گوگل به سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار در هند

گوگل راه اندازی کرده است که گوگل برای هند دیجیتالی صندوق برای سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار در هند بیش از پنج تا هفت سال است.

عکس: muralidharan/ایسنا

الفبای Inc.’s گوگل در حال محکم کردن روابط خود به هند با 10 میلیارد دلار صندوق به سود حاصل از این کشور دیجیتال تکامل و اثبات آن نباید خاموش کردن توسط سیاست های حمایتی.

هند ممکن است یکی از آخرین بکر دیجیتال بازارهای چرا که تقریبا حدود نیمی از آن 1.3 میلیارد نفر هنوز برای دریافت آنلاین. انتظار می رود برای دیدن بزرگترین افزایش از افراد جدید در اینترنت در سال های آینده. سیاست گذاران در دهلی نو تلاش کرده اند به استفاده از این فرصت برای جذب سرمایه گذاری بیشتر در حالی که در همان زمان حمایت و حفاظت از محلی راه اندازی است.

حروف الفبا بوده و یکی از اولین آمریکایی شرکت های فن آوری برای دیدن پتانسیل برای رشد بزرگ در جنوب کشور آسیایی اما آن را تا به حال نشده است با مشخصات بالا حوادث و خریداری امیدوار کننده میلیارد دلار سرمایه گذاری است. جدید صندوق—دوبله گوگل برای هند دیجیتالی صندوق کمک خواهد کرد که سیاست گذاران دیدن مزایای استقبال گوگل.

به عنوان آخرین در یک خط از تکنولوژی تیتان به هدف هند گوگل روز دوشنبه گفت که آن را راه اندازی کرده است این صندوق برای سرمایه گذاری پول بیش از پنج به هفت سال از طریق حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری و مشارکت و همچنین در زیرساخت ها است.

“این است که بازتابی از اعتماد به نفس ما در آینده از هند و دیجیتال آن اقتصاد” گفت: سوندار پیچای مدیر اجرایی گوگل و الفبای روز دوشنبه گفت که در گوگل رویداد سالانه نمایشگاه کسب و کار در هند برگزار شد آنلاین.

او گفت: سرمایه گذاری خواهد تمرکز بر چهار حوزه: مقرون به صرفه دسترسی محلی در زبان هندی جدید, محصولات و خدمات با هدف سرخپوستان کمک به کسب و کارهای آنلاین و با استفاده از تکنولوژی برای ترویج مسائل اجتماعی از جمله بهداشت و آموزش و پرورش.

گوگل که تا به حال عملیات در هند از سال 2004 در حال افزایش است تعهد خود را به این کشور به عنوان بزرگ دیگر امریکا, نام, از جمله Facebook , Inc., آمازون.com , Inc. و Walmart , Inc., را ساخته اند چند میلیارد دلاری طرح های سرمایه گذاری در کشور است.

“هند لحظه وارد کرده است” هند وزیر ارتباطات الکترونیک و فناوری اطلاعات, Ravi Shankar پراساد گفت: در گوگل رویداد آنلاین. “من بسیار خوشحال هستم که گوگل به رسمیت شناختن قدرت های بزرگ از هند دیجیتال توانمندسازی هند نوآوری های دیجیتال و نیاز به ایجاد بیشتر فرصت است.”

گوگل دیدم این فرصت را در هند و بسیاری از بازارهای در حال توسعه در جهان—که در آن از مردم اخذ شده است آنلاین در تعداد رو به رشد از طریق تلفن های خود را—زودتر از بسیاری از.

آن طراحی شده است محصولات و اصلاح خدمات خود را بهتر به جای آنچه در آن خواستار “بعدی میلیارد کاربران است.” این کاربران جدید هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از تلفن های هوشمند ارزان قیمت با حافظه کمی فضا و متصل به سرعت شبکه های تلفن همراه.

آن را ایجاد کرده است نسخه از آن برنامه های که با استفاده از داده های کمتر اجازه دهید افرادی که تنها آنلاین گاهی اوقات دانلود فیلم های یوتیوب به تماشای بعد و کمک به کسانی که کمتر آشنا با صفحه کلید و زبان انگلیسی جستجو برای محتوا با استفاده از صدا و متعدد زبان هندی. به جای این کشور میلیون ها نفر از موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها درایور آن اضافه شده نقشه های گوگل تابع برای محاسبه چگونه سفرهای طولانی را بر روی دو چرخ.

یکی از موفق ترین خدمات راه اندازی در هند بوده دیجیتال آن پرداخت برنامه گوگل پرداخت. این طراحی شده است برای کمتر مرفه هندی مصرف کننده و دانلود شده است بیش از 180 میلیون بار و استفاده می شود به انتقال میلیاردها دلار است.

در حالی که هند در وسط یکی از بدترین شیوع کروناویروس—با بیش از 800,000 افراد آلوده تنها در ایالات متحده و برزیل شده اند سخت تر آمار و اقتصاد این کاهش برای اولین بار در دهه های گوگل نیست و تنها tech titan عطف به این کشور در زمان دشوار است.

در آوریل Facebook اعلام کرد 5.7 میلیارد دلار tie-up با یک تلفن همراه هند رهبر به امید ضربه زدن به این کشور پتانسیل های گسترده ای به ویژه در تجارت الکترونیکی.

آمازون در حال سرمایه گذاری 5 میلیارد دلار برای گسترش آن در هند ، خارج خریداری هند بزرگترین وطنی e-commerce شرکت Flipkart به 16 میلیارد دلار در سال 2018 است.

از مارک های جهانی در حال تخمگذاری عظیم طرح های سرمایه گذاری حتی به دهلی نو به طور فزاینده شده است اعلام محدودیت ها و الزامات چگونه شرکت های خارجی می تواند در هند و ذخیره داده ها.

برخی از سیاستمداران هندی و محلی tech کارآفرینان می خواهم برای دیدن هند انجام بیشتر برای محافظت از بازار خود را از شرکت های خارجی مانند چین می کند به طوری که برخی از محلی قهرمانان می تواند پدیدار شود.

ماه گذشته در یکی از جدید ترین دهلی حرکت تهاجمی را ممنوع استفاده از 59 برنامه های چینی با استناد به نگرانی های امنیت سایبر. این حرکت دیده می شد به عنوان بازپرداخت به صورت خونین دست به دست نبرد بین نیروهای نظامی دو کشور در مناقشه مرزی بالا در هیمالیا. حداقل 20, هندی, نیروهای درگذشت.

پکن-بر اساس Bytedance Ltd. s فیلم کوتاه های برنامه Infinite که تا به حال دانلود شده است بیش از 660 میلیون بار در هند بود و در این فهرست است.

نوشتن به اریک الگوریتم بلمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de