گوگل در برابر مطالبات از کشورهای در آگهی پروب

گوگل نگران است که این کاوشگر به رهبری تگزاس دادستان کل کن Paxton شده است توصیه مشاوران که می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات محرمانه با رقبا.

عکس: تونی Gutierrez/آسوشیتد پرس

واشنگتن—گوگل در تلاش برای تسلیم شدن ایمیل, پیام های متنی و اسناد دیگر به دنبال دولت محققان کاوش ممکن است شیوه های ضد رقابتی با توجه به سوابق و مصاحبه.

گوگل یک واحد الفبای Inc., همچنین نشده توافق را به یک چشم پوشی از آن است که ائتلاف دولت به طور کلی وکیل دسترسی به اسناد و مدارک به دست آمده توسط وزارت دادگستری برای خود پروب با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

تگزاس دادستان کل کن Paxton است که منجر تحقیقات 48 متحده, District of Columbia, پورتوریکو و گوام گفت: این شرکت اقدامات نشان می دهد آن است که خودداری از اطلاعات است که می تواند مضر.

“هر نشانه ای در حال حاضر است که آنها باور نمی کنم که آنها در حال تمیز زیرا آنها نمی کنند به هیچ وجه مانند آنها” آقای پکستون در مصاحبه ای گفت:.

یک سخنگوی گوگل گفت که این شرکت با همکاری با پروب اما نگرانی که در تگزاس به رهبری تحقیقات توصیه شده است خارج از مشاوران کسب و کار است که می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات محرمانه از گوگل با شرکت های رقیب.

“به تاریخ تگزاس درخواست کرده است و ما باید با ارائه بیش از 100 ، 000 صفحه از اطلاعات ،” سخنگوی گفت. “اما ما همچنین در رابطه با نامنظم راه این تحقیقات ادامه دارد, از جمله غیر معمول ترتیبات با مشاوره ای که در کار با رقبای ما و آوازی شاکیان است.”

این تحقیقات توسط دولت به طور کلی وکیل به دنبال تعیین این که آیا گوگل مشغول در رفتار ضد رقابتی در ساختمان آن تبلیغ کسب و کار در میان مسائل دیگر.

به عنوان بخشی از پروب دولت محققان در پی ایمیل ها و اسناد دیگر از مدیران سطح بالا و مدیران در این شرکت و همچنین متون و پیام های فوری از دیگر کارمندان گوگل که ممکن است اطلاعات در مورد شیوه های مشکوک با توجه به حروف نوشته شده توسط وال استریت ژورنال تحت یک-سوابق-قانون درخواست.

وزارت دادگستری در حال بررسی است ایالات متحده بزرگترین شرکت فنی برای گفته های انحصاری رفتار است. حدود 20 سال پیش یک مورد مشابه را تهدید به بی ثبات کردن مایکروسافت. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

گوگل وکلای نگرانی به تگزاس محققان در مورد دامنه درخواست خود را.

در نامه مورخ Dec. 26 برای مثال وکلای گوگل در تگزاس گفت که اخیرا در یک تماس تلفنی تگزاس محققان تا به حال ساخته شده “قابل توجه و درخواست جدید” فراتر از سپتامبر مدنی حکم از جمله خواسته های چت و پیام های متنی از کارمندان گوگل. گوگل وکلا خواسته برای “یک روش معقول و منطقی و بازه زمانی برای پاسخ” به این خواسته است.

در یک Jan. 6 پاسخ رئیس تگزاس دفتر دادستان کل ضد تراست بخش پاسخ داد: “این درست نیست: دستورالعمل همراه ما [مدنی حکم] به وضوح نشان می دهد که این نوع از مواد الکترونیکی هستند و هر دو تحت پوشش و درخواست ما موافقت نکرده و یا ضمنی که صرف ایمیل جستجوهای می تواند کافی برای برآوردن گوگل [حکم] تعهدات.”

دو طرف با هم درگیر شدند و بیش از چگونه بسیاری از کارمندان گوگل باید گنجانده شود در جستجو برای پاسخگو اطلاعات است. در طول پنج ماه اول تحقیقات تگزاس پیشنهاد 96 در حالی که گوگل پیشنهاد 11 با توجه به یک Feb. 4 نامه از گوگل وکلا. گوگل پس از افزایش تعداد کارکنان آن مایل به شامل در جستجو با توجه به این نامه است.

گوگل می گوید که این شرکت نقل مکان کرد و به سرعت به تولید اسناد و مدارک مربوط به وکلای طور کلی حتی آن را به عنوان جنگ ایالت تگزاس دادستان کل بیش از جنبه های دیگر از پروب.

