های فسیلی در کشورهای مختلف قبل از Covid[-19] از جمله کره جنوبی و ویتنام و شیلی و اندونزی گفت:” اندی Kinsella, مدیر اجرایی اصلی تجدید قدرت Ltd. ایرلند-بر اساس باد و انرژی خورشیدی کسب و کار فعال در 12 کشور از جمله ویتنام و شیلی.

“هر چیزی که در تسریع این روند خوش است که شامل اتحادیه اروپا را بهبود بسته” او گفت:.

نوشتن به سارا مك فارلين در sarah.mcfarlane@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو