ایران نمی خواهد به دنبال حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در Coronavirus بسته امداد

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت با خبرنگاران در مورد کوروناویروس امداد بسته مذاکرات در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

واشنگتن—مجلس سنا جمهوری خواهان تاخیر در انتشار این حزب coronavirus امداد پیشنهاد ایران قانونگذاران و کاخ سفید تیره و تار برای نهایی کردن باز ارائه در مذاکرات با دموکرات ها ،

انتشار این قانون برگزار شد تا آنجا که جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید هنوز اتو کردن جزئیات این فرمت از افزایش مزایای بیکاری و پرداخت های مستقیم با توجه به افراد درگیر در این مذاکرات.

در لایحه جمهوری خواهان انتظار می رود عبارتند از یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری اما در سطح پایین تر ادامه زمان 600 $در هفته است که دموکرات ها به دنبال. ایران با بسته همچنین شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک برای بسیاری از خانواده های آمریکایی.

در یک ضربه به رئیس جمهور تهمت سنا جمهوری خواهان نمی شامل حقوق و دستمزد-کاهش مالیات او به دنبال در میان اپوزیسیون از قانونگذاران از هر دو طرف.

“آن را نمی خواهد در پایه لایحه” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در طول پنج شنبه در مصاحبه با CNBC گفت که این اقدام می تواند در آینده شامل coronavirus امداد صورتحساب.

ترک دیدار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) صبح روز پنجشنبه آقای Mnuchin گفت که او انتظار می رود این لایحه تنظیم مزایای بیمه بیکاری در یک سطح است که به جای 70% از یک کارگر سابق دستمزد از طریق پایان سال است.

“ما پیشنهاد 70 درصد دستمزد جایگزینی” آقای Mnuchin به خبرنگاران گفت:. آن را بلافاصله روشن اگر این طرح شامل یک دوره انتقالی است که در آن گیرنده می توانید یک تخت پرداخت.

“برخی از ایالت ها می توانید پیاده سازی این سرعت برخی از ایالت ها زمان می برد گفت:” آقای Mnuchin که اضافه شده است که وزارت خزانه داری مشغول به کار بود در یک “برنامه پشتیبان گیری.”

سناتور. Ron Wyden از اورگان نماینده دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا گفت: کار وزیر یوجین Scalia قبلا نشان داده نمی شود آن را امکان پذیر به سرعت پیاده سازی مزایای بیکاری گره خورده است به یک سطح خاص از دستمزد تعویض.

“شما می دانید که آنها در شکل بسیار بد که آنها را مجبور به رفتن با چیزی بر اساس این ایده که وزیر کار می گوید که بیاستفاده” آقای Wyden گفت.

آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد براده به صورت هفتگی مزایای بیکاری افزایش یافت و برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه به عنوان برخی از ایالت نورد reopenings به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

جمهوری خواهان مجلس سنا گفت: این پیشنهاد شامل $105 میلیارد دلار در بودجه جدید برای مدارس و دانشگاه ها. آن را به دولت و دولت های محلی انعطاف پذیری بیشتر در استفاده از موجود فدرال کمک بدون ارائه آنها هر گونه پول جدید است.

آقای Mnuchin گفت: اوباما قانون شامل دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به همان گروه از افراد به عنوان قبل از. دموکرات ها تحت فشار بوده اند به گسترش این گروه شامل دانشجویان بزرگسالان وابستگان و خانواده های که در آن برخی از اعضای غیر شهروندان همه گروه های محروم از اولین پرداخت. جمهوریخواهان طرح است که به احتمال زیاد شامل بالغ وابسته گفت: یک فرد آشنا با این پیشنهاد.

آقای Mnuchin گفت: رئیس جمهور ترجیح داده است که این قانون شامل پرداخت های مستقیم به این استدلال که چنین اندازه گیری ارائه می دهد بیشتر منافع فوری به مردم تلاش به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“او می خواهد برای به دست آوردن پول به جیب مردم در حال حاضر از آنجا که ما نیاز به بازگشایی اقتصاد” آقای Mnuchin گفت: با اشاره به رئیس جمهور. “یکی از مسائل من فکر می کنم شما می دانید در مورد حقوق و دستمزد-کاهش مالیات است که مردم که پول در طول زمان است. بنابراین رئیس جمهور اولویت است به مطمئن شوید که ما از ارسال پرداخت های مستقیم به سرعت.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال به نفع حقوق و دستمزد-کاهش مالیات برای سال, با وجود بی میلی از اعضای حزب خود او را در آغوش پیشنهاد. اما او شروع سیگنالینگ علنی این هفته که او آگاه بود سیاست رو headwinds در کنگره است. “ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از چیزهایی که نه فقط حقوق و دستمزد-کاهش مالیات” آقای ترامپ گفت: در اوایل این هفته.

