Google, Facebook و توییتر تعلیق بررسی هنگ کنگ درخواست برای داده های کاربر

هنگ کنگ از ساکنان شده اند عادت کرده اند به استفاده از social-media apps برای بیان عقاید سیاسی اما در روزهای اخیر برخی از آنها حذف حساب برای ترس از سقوط گرفتار قانون جدید است.

عکس: Liau Chung-رن/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—گوگل Facebook , Inc. FB 2.94% و Twitter , Inc. TWTR 4.76% در میان شرکت های فن آوری است که به حالت تعلیق در پردازش درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ اجرای قانون زیر چین تحمیل امنیت ملی و قانون در شهر است.

“ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر پیامدهای” یک Facebook سخنگوی گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید با تکنولوژی غول مطابق با درخواست از هنگ کنگ دولت به اطلاعات کاربر و یا حذف پیام های متنی? پیوستن به مکالمه زیر.

پیش از آن در روز یک سخنگوی Facebook متعلق به WhatsApp گفت بررسی خواهد بود مکث “در انتظار ارزیابی بیشتر از تاثیر امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی با حقوق بشر و کارشناسان است.”

در اظهارات جداگانه توییتر و الفبای Inc. متعلق به گوگل گفت: آنها متوقف شد تمام داده ها و اطلاعات درخواست از هنگ کنگ مقامات بلافاصله زمانی که قانون به اثر رفت هفته گذشته است. ضربه محکم و ناگهانی , Inc., صاحب Snapchat کاهش یافته بود.

این حرکت قرار داده اند متحده آمریکا تکنولوژی تیتان در یک پتانسیل البته برخورد با پکن پس از چین سریع دنبال امنیت ملی و قانون است که شامل یک ماده الزامی مقامات محلی را به اتخاذ اقدامات برای نظارت و تنظیم این شهر قبلا نامحدود اینترنت.

قوانین برای اجرای قانون جدید اعلام شده توسط هنگ کنگ دولت در اواخر روز دوشنبه و به اثر قانونی روز شنبه می گویند که اگر پلیس شک یک “پیام الکترونیکی” ممکن است خطر انداختن “امنیت ملی” مقامات ممکن است بپرسید ناشر پلت فرم میزبان و یا ارائه دهنده خدمات شبکه به حذف و یا محدود کردن دسترسی به آن است. کسانی که در انتشار پیام و نمی مطابق صورت های سنگین جریمه و حبس برای یک سال با توجه به قوانین.

Facebook, WhatsApp و آن Instagram سرویس همراه با توییتر و گوگل واحد یوتیوب به مدت طولانی عمل آزادانه در هنگ کنگ بدون محدودیت از چین فایروال است که امر به سرزمین اصلی کاربران اینترنت است.

شهروندان در شهر شده اند عادت کرده اند به استفاده از آنها برای بیان عقاید سیاسی و در حمایت از تظاهرات در برابر چین افزایش نفوذ اما در روزهای اخیر برخی از کاربران و فعالان را پاک و یا حذف شده خود را در حساب های اجتماعی رسانه ای برای ترس از سقوط گرفتار قانون جدید است که به اجرا در آمد ژوئن 30.

خارجی کسب و کار غالبا با استناد به جریان آزاد اطلاعات در هنگ کنگ به عنوان یکی از مهم ترین عوامل برای دفاتر مالی توپی. این شهر با شهروندان در میان متصل ترین در جهان: برخی از 91 درصد از مردم با استفاده از اینترنت با توجه به شرکت مشاوره ما اجتماعی هستند و 98 درصد از کاربران اینترنت بین سنین 16 و 64 برقراری ارتباط با استفاده از رسانه های اجتماعی و یا برنامه های پیام رسانی.

دبی-بر اساس تلگرام گروه Inc. در بیانیه ای گفت که قبلا گزارش شده توسط هنگ کنگ مطبوعات آزاد است که در آن قصد ندارد به فرایند “هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در این شهر است.” یک نماینده برای خدمات پیام رسانی در بیانیه ای گفت که این شرکت “هرگز به اشتراک گذاشته هر گونه اطلاعات با هنگ کنگ مقامات در گذشته است.”

هنگ کنگ دولت و نیروی انتظامی نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

برخی از فعالان و طرفداران حفظ حریم خصوصی اینترنت استقبال از این حرکت اعلام شده توسط شرکت فنی.

مربوط تصویری

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه,” محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

“من فکر می کنم این یک نشانه خوب است. آنها در حال حمایت از آزادی بیان و حریم خصوصی کاربر” گفت: فرانسیس Fong رئیس افتخاری هنگ کنگ فناوری اطلاعات فدراسیون انجمن تجارت. آقای Fong همچنین عضو کمیته توسعه فن آوری برای هنگ کنگ کمیسیون حریم خصوصی برای اطلاعات شخصی.

