واشنگتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه تغییر به پرسش های سناتوران محوری مقطع به عنوان خواهان عدم رای به بلوک شهود و صورت بالقوه شکست در امید خود را از پایان دادگاه با تبرئه.

پس از آقای تهمت دفاع تیم استراحت سه شنبه با یک درخواست به “end در حال حاضر” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بخش خصوصی گفت: او سناتور نیست و در عین حال باید این آرا به قلم مو پشت خواستههای دموکراتیک برای شاهدان در حال حاضر که وحی از جان بولتون سابق امنیت ملی, مشاور باید roiled محاکمه.

آقای بولتون می نویسد: در یک آینده کتاب که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که آن را کمک کرد تا با تحقیقات به رقیب دموکرات جو بایدن. که ادعا اگر درست خواهد فروختن یک کلید دفاع از استدلال و رفتن به قلب یکی از دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور.

“من فکر می کنم بولتون احتمالا چیزی به ما ارائه می دهیم” گفت: سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا است.

آقای ترامپ مخالف در یک صدای جیر جیر جمعه که در آن او شکایت کرده است که آقای بولتون پس از او اخراج “می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است.”

رئیس جمهور تا به حال توییتی در مدت کوتاهی پس از نیمه شب خود را در مورد مشاور سابق پرسیدن چرا آقای بولتون هم شکایت نیست “در این مورد ‘مزخرف’ وقت پیش زمانی که او بسیار عمومی خاتمه داده شود.” آقای بولتون در سمت چپ کاخ سفید در سپتامبر گذشته و می گوید او پیشنهاد استعفای خود را.

عدم اطمینان در مورد شهود ناشی روز قبل از حیاتی آرا در مورد این مسئله. در مجلس سنا تقسیم 53-47 به نفع جمهوری خواهان حداقل چهار اوباما باید به همه دموکرات ها برای رسیدن به 51 رای مورد نیاز برای تماس شاهدان تصمیم بگیرند که چه کسی تماس بگیرید و یا تقریبا هر چیز دیگری در دادگاه. چند جمهوریخواهان ظاهرا در حال آماده پیوستن به دموکرات ها در تماس با شاهدان.

دو روز در کنار مجموعه ای از سوالات چهار شنبه و پنج شنبه نیز اجازه می دهد هر طرف بیشتر زمان را به نفع خود بیش از هر مردد سناتور تعمق شاهد موضوع است. در ضمن همه این فرصت را به کوره خانه دموکرات تعقیب پرونده و جمهوری خواه رئیس جمهور دفاع تیم.

برگزار شد به ارائه شده به عنوان خوانده شده توسط قاضی جان رابرتز سناتور انتظار می رود حفاری به تم بزرگ از محاکمه – در میان آنها که آیا آنچه آقای تهمت بود یا ممکن است انجام داده اند افزایش می یابد به سطح “بالا جنایات و جنحه” – نیز اشاره کرد و حزبی حملات در هر طرف است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهامات عنوان شده علیه دموکرات ها که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور انداختن آمریکا و اوکراین روابط با استفاده از کمک های نظامی به عنوان یک اهرم در حالی که آسیب پذیر متحد مبارزه روسیه است. دموکرات ها می گویند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس مسدود خود کاوشگر در راه است که تهدید ملت سه شاخه سیستم کنترل و توازن.

رئیس جمهور قانونی تیم تلاش برای قفل کردن آن مورد شنبه و متقاعد کردن اوباما که رئیس جمهور درست بود به درخواست اوکراین برای تحقیقات از آقای بایدن و پسر او شکارچی بود و به خوبی در قدرت خود را برای جلوگیری از کمک. آنها گفتند: او را ملزم به رعایت این کنگره بررسی است.

آقای ترامپ شکایت دوباره در یک شنبه شب تجمع در نیوجرسی شارژ که “دموکرات کنگره با وسواس هستند مجنون مضر دیوانه جادوگر شکار و آشفته حزبی های صلیبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow خطاب به بولتون جنجال سر بسته با رد استدلال سابق مشاور امنیت ملی مقاله به عنوان “قابل پذیرش نیست.” وکیل Alan Dershowitz دانشگاه هاروارد محقق گفت که حتی اگر آقای بولتون داستان واقعی اعمال نمی رود به یک impeachable جرم.

جمهوری خواهان مجلس سنا صرف زمان قابل توجهی در خصوصی بحث در مورد چگونه به مقابله با آقای بولتون مقاله بدون گسترش دادرسی و یا به خطر انداختن رئیس جمهور انتظار تبرئه. این تلاش از دست بخار به عنوان دموکرات ها نشان داد که هیچ علاقه رهبر اقلیت چاک شومر گفت: “ما در حال چانه زنی با آنها.”

اوباما هشدار داده بودند که اگر آنها موافقت خود را با تماس با آقای بولتون و یا سعی کنید برای دسترسی به مقاله خود را به کاخ سفید را مسدود او به احتمال زیاد جرقه weekslong دادگاه نبرد بر اجرایی امتیاز و امنیت ملی است.

با این وجود سناتور. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین در ظاهر به حمایت دیگران در حرکت به دنبال بیشتر شهادت.

برخی از جمهوریخواهان از جمله سناتور. پت Toomey می خواهید متقابل – در آوردن آقای بولتون و یا دیگر دموکراتیک شاهد در ازای یکی از GOP طرف. برخی از جمهوری خواهان می خواهند به شنیدن از آقای بایدن و پسر خود را که در هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین هنگامی که پدر او معاون رئیس جمهور.

کسانی معاوضه هر چند به نظر می رسد به احتمال زیاد به شکست به عنوان بسیاری سناتور جمهوریخواه نمی خواهید به تماس با آقای بولتون و بسیاری از دموکرات ها خواهد بود و نه اجتناب از کشیدن Bidens بیشتر به استیضاح. این Bidens شد تمرکز دفاع استدلال هر چند هیچ مدرکی از تخلف پدید آمده است.

“من نمی دانم که این مقاله را به هر گونه تفاوت در نتیجه دادگاه” گفت: Roy Blunt میسوری عضو GOP رهبری است. و برخی از جمهوری خواهان گفت که آنها به سادگی نمی اعتماد آقای بولتون کلمه. سناتور. رند پل از کنتاکی به نام آقای بولتون “ناراضی” و به دنبال پول در زمان خود در کاخ سفید ،

اما جان کلی آقای تهمت سابق کاخ سفید رئیس ستاد گفت: مخاطبان در ساراسوتا فلوریدا است که او معتقد است آقای بولتون.

مقامات کاخ سفید بخش خصوصی اذعان کرد که آنها اساسا ناتوان برای جلوگیری از این کتاب را انتشارات اما می تواند شکایت پس از این واقعیت اگر آنها باور دارند که آن را نقض توافقنامه محرمانه آقای بولتون را امضا کردند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و وکلای او استدلال کرده اند بارها و بارها که دموکرات ها با استفاده از استیضاح به تلاش برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری گذشته و رانندگی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

“آنچه آنها درخواست شما [به] انجام دهید این است به پرتاب موفقیت آمیز رئیس جمهور در آستانه انتخابات گفت:” کاخ سفید مشاور پت Cipollone.

دموکرات ها در ضمن می گویند آقای تهمت عدم اجازه مقامات دولت به شهادت تنها تقویت می کند که کاخ سفید در حال پنهان کردن شواهد. کاخ سفید تا به حال آقای بولتون مقاله برای حدود یک ماه با توجه به نامه ای از آقای بولتون وکیل.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان آلن فرهم مری کلر Jalonick اندرو تیلور متی دالی لوری tanya warren و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de