به عنوان آثار کنگره برای تصویب دور دیگری از محرک بخش قابل توجهی پدید آمده اند در میان جمهوری خواهان مجلس سنا در آنچه به شامل در بسته. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib تشریح برخی از آسیب. عکس: مایکل رینولدز/EPA

هنوز آمریکا تصمیم به شامل اندازه گیری در آینده خود را قانون مشخص شده یک شکست برای رئیس جمهور در دست اعضای حزب خود که اغلب تمایلی به شکستن با او publicly.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تغییر سرزنش به دموکرات ها برای عدم حمایت از یک حقوق و دستمزد-مالیات را کاهش دهد حتی اگر جمهوری خواهان نیز شک و تردید در پیشنهاد و انتخاب شده به آن را در پیش نویس قانون نوشته شده توسط GOP قانونگذاران.

“دموکرات ها اعلام کرده اند که به شدت آنها تایید نخواهد شد حقوق و دستمزد کاهش مالیات (خیلی بد!). این امر می تواند بزرگ برای کارگران است. جمهوریخواهان از این رو نمی خواهید به درخواست برای آن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

قانونگذاران گفت: آنها مطمئن نبودند که این قانون خواهد بود منتشر برآورد آن می آمد بعد از آن دوشنبه و یا به طور بالقوه در اوایل هفته آینده.

“کاخ سفید در حال بررسی برخی از متن توافق کردیم که شب گذشته” سنا تخصیص رئیس کمیته ریچارد شلبی ایالت آلاباما پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

آقای Mnuchin گفت که در حالی که جمهوریخواهان امیدوار به تصویب یک بسته جامع آنها ممکن است به دنبال نرم افزاری هم مزایای بیکاری مدرسه بودجه و مسئولیت حمایت کنید و سعی کنید به تصویب که برای اولین بار برای جلوگیری از هر گونه گذشت در منافع.

دموکرات ها انتقاد جمهوری خواهان برای گرفتن چنین طولانی به انتشار حزبی قانونی که بدون دموکراتیک حمایت هیچ مسیر تبدیل شدن به قانون است.

“هر ساعت اضافی خواهان صرف مجادله میان خودشان است و زمان تلف شده ما می تواند صرف کار با هم در واقعی به شدت مورد نیاز امداد رسانی است که می تواند در واقع به قانون امضا شده—بنابراین من واقعا امیدوارم که آنها با قرار دادن این تا به زودی” گفت: سناتور. پتی موری, واشنگتن, نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان.

اقتصاددانان و قانونگذاران در هر دو طرف شد و شک و تردید در مورد حقوق و دستمزد-مالیات بر قطع کرد و گفت این امر می تواند ناکارآمد در این لحظه به دلیل آن نیست هدفمند در مشکلات در بازار کار است. گفتند: آن را نمی خواهد شما به اندازه کافی انگیزه برای استخدام و حفظ کارگران و که آن را انجام می دهد کمی برای کسانی که کار نمی کند.

وجود دارد حمایت هر دو حزب برای گسترش های مختلف و انگیزه ایجاد شده در مارس— یک اعتبار مالیاتی برای حفظ کارگران ارائه می دهد که یک بزرگتر یارانه به ازای هر کارمند است اما تنها در دسترس برای کارفرمایان مجبور به بستن و یا درد و رنج درآمد قابل توجهی کاهش می یابد.

انتشار ایران طرح جدیدی آغاز خواهد شد پا در این مسابقه به تصویب یک پنجم بسته امداد قبل از زمان مزایای بیکاری فدرال منقضی در ژوئیه 31. در حالی که جمهوری خواهان در صورت اختلافات داخلی در طیف وسیعی از مسائل از جمله اینکه حتی به دنبال یک لایحه جدید دموکرات ها تا حد زیادی در اطراف بسیج یک $3.5 تریلیون تصویب در مجلس است.

ادامه مطلب

  • دوم امداد چک ممکن است رسیدن سریع تر
  • افزایش هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در نقاط متزلزل مشاغل بازیابی
  • متحده بریس برای تغییرات به 600 دلار در هفته مزایای بیکاری
  • ایالات متحده Coronavirus موارد نزدیک به چهار میلیون
  • پادکست: چرا حقوق و دستمزد کاهش مالیات است و محبوب در کنگره (22 جولای)
  • جمهوری خواهان مجلس سنا آماده سازی خود را به پرده Coronavirus بسته امداد (22 جولای)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق و دستمزد-مالیات-طرح کاهش نشان میدهد فروش سخت (22 جولای)

نوشتن برای اندرو Restuccia در [email protected] اندرو Duehren در [email protected] و کریستینا پترسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de