در یک دست کت و شلوار واصل در تگزاس در Oct. 31 گوگل به دنبال حمایت برای جلوگیری از مشاوران استخدام برای تگزاس-led تحقیق و تفحص از نادرست با استفاده از اطلاعات به دست آمده در طول پروب.

گوگل کت و گفت که یکی از مشاوران Cristina Caffarra چارلز رودخانه همکاران “کار کرده است به طور مستقیم به صورت متعدد گوگل دشمنان بر ضد انحصار و رقابت مهم” از جمله Microsoft Corp. و اخبار پارسیان, مالک وال استریت ژورنال.

تگزاس ظ پاسخ مخالف گوگل کت و شلوار. تگزاس مقامات بر این باورند گوگل نگرانی در مورد به طور بالقوه نامناسب افشای اطلاعات حساس هستند به اندازه کافی خطاب توسط دولت موجود محرمانه حمایت. خانم Caffarra کاهش یافته است به نظر. حل و فصل با توجه رسیده بود روز شنبه با توجه به فرد آشنا با این موضوع.

اخبار پارسیان شکایت کرده است که گوگل و سایر دیجیتال شرکت سیفون آگهی درآمد حاصل از سازندگان محتوا. مایکروسافت در رقابت با گوگل در چند جبهه از جمله خدمات ابری و منشی-ابزار بهره وری.

تنش های جاری با گوگل در حال یادآور گذشته اجرا فهم با این شرکت گفت: سناتور. جاش هاولی (R., Mo.), که بررسی این شرکت در سال 2017 به عنوان دادستان کل میزوری ممکن است ضد تراست و مصرف کننده-مسائل مربوط به حفاظت از.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم دولت محققان بوده است دست زدن به این واقعیت-جمع آوری فرایند در گوگل تبلیغات کاوشگر? پیوستن به مکالمه زیر.

“اولین آنها گفت: آنها موضوع را به میسوری ضد تراست و مصرف کننده-قوانین حفاظت از” آقای هالی گفت. “سپس آنها حاضر به نوبه خود بیش از اسناد و اطلاعات است. سپس آنها را به نوبه خود بیش از آنچه به آنها گفت آنها خواهد بود. این گوگل راهکار—غرفه stonewall, deflect و انکار کند چرا که آنها می ترسند عمومی خواهد شد و در نهایت به حقیقت است.”

آقای هالی پدید آمده است به عنوان صریح کنگره منتقد گوگل و دیگر شرکت فنی پس از انتخاب شدن به مجلس سنا.

این سخنگوی گوگل پاسخ داده: “ما باید همیشه عمل کرده و با حسن نیت در پاسخ به رگولاتور’ سوالات بی درنگ صادقانه و به طور کامل ارائه میلیون ها نفر از صفحات اسناد در طول سال ما در مورد کسب و کارهای مختلف و فن آوری. هر گونه پیشنهاد به خلاف به سادگی نادرست است.”

گوگل همچنین مبارزه گسترده ای حکم صادر شده توسط آن می سی سی پی, دادستان کل جیم هود در سال 2014. که احضاریه به دنبال اطلاعات در گوگل, سیستم عامل, شیوه های تبلیغ و تلاش برای پلیس “خطرناک” یا “غیر قانونی” مطالب مربوط به مواد مخدر و فروش و مصرف کنندگان کارت اعتباری و اطلاعات قاچاق انسان و نقض کپی رایت.

در پاسخ گوگل ثبت یک دست کت و شلوار در برابر آقای هود است که منجر به یک قاضی فدرال بسیط می سی سی پی پروب برای یک زمان. قاضی گفت که گوگل ارائه کرده بود “شواهد قابل توجهی وجود دارد از ایمان بد” نشان می دهد که دادستان کل تحقیقات نشان داده تلاش برای اجبار گوگل به پیروی از آقای هود درخواست در مورد حذف محتوا.

گوگل شکایت آمد و به عنوان ایمیل ظاهر از هک شدن Sony Pictures, پیشنهاد فیلم استودیو مشغول به کار بودند در پشت صحنه با آقای هود را برای بی اعتبار ساختن گوگل. حرکت-تصویر صنعت به مدت طولانی شکایت در مورد نقض کپی رایت در اینترنت. این حکم علیه آقای هود بود که در نهایت در دادگاه تجدید نظر لغو.

دولت به طور کلی وکیل بررسی گوگل شده اند و در بحث با آقای هود—که در سمت چپ در ژانویه—در مورد پیوستن به تلاش های خود را به احتمال زیاد به عنوان یک متخصص.

نوشتن به John D. مک کینون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im