شرکت کنندگان جمع آوری در یک گوگل رویداد در طول CES در لاس وگاس در ژانویه. 7. عکس: استیو marcus/ایسنا

گوگل در نهایت کشیده و پشت پرده در چند تا از کلیدی آن کسب و کار است. نه هر کس را دوست داشت نشان می دهد.

در یک حرکت تعجب آور شنبه, غول جستجو را پدر و مادر الفبای Inc., GOOG 3.61% ارائه اطلاعات مالی در برخی از آن عملیات های مختلف برای اولین بار افشای نتایج در مناطق مانند یوتیوب و محاسبات ابری.

اما حسابداری مانور موفق به منحرف کردن اذهان از نتایج ناامید کننده در شرکت هسته ای آنلاین-عملیات تبلیغاتی. عامل درآمد, اندازه گیری حروف الفبا سود از مرکزی شرط مانند جستجو شد $9.3 میلیارد دلار خیلی پایین تر از اجماع طرح از $9.9 میلیارد دلار است. این علائم نهم در 10 محله های که این شرکت از دست رفته است که متریک با توجه به FactSet.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انتظار دارید الفبای کسب و کار برای انجام در سال 2020? چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

درآمد حاصل از $46.1 میلیارد دلار برای سه ماهه چهارم نیز سقوط کوتاه از تحلیلگر انتظارات که $46.9 میلیارد دلار است.

الفبای سهام کاهش یافته و تقریبا 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. سهام بودند زودتر تا حدود 11 درصد در این سال است.

نتایج علامت گذاری 21 ساله گوگل stop-and-go تلاش برای بزرگسالان از دره سیلیکون دوران نوجوانی به بزرگسالی است. برای سال آن موفق به خودرا برای امتحان اماده تر از تبلیغات به آن پیری جستجو و نقشه های سیستم عامل, در میان دیگران. آن است که هنوز هم انجام می دهند که, اما این شرکت به طور فزاینده ای رشد بستگی دارد جدیدتر مناطق مانند ویدئو دیجیتال نیروگاه یوتیوب و شرط در کمتر زرق و برق مناطق مانند ذخیره سازی ابر.

به گزارش درآمدی الفبا برای اولین بار پس از سوندار پیچای بود ارتقا به مدیر اجرایی, جایگزین گوگل موسسان سرگئی برین و لری پیج. عکس: gian ehrenzeller/شاتر

جدید آشکار و در عین حال منعکس کننده تغییر در استراتژی در C-suite. تحلیلگران و سرمایه گذاران باید زوزه میکشیدند محکوم کنند برای سال برای جزئیات بیشتر در الفبای عملیات با موفقیت کمی. رئیس امور مالی اموزش Porat در بیانیه ای گفت که این داده های جدید در نظر گرفته شده بود “به ارائه بینش بیشتر به کسب و کار و فرصت های پیش رو است.”

به گزارش درآمدی الفبا برای اولین بار پس از سوندار پیچای پیشنهاد شد به رئیس اجرایی در ماه دسامبر جایگزین گوگل موسسان سرگئی برین و لری پیج. آقایان برین و صفحه هنوز در الفبای مدیره—صفحه آقای رئیس است و برگزاری فمن از رای دادن به آنها را کنترل موثر تصمیم گیری در گوگل است که بدون تغییر باقی می ماند.

آقای پیچای بود که قبلا مدیر عامل شرکت گوگل از سال 2015.

بیشتر پوشش گوگل

  • گوگل می خواهد به ریختن پول به سن خوزه. این شهرستان دارای چند خواسته.
  • داخل گوگل در تلاش برای میلیون ها نفر از پرونده های پزشکی
  • گوگل مدیریت مختلط امتیاز به عقب نشینی از الفبای آزمایش
  • چگونه گوگل تداخل آن با الگوریتم های جستجو و تغییر نتایج خود را

الفبای گفت: یوتیوب بیش از 15 میلیارد دلار درآمد سالانه در سال 2019. خواهد بود که در پایان پایین تر از پیش بینی ها به صورت تصویری کسب و کار است که این موضوع از حدس تحصیل برای سال. ابر از سوی دیگر در مسیر است برای $10 میلیارد دلار درآمد در سال جاری الفبای گفت: به نمایندگی از بهتر از حد انتظار آمار و ارقام برای یک کسب و کار است که در عمل در سایه رقبا آمازون.com , Inc. و Microsoft Corp.

مقایسه جستجوی Google واحد کشیده $27.2 میلیارد دلار است.

با وجود هر گونه کاهش سرعت در رشد کنگلومرا دارای دلخواهی موقعیت رقابتی. در نشانه ای از آن بلند, Alphabet ماه گذشته شد تنها سومین شرکت آمریکایی به بالای $1 تریلیون دلار در ارزش بازار است.

الفبای حرکت به سمت شفافیت بیشتر قابل توجه است, در بخشی به دلیل تحلیلگران و سرمایه گذاران در حال تماشای از نزدیک ببینید که آیا آقای پیچای را معنی دار تغییرات در شرکت.

گوگل همچنین چهره های غیر منتظره ای شدید مجموعه ای از تهدیدات در این سال است. رقبا از جمله آمازون در حال chipping دور در آن آنلاین-تبلیغات کسب و کار در حالی که دولت فدرال و تنظیم کننده شروع تحقیقات گسترده از ادعا رفتار ضد رقابتی. گوگل گفته است که به همکاری با این سوالات.

نوشتن به غارت Copeland در rob.copeland@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو