‘دولت الکترونیکی بازار اعتماد مبتنی بر پلت فرم … تولید کننده مورد نیاز است به خود تایید محتوای محلی در یک محصول’

دولت الکترونیکی بازار (GeM) راه اندازی شد, چند سال پیش را در مورد شفافیت بیشتر در خرید عمومی است. تا کنون معاملات به لحن 55,000 تومان کرور روپیه (بر اساس ارزش کالا ناخالص) جای گرفته اند و در حال حاضر حدود 18 لاخ محصولات در بازار است. پیش از رونمایی از یک نسخه به روز رسانی – که گوهر واحد تدارکات عمومی پلت فرم از جمله برای دفاع و راه آهن مدیر عامل Talleen کوماراست که اجرای اصلاحات برای 12 ماه گذشته صحبت می کند به Sidhartha:

گوهر خواسته است تا برای ‘کشور’ اعلامیه برای همه محصولات فروخته شده در پلت فرم ؟ آن را فقط به دلیل Atmanirbhar بهارات مبارزات انتخاباتی و یا آن را با توجه به تنش در مرز?

این مرحله جریان به طور مستقیم از اجرای تدارکات عمومی (اولویت را در هند) به منظور در راستای چشم انداز برای سنگ. GeM گرفته است یک گام مهم به سمت Atmanirbhar بهارات و ساخته شده است آن را اجباری برای فروشندگان برای ورود به کشور مبدا در هنگام ثبت نام تمامی محصولات جدید در سنگ. فروشندگان که در حال حاضر آپلود محصولات خود را قبل از معرفی این ویژگی های جدید در حال یادآوری به طور منظم برای به روز رسانی این کشور مبدا. کار آغاز شده بود در ماه فوریه و در آن رفت و زندگی در مه 20. جم نیز فعال ارائه نشانه ای از, درصد از محتوای محلی در محصولات. با این ویژگی های جدید در حال حاضر کشور مبدا و همچنین به عنوان محتوای محلی در صد قابل مشاهده خواهد بود در این بازار برای همه موارد.

سنگ در حال رفتن به دنبال اطلاعات با ارزش علاوه بر این بر روی پلت فرم. چگونه شما اطمینان از انطباق و چگونه شما اطمینان حاصل شود که افشاگریهای دقیق هستند?

پس گوهر اعتماد مبتنی بر پلت فرم تولید کننده تجهیزات اصلی (نصب شده) مورد نیاز است به خود گواهی محتوای محلی در یک محصول در حالی که آپلود محصول در سنگ. در یک بازار مانند GeM, ویژگی های هر محصول از جمله آن می توانید محتوای محلی دیده می شود و انتظار می رود که خود اصلاح مکانیسم بازار را تضمین بازار سلامت عقل و دبار این فروشندگان سیار. علاوه بر نادرست اظهارات را در نقض قانون از یکپارچگی عمومی تحت قوانین مالی وزارت مالیه و دعوت شدید.

بخش دولتی بودند و تمایلی به آمدن به پلت فرم قبلی.

مرکزی شرکت های بخش دولتی همیشه می خواستم برای تهیه از سنگ با توجه به سهولت خرید که ملی تدارکات عمومی پورتال فراهم می کند. گوهر 4.0 [نسخه جدید] ترکیب امکانات و ویژگی های است که خریداران زیادی مانند دفاع و راه آهن و CPSEs همیشه می خواستم به. 80 درصد از فرآیندهای برنامه ریزی ویژه برای CPSEs خواهد شد در ماه اوت سال 2020 است.

یک بانک جهانی بررسی به تازگی نشان داد که این پس انداز به طور متوسط در حدود 10 ٪ است. چه در حال انجام است به بهبود این بیشتر از سیستم عامل های تجارت الکترونیک اغلب معاملات بهتر برای مصرف کنندگان ؟

تفاوت زیادی بین عملیات در B2C تجارت الکترونیک پلت فرم و عملیات در سنگ است که یک G2B بازار. خرید B2C تجارت الکترونیکی سیستم عامل توسط اداره مناقصه و شفاف کشف قیمت. تدارکات عمومی در GeM از سوی دیگر انجام شده است از طریق چهار کانال – خرید مستقیم, L1 خرید [پیدا کردن کمترین قیمت برای یک محصول در سراسر کل بازار] مناقصه و مناقصه پس از حراج معکوس یا مستقیم حراج معکوس. قیمت ها در سیستم عامل های تجارت الکترونیک اغلب با پیش بینی تخفیف به MRP. صرفه جویی در جم مورد بررسی توسط بانک جهانی در حال پس انداز نسبت به “متوسط قیمت پیشنهاد” وارد و در طول این دوره از مزایده و کشف قیمت برای هر پیشنهاد. در اینجا مهم است که توجه داشته باشید که در GeM, لیست محصولات خود را در یک قیمت است که حداقل 10 درصد کمتر از MRP برای اکثر محصولات (برای برخی از آن است که حتی 25% پایین تر). و در مناقصه پیشنهاد دهندگان موظف به قول زیر مرجع قیمت – است که در قیمت منعکس شده در بازار است. رانندگان اصلی شناسایی شده توسط بانک جهانی برای پس انداز بر روی پلت فرم در حال افزایش مشارکت فروشندگان هر پیشنهاد نسبت به حالت معمولی مناقصه.

چقدر غرامت از MSMEs در حال حاضر در انتظار با توجه به معاملات از طریق GeM?

هر زمان که یک Consignee رسید و گواهی پذیرش [CRAC] خودکار تولید شده و یا صادر شده توسط یک خریدار و پرداخت ساخته شده است ظرف 10 روز پس از آن خریدار سازمان مورد نیاز خواهد بود به پرداخت کیفری بهره را در سطح 1 ٪ در هر ماه برای پرداخت با تاخیر فراتر از تجویز جدول زمانی تا تاریخ چنین پرداخت. موقت دریافت گواهی خواهد شد به صورت خودکار تولید شده توسط سنگ چهار روز پس از تحویل توسط فروشنده و CRAC خواهد شد به صورت خودکار تولید 10 روز پس از تحویل. مبلغ جمع آوری شده از طریق کیفری بهره از خریداران خواهد بود سپرده را به حساب نگهداری سنگ و از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد تنها برای آموزش فروشندگان و سایر ذینفعان و بهره از خرید عمومی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im