واتساپ محبوب در هنگ کنگ در میان اعضای عموم آقای Fong گفت: اما برای بحث بیشتر در مورد مسائل حساس مردم اغلب استفاده از خدمات مانند تلگرام یا سیگنال یکی دیگر از سرویس پیام.

پلیس هنگ کنگ در ماه مه گفت که آنها بازداشت 28 ساله که با توجه به شواهد آنها عموم نمایش داده شد صاحب تلگراف کانال یا گروهی از تظاهرکنندگان به اتهام “توطئه و یا درخواست به ارتکاب قتل” و “تحریک به ارتکاب صدمه جنایی.” یک سرپرست پلیس در آن زمان گفت: پلیس بر این باور مرد ارسال پیام برای در مورد 22,000 پیروان از جمله مواد مانند آموزش ساخت بمب بنزین و دستورالعمل برای نحوه قتل افسران پلیس.

بیشتر

  • Facebook, Twitter, Google صورت رایگان-آزمون گفتار در هنگ کنگ (3 جولای)
  • چین منصوب اعتراض و تبلیغات مجری برای رام هنگ کنگ (3 جولای)
  • سنا لایحه تحریم علیه مقامات چینی بیش از هنگ کنگ (جولای 2)
  • امنیتی جدید قانون باعث افزایش خودسانسوری
  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون

شرکت های فن آوری به طور منظم دریافت درخواست از نهادهای دولتی در سراسر جهان به ارائه اطلاعات کاربر برای استفاده از جمله اجرای قانون و یا جلوگیری از آسیب جدی و یا مرگ. Facebook در شش ماه گذشته از سال 2019 دریافت 241 دولت درخواست برای اطلاعات کاربران در هنگ کنگ با توجه به گزارش شرکت. آن را به تولید داده برای 46 درصد از درخواست.

برای مطمئن شود, Facebook, مانند دیگر شرکت های فن آوری باید به دنبال قوانین محلی در کشورهایی که این عمل چه که ویتنام و سنگاپور عربستان سعودی یا آمریکا حجم درخواست های دریافت شده توسط Facebook از هنگ کنگ مقامات نیز بسیار کوچکتر از بیش از 51,000 به دست آمده از مقامات ایالات متحده بین جولای و دسامبر سال گذشته است. Facebook گفت: آن را به تولید برخی از اطلاعات در 88 درصد از درخواست از مقامات ایالات متحده.

“WhatsApp معتقد است در حق افراد برای داشتن یک گفتگوی خصوصی آنلاین” شرکت سخنگوی گفت. آن شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از کاربران آن را در شهر 7.5 میلیون.

اجرای قانون جدید یعنی ایالات متحده شرکت های فن آوری در این شهرستان در حال حاضر به صورت یک عمل تعادل ظریف تحلیلگران می گویند. اگر مقامات در اینجا از آنها بخواهید برای حذف حساب کاربری و یا مطالب خود را به خطر بیگانه خود را به پایگاه های کاربر. اگر آنها حاضر آنها ممکن است به صورت مجرمانه و مجازات است.

که در عمل می تواند شامل هنگ کنگ مقامات دستگیری کارمندان شرکت که به صورت محلی و یا به دست گرفتن کنترل سرورهای گفت: گرگ Pilarowski وکیل و موسس بوتیک قانون شرکت Piller حقوقی در سان فرانسیسکو و شانگهای. بدون حضور فیزیکی در هنگ کنگ, اگر چه شرکت های ایالات متحده ممکن است بخواهید صبر کنید و ببینید که چگونه به شدت از این قانون اجرا شده است و اینکه آیا سرزمین اصلی چین اینترنت firewall تمدید خواهد شد به هنگ کنگ.

“چه اتفاق می افتد این است که اساسا یک بازی شطرنج” گفت: آقای Pilarowski اضافه کرد که با توجه به اندازه کوچک از هنگ کنگ او انتظار ندارد به طور بالقوه از دست دادن بازار است که به یک مشکل عمده برای ایالات متحده شرکت های فن آوری.

تکنولوژی شرکت حرکت آمده به دلیل افزایش نگرانی که پکن قوانین جدید ممکن است مورد استفاده برای tamp کردن بحث سیاسی در هنگ کنگ است. کتابخانه های عمومی در روزهای اخیر را حذف کرده و از گردش چندین کتاب توسط طرفدار دموکراسی و ارقام گفت: این کار نیاز به بررسی برای اطمینان از آنها مطابق با قانون تامین.

چین اعمال قانون در هنگ کنگ به عنوان بخشی از تلاش ها برای سرکوب تظاهرات که پاره پاره را از طریق شهرستان در سال گذشته تبدیل خشن تر و حتی به عنوان جنبش حفظ گسترده ای محبوب پشتیبانی می کند. قانون اهداف و فعالیت های مربوط به تجزیه طلبی براندازی تروریسم و خارجی یا نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است.

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de