رقبا از جمله آمازون در حال chipping دور در گوگل آنلاین-تبلیغات کسب و کار. شرکت کنندگان جمع آوری در یک گوگل رویداد در طول CES در لاس وگاس در ژانویه. 7. عکس: استیو marcus/ایسنا

گوگل کشیده و پشت پرده در چند تا از آن مهم کسب و کار, اما هر کس دوست داشت چه بود نشان داد.

در یک حرکت پنج شنبه, گوگل, پدر و مادر الفبای Inc., ارائه اطلاعات مالی در برخی از عملیات خود را برای اولین بار فاش نتایج درآمد در مناطق مانند یوتیوب و محاسبات ابری.

جدید داده نمی منحرف کردن اذهان از نتایج ناامید کننده در هسته خود آنلاین-عملیات تبلیغاتی.

عامل درآمد, اندازه گیری حروف الفبا سود از مرکزی شرط مانند جستجو شد $9.3 میلیارد دلار خیلی پایین تر از اجماع طرح از $9.9 میلیارد دلار است. این علائم نهم در 10 محله های که این شرکت از دست رفته است که متریک با توجه به FactSet.

درآمد حاصل از $46.1 میلیارد دلار برای سه ماهه چهارم نیز سقوط کوتاه از تحلیلگر انتظارات $46.9 میلیارد دلار است.

الفبای سهام کاهش یافته است 4.7% در بعد از ساعات معاملاتی. در روز دوشنبه ارزش سهام بودند تا 11 درصد در این سال است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انتظار دارید الفبای کسب و کار برای انجام در سال 2020? چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نتایج علامت گذاری 21 ساله گوگل stop-and-go تلاش برای بزرگسالان از دره سیلیکون دوران نوجوانی به بزرگسالی است. برای سال آن موفق به خودرا برای امتحان اماده تر از تبلیغات به تاسیس آن جستجو و نقشه های سیستم عامل, در میان دیگران. آن است که هنوز هم انجام می دهند که, اما این شرکت به طور فزاینده ای رشد بستگی دارد جدیدتر مناطق مانند ویدئو دیجیتال نیروگاه یوتیوب و شرط در کمتر زرق و برق مناطق مانند ذخیره سازی ابر.

جدید آشکار و در عین حال منعکس کننده تغییر در استراتژی در C-suite.

الفبای حرکت برای افزایش شفافیت آمده به عنوان سرمایه گذاران برای دیدن اینکه آیا سوندار پیچای منصوب شد مدیر عامل شرکت در ماه دسامبر را معنی دار تغییرات. عکس: gian ehrenzeller/شاتر

تحلیلگران و سرمایه گذاران باید زوزه میکشیدند محکوم کنند برای سال برای جزئیات بیشتر در الفبای عملیات با موفقیت کمی. رئیس امور مالی اموزش Porat گفت که داده های جدید در نظر گرفته شده بودند “به ارائه بینش بیشتر به کسب و کار و فرصت های پیش رو است.”

به گزارش درآمدی الفبا برای اولین بار پس از سوندار پیچای پیشنهاد شد به رئیس اجرایی در دسامبر, موفقیت گوگل, بنیانگذاران شرکت سرگئی برین و لری پیج. آقایان برین و صفحه هنوز در الفبای مدیره—آقای صفحه است که رئیس کمیته اجرایی و برگزاری فمن از رای دادن به آنها را کنترل موثر تصمیم گیری در گوگل است که بدون تغییر باقی می ماند.

آقای پیچای بود که قبلا مدیر عامل شرکت گوگل از سال 2015.

الفبای گفت: یوتیوب بیش از 15 میلیارد دلار درآمد سالانه در سال 2019. خواهد بود که در پایان پایین تر از پیش بینی ها به صورت تصویری کسب و کار است که این موضوع از حدس تحصیل و نشان می دهد که یوتیوب می کشد در کمتر از 8 دلار در یک سال از هر یک از آن 2 میلیارد کاربران است. در تماس با تحلیلگران آقای پیچای گفت که او معتقد است “به طور قابل توجهی بیشتر اتاق” به پول یوتیوب کاربران.

