دولت سرکوب به عنوان Coronavirus عفونت افزایش

مردم ضد عفونی در یک پایگاه نظامی در باندا آچه اندونزی.

عکس: hotli simanjuntak/شاتر

تعداد رمان coronavirus عفونت پیشی گرفته 470,000 در سطح جهان نزدیک به دو برابر در یک هفته به عنوان دولتها در سراسر جهان در معرض خطر بیشتر اقدامات تنبیهی در افرادی که دست انداختن مستندات و اجتماعی-دورى قوانین.

بیش از 21000 نفر کشته شده اند بعد از ابتلا به ذات الریه-باعث ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر بیش از دو برابر از یک هفته پیش زیر افزایش مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا. در سطح جهانی حدود یک چهارم از افراد بیمار توسط این بیماری ناشی از این ویروس شناخته شده به عنوان Covid-19 را بازیافت.

آخرین Coronavirus

  • تعداد عفونت پیشی 470,000 در سطح جهان
  • بیش از 21000 نفر
  • عفونت در ایالات متحده بالا 69,000 از جمله 1,050 مرگ و میر
  • ایران ممنوعیت سفر بین شهری
  • سنگاپور اقتصاد قرارداد 2.2 درصد در سه ماهه اول

عفونت شده اند به سرعت در حال افزایش در ایالات متحده و اروپا در حالی که بسیاری از کشورها در آسیا در حال تجربه upticks در اصطلاح وارداتی عفونت در میان افرادی که به تازگی از سفر به آمریکا و دیگر نقاط جهان است.

تایید عفونت کروناویروس در آمریکا در صدر 69,000 از جمله 1,050 مرگ و میر. ایالات متحده سومین شماره از موارد پس از چین و ایتالیا به رهبری موجی از عفونت در نیویورک است.

افزایش تعداد مورد در سطح جهانی به رهبری, مقامات دولتی به صدا استرن هشدار به افرادی که در ادامه به سفر و یا جمع با وجود اجباری مستندات و بسته شدن از رستوران ها و مکانهای دیگر.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: Alberto Pizzoli/AFP

در ایران یک شهری ممنوعیت سفر در زمان, اثر, پنج شنبه و یک مقام دولتی گفت: از شهروندان که به تازگی از سفر در طول تعطیلات ملی برای بازگشت بلافاصله به شهرستانها خود را بدون توقف در دیگر نقاط کشور است. این مقام گفت: متخلفان که اقدام قانونی. کشور است که گزارش 2,077 فتح کند گرفته شد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از 27,017 عفونت تمدید قوانین به حالت تعلیق در تجمعات و گفت: مدرسه و دانشگاه, تعطیلی ادامه خواهد داد.

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun در روز پنج شنبه هشدار داد که کسانی که موفق به دنبال اجباری قرنطينه مورد نیاز برای مسافران از اروپا و آمریکا خواهد بود به گزارش مقامات در حالی که خارجی ها که دست انداختن قوانین را اخراج شود.

مربوط به پوشش

  • Coronavirus برگ های مسن آمریکایی ها قطع
  • بیمارستان ظرفیت عبور نقطه اوج در ایالات متحده Coronavirus نقاط داغ
  • اروپا مردد اقتصادی عراق برای مبارزه با کروناویروس به عنوان ایالات متحده بحث همچنان ادامه دارد
  • کروناویروس و جدید محل کار: حقوق ، مسئولیت های خود
  • جدید کروناویروس آزمون تلاش می کند به کاهش خطر برای سلامت کارگران با اجازه دادن به بیماران سواب خودشان

این کشور تجربه کرده است و یک پرش های اخیر در coronavirus عفونت گزارش 104 روز پنج شنبه تقریبا نیمی از آن در میان مسافران. از کره جنوبی 9,241 مجموع موارد 131 نفر کشته شده اند و 4,144 افراد بهبود یافته اند.

Raina مک اینتایر, استاد جهانی امنیت زیستی در دانشگاه نیو ساوت ولز گفت: یکی از چالش برای مقامات بهداشتی در سراسر جهان است که بدون علامت شناسایی حامل coronavirus که می تواند ندانسته گسترش پاتوژن به دیگران است.

“آلودگی بدون علامت در ادامه رخ می دهد. اگر شما لازم نیست آنها را به آزمون شما را پیدا خواهد کرد آن موارد مثبت. آن را در سکوت رانندگی این بیماری همه گیر” او گفت:.

در هنگ کنگ اکثر 43 مورد جدید گزارش روز شنبه بودند از مردم بازگشت به شهرستان را از خارج از کشور. این شهر وزارت بهداشت در این هفته شروع به ارائه رایگان تست به همراه ورودی ورود مسافران از انگلستان و اروپا و همچنین ایالات متحده آمریکا

روز پنج شنبه در سنگاپور گفت: اقتصاد آن قرارداد 2.2 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با همین زمان در سال پیش به عنوان کشور, خرده فروشی, حمل و نقل هوایی مواد غذایی-خدمات و بخش های دیگر reeled از اثرات coronavirus گسترش یافته است. دولت خود گفت: تولید ناخالص داخلی می تواند به میزان 4 درصد در این سال خواهد بود که این کشور بدترین رکود اقتصادی پس از آن تبدیل به یک کشور مستقل در سال 1965.

این دولت شهر کوچک است که اغلب دیده می شود به عنوان یک پروکسی برای تجارت جهانی است و یک bellwether برای تعمیق اقتصادی جهانی آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سنگاپور نیز اعلام کرد 33 میلیارد دلار بسته محرک اقتصادی که شامل حمایت از کارگران و شرکت های است که می آید در بالای $4.4 میلیارد بسته حمایت از رونمایی در اوایل فوریه.

چین گزارش 67 جدید کروناویروس موارد همه در میان مسافران از خارج از کشور. این کشور رفته است برای چند روز بدون گزارش هرگونه محلی مقاربتی.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه. ثبت نام در اینجا.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

نوشتن به فرانسیس یون سو در frances.yoon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو