آن را خوب به گوش نخست وزیر نارندرا مودی در نهایت ذهن خود صحبت می کنند در حال شاهین باغ تحصن در اعتراض در دهلی نو . هیچ sophistry از کلمات هیچ waffling . بدون غرقه شدن در هر بازی کلمه مودی سقوط مستقیم به مسئله هسته اعتراض—بسیار زیاد ناراحتی که شاهین باغ اعتراض باعث شد به دهلی نو به شهروندان .در آنچه باید به عنوان یک شوک بزرگ به اعتراض مودی خرد هیچ کلمه و اقدام به دوبله و نزدیک به 50 روز در اعتراض به عنوان یک شگرد سیاسی از AAP و کنگره است. او در سخنرانی خود در یک تجمع انتخاباتی در شرق دهلی نو را برای اولین بار در دهلی نو سنجی مونتاژ.

در حمله به شاهین باغ اعتراض خود PM توضیح داد که چرا این مرکز تا به حال باز نمی هر گونه گفت و گو با معترضان. “اگر آن را یک اعتراض فقط به مخالفت با کا آن را به پایان رسید بعد از این همه اطمینان داده شده توسط دولت . آن بسیار بیشتر است .” سخنان خود همچنین به نظر می رسید با هدف رسیدن مشکل مسافران که دچار کابوسی طولانی رفت و آمد بین فریدآباد به دهلی نو/ Nodia به دلیل شاهین باغ محاصره.

ساخت دو جانبه حمله در حال anti-کا اعتراض پس از 15 دسامبر مودی با اشاره به این که معترضان احتمالا نمی تواند ادعای مبارزه برای حفاظت از قانون اساسی زمانی که آنها حتی نمی احترام دیوان عالی کشور احکام ساخته شده از زمان به زمان است که مهار معترضان از ناحیه تناسلی باعث ناراحتی . دو او استدلال کرد که سیاسی نما از اعتراض بیش از حد آشکار به عنوان سه نقاط از کا تظاهرات در دهلی نو—Seelampur , جامع و شاهین – تا به حال بسیار روشن سیاسی تمبر روی آن نوشته شده است

“Kya یه sanjog hai ? Na ek prayog hai” ( آن را یک تصادف است ؟ بدون آن یک آزمایش یک استراتژی PM مودی قدرتمند poser با اشاره به استفاده از قانون اساسی و پرچم ملی به عنوان غرفه “برای منحرف کردن اذهان ما را از خود واقعی دستور کار” از “شکستن ملت تضعیف این کشور” . مودی نکته مهم است به عنوان آن را در حال آمدن است در پشت یک ادعا ویدئو کلیپ از سخنرانی ضد کا اعتراض سازمانده در علیگر که توصیه معترضان که استفاده از نمادهای سکولار در مبارزات انتخاباتی تنها یک مرحله موقتی با هدف ضربه بزنید گسترده تر بودیم .

به BJP در دهلی PM Karkardooma سخنرانی بسیار مورد نیاز تقویت کننده شات که تا به حال به پایان رسید دامنه برای هر گونه تردید در کا . در آن آمده بود در آخرین هفته پیش از فوریه 8 رای گیری . ساعت مودی ذکر شده با دادن تابعیت به جوامع خاص از کشورهای همسایه به عنوان یکی از دستاوردهای دولت خود را . سخنرانی امروز پاک سردرگمی ایجاد یک صدای جیر جیر از قانون وزیر Dave پراساد.

بیش از آخر هفته پراساد ساخته شده ارائه طریق توییتر به گفت و گو با شاهین باغ معترضان. توییت مجموعه AAP و رهبران کنگره و حتی بر این باورند که دولت آغاز کرده بود به نرم پدال کا—در واقع یک دهلی کنگره رهبر در ادامه گفت BJP قرار بود نرم در کا به عنوان آن است که رفتن به پایین به خوبی با بخش بزرگی از مردم است. با این حال با مودی در سخنرانی امروز آن را در حال حاضر روشن است کا ساخته شده است قوی دوباره در BJP کمپین کتاب.

پست مودی رالی وجود دارد حس مطمئن باشید اعتماد به نفس در بی جی پی آن است که در حال حاضر بیشتر فقط “در حساب” در دهلی مجمع انتخابات است ، “ما خواهد شد و برندگان” اطمینان ارشد رهبر حزب . و منبع این اعتماد به نفس البته نه فقط یک مودی رالی اما به طور کلی تلاش و انرژی در پمپ توسط یک فرد مجرد — صفحه اصلی وزیر Amit Shah. شیوه ای که در او کردم تا 56 اتحادیه وزیران و رهبران ارشد درگیر در مبارزات شگفت انگیز است. “حتی به عنوان اتحادیه خانه وزیر شاه انجام داده است و درب به درب کمپین. می گوید:” یک منبع.

یادگیری از شکست در Jharkhand و از دست دادن از تشکیل دولت در ماهاراشترا BJP رهبری آغاز شده است اضافه کار در ائتلاف خبر داد. مبارزه برای دو کرسی در دهلی است که او به عنوان یک پیش نظرسنجی متحد بیهار سانتی متر Nitish کومار lavished بسیار ستایش جدید NDA معادله است که او حتی اظهار آن احساس Vajpayee عصر روز. در بخشی مودی بازگشت به نفع با مراجعه به کومار در نخستین سخنرانی خود به دهلی نو در پای صندوقهای رای است. تحسین متقابل می پردازد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de