ابر از سوی دیگر در مسیر است برای $10 میلیارد دلار درآمد در سال جاری الفبای گفت: به نمایندگی از بهتر از حد انتظار آمار و ارقام برای یک کسب و کار است که در عمل در سایه رقبا آمازون.com , Inc. و Microsoft Corp. مقایسه جستجوی Google واحد کشیده $27.2 میلیارد دلار در سه ماهه گذشته به تنهایی.

این شرکت فاش نمی, سود یا ضرر و زیان برای هر کدام از کسانی که کسب و کار, اما برخی از تحلیلگران شد جايزه در هر گونه اطلاعات جدید. هدر بلینی از گلدمن ساکس گفت: “با تشکر از شما” چهار بار در طول پرسش و پاسخ جلسه از درآمد این شرکت تماس بگیرید. “من فکر می کنم این بهترین الفبا, تماس با من,” او گفت:.

بیشتر پوشش گوگل

  • گوگل می خواهد به ریختن پول به سن خوزه. این شهرستان دارای چند خواسته.
  • داخل گوگل در تلاش برای میلیون ها نفر از پرونده های پزشکی
  • گوگل مدیریت مختلط امتیاز به عقب نشینی از الفبای آزمایش
  • چگونه گوگل تداخل آن با الگوریتم های جستجو و تغییر نتایج خود را

الفبای حرکت به سمت شفافیت بیشتر قابل توجه است, در بخشی به دلیل تحلیلگران و سرمایه گذاران در حال تماشای از نزدیک ببینید که آیا آقای پیچای را معنی دار تغییرات در شرکت. آقای پیچای اشاره دوشنبه که او انتظار می رود برخی از آنچه الفبا تماس خود “دیگر شرط” که شامل آن ماشین خود رانندگی بخش را در خارج سرمایه گذاران به زودی.

با وجود هر گونه کاهش سرعت در رشد کلی این کنگلومرا دارای دلخواهی موقعیت رقابتی. در نشانه ای از آن بلند, Alphabet ماه گذشته شد تنها سومین شرکت آمریکایی به بالای $1 تریلیون دلار در ارزش بازار است.

الفبای نتایج یک outlier در دره سیلیکون که در سه ماهه چهارم درآمد قوی بوده است از همکار tech از جمله غول Facebook , Inc., Apple Inc. و آمازون است.

گوگل مواجه شدید مجموعه ای از تهدیدات در این سال است. رقبا از جمله آمازون در حال chipping دور در آن آنلاین-تبلیغات کسب و کار در حالی که دولت فدرال و تنظیم کننده شروع تحقیقات گسترده از ادعا رفتار ضد رقابتی. گوگل گفته است که به همکاری با این سوالات.

در ماه نوامبر بهداشت فدرال تنظیم کننده باز پرس و جو به گوگل دسترسی به شخصی داده های بیمار از سلامت سیستم معراج پس از وال استریت ژورنال گزارش داد در یک همکاری لقب “پروژه بلبل.”

آقای پیچای که به ندرت مورد بحث Google سلامت عموم در دفاع از چنین ترتیبات نزدیکی شروع خود را آماده سخنرانی در روز دوشنبه. او گفت: بیمار داده ها “بسیار امن تر” گوگل “از پرونده های کاغذی و یا در محل.”

این چه اخبار جلسه در صندوق پستی خود را

آنچه را از اخبار روزانه هضم روز, مهم ترین اخبار, به تماشای, به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام.

نوشتن به غارت Copeland در rob.copeland@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
لری پیج است رئیس الفبا را به کمیته اجرایی. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد او رئیس هیئت مدیره.
اولین نام سرگئی برین بود که به اشتباه به عنوان سرگئی در نسخه قبلی این مقاله است. (Feb. 3, 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو