گوگل ارائه می دهد کاربر داده های مکان به مقامات بهداشتی مقابله با کروناویروس

گوگل تحرک گزارش را با استفاده از داده ناشناخته خواهد ماند و پوشش 131 کشور جهان است.

عکس: رینگو Chiu/زوما پرس

گوگل کمک خواهد کرد که مقامات بهداشت عمومی با استفاده از آن ذخیره سازی گسترده داده ها به آهنگ جنبش مردم در میان coronavirus همه گیر در این شرکت به نام تلاش برای کمک به شما در “بی سابقه بار.”

این ابتکار اعلام شده توسط این شرکت در اواخر روز پنجشنبه با استفاده از یک بخش از اطلاعات که غول جستجو را جمع آوری کرده و کاربران از جمله از طریق نقشه های گوگل برای ایجاد گزارش در درجه که مناطق در حال مطیع اجتماعی-فاصله گرفته است. این “تحرک گزارش” خواهد بود ارسال شده علنا و نشان می دهد به عنوان مثال آیا خاص محلات متحده و یا کشورهای در حال دیدن بیشتر یا کمتر از مردم جریان به مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و پارک ها.

داده ها پایین می رود به شهرستان سطح در آمریکا آمار و ارقام ارائه خواهد شد که درصد تغییرات به جای دقیق در مجموع و تنها اعمال می شود به دسته گسترده ای از محل انواع.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

شرکت های دیگر نیز ارائه داده های مکان به مقامات دولتی که در حال تقلا برای تدوین پاسخ به همه گیر اما گوگل کنترل شاید دقیق ترین پرونده در گوشی های هوشمند و کاربران اینترنت است. این شرکت گفته است که می خواهد برای کمک به جلوگیری از coronavirus را گسترش اما همچنین نمی خواهید به دیده می شود به عنوان متخلف در حریم خصوصی کاربر.

گوگل “جامعه COVID-19 تحرک گزارش” استفاده خواهد ناشناخته خواهد ماند و داده های تاریخی با تاخیر دو یا سه روز و پوشش 131 کشور با توجه به انتشار از شرکت. این شرکت می گوید: “در نهایت درک نه تنها اینکه مردم در حال سفر بلکه روند در مقصد می تواند کمک به مقامات طراحی ارشاد برای محافظت از بهداشت عمومی و نیازهای ضروری جوامع است.”

گوگل آزادی گفت که این شرکت مشورت با سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در این ابزار جدید.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

تلاش این است که تنها کسری از آنچه که گوگل در شیر برای جهانی همه گیر. وال استریت ژورنال گزارش کرده است که الفبای Inc. واحد است و در میان شرکت هایی که همکاری با کاخ سفید نیروی کار به دنبال در بحث فن آوری های مانند فردی ردیابی محل برای به اجرا درآوردن فاصله دستورالعمل. چنین فن آوری است که موثر بوده است و در برخی از کشورهای خارج از محدوده در بسیاری از دموکراسی به دلیل نگرانی های حریم خصوصی.

الفبا را از نزدیک برگزار می شود همانا بخش نیز در حال اجرا یک تعداد انگشت شماری از تست سایت در شمال کالیفرنیا در غیر معمول خصوصی-عمومی مشارکت تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت اوایل ماه گذشته. یک بیگمان سایت نمایش بيماران با علائم خاص و هدایت آنها را به درایو-از طریق آزمایش مکان.

در اوایل این هفته پنج سناتور ایالات متحده آمریکا تحت فشار برای کسب اطلاعات بیشتر در کسانی که تست سایت به خصوص غول جستجو نیاز است که بیماران باید در ایجاد یا استفاده از یک حساب کاربری گوگل به شرکت در برنامه است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به غارت Copeland در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de