آسمان خوب این همه بزرگ جعلی!

توسط کوزه Suraiya

خدا نشسته در دفتر مدیر عامل کیهانی اجرایی اعطا با مدیریت منابع انسانی, انسانی, ارتباط با مدیر.

خدا: خوب HRM در حالی که من در تور بوده است به مطمئن شوید که همه چیز در حال اجرا هموار در من بی نهایت جهان چه اتفاقی می افتد که کوچک ذره ای به نام زمین که من در سمت چپ خود مسئول است ؟

مدیریت منابع انسانی: خوب رئیس آن را کمی سخت به می گویند به دلیل آن را بسیار دشوار است به کشف کردن آنچه که واقعا در رفتن وجود دارد چون چیزی به نام جعلی اخبار. که ساخته شده تا چیزهایی که مردم در سراسر به عنوان حقیقت به طوری که دیگر مردم آنها را باور.

خدا: Golly. اما نمی تواند این انسان را از چه درست است و چه چیزی نیست ؟

مدیریت منابع انسانی: گاهی اوقات آن را سخت را برای آنها به انجام این کار, چرا که انسان در حال برنامه ریزی به این باور آنچه به آنها گفته شده توسط چهره های قدرت مانند پدر و مادر و معلمان و کشیشان و رهبران سیاسی و تلویزیون و مجریان.

خدا: مرسی. که بسیاری از برنامه ریزی باور است. پس چه آخرین قطعه از خبر جعلی که مردم گرفته اند برای واقعی ؟

مدیریت منابع انسانی: خوب در واقع آن شروع نمی شود از عنوان جعلی اخبار آن آغاز شده که به عنوان طنز است که برخی از مردم به اشتباه برای واقعیت و گسترش آن را در سراسر به عنوان چنین.

خدا: پس آیا این طنز است که مردم در زمان به عنوان واقعیت باید چیزی برای انجام با آن چیزی که به نام سیاست است که با آن انسان به نظر می رسد به گرفتن بیشتر و بیشتر سرگرم?

مدیریت منابع انسانی: این اتفاق باید با سیاست از یک نوع سیاست از دین است که می توان سیاسی ترین سیاست از همه است.

خدا: شما نمی گویند. پس چه شد جعلی خود را به اخبار در مورد دین ؟

مدیریت منابع انسانی: این مورد که چگونه مجلس از یک کشور به نام ایسلند به حال تصویب قطعنامه گفت: تمام دین چیزی جز یک اختلال روانی. آن را به نظر می رسد در یک ستون طنز به نام ” خنده در ناباوری و بسیاری از مردم آن زمان به صورت واقعی و شروع به آن را به اشتراک در رسانه های اجتماعی با افراد دیگر تا زمانی که آن را snowballed به یک مسئله بزرگ با مردم طرف و علیه و وارد شدن به کلامی مبارزه با یکدیگر.

خدا: خداوند خوب و یا به جای, خوب من! افرادی هستند که هنوز جنگ بر سر دین تمام این هزاران و هزاران سال پس از اختراع آن ،

مدیریت منابع انسانی: آنها در واقع. در واقع آنها در حال مبارزه با بیش از دین بیشتر از همیشه چرا که در طول این همه سال آنها اختراع کردم بیشتر و بیشتر ادیان هر یک از رقابت با دیگران.

خدا: منظور شما این همه رقابت ادیان تبدیل شده اند مانند فوتبال جام جهانی و یا لیگ برتر هند?

مدیریت منابع انسانی: آن را حتی بزرگتر از آن است. از آنجا که شما می آیند به ادیان رقابت با هر دین و مدعی است که آنها را نگه دارید تنها کپی رایت بر شما خدا.

خدا: اما داش این همه چگونه می توانید آنها را انجام دهید ؟ چگونه می توانید آنها را امتحان کنید و تقسیم تفکیک? آنها نمی دانند که من فراتر از تمایز فراتر از گرفتن طرف ؟ نمی توانید آنها را ببینید که من بالاتر از همه دین مانند یک داور بی طرف و یا داوری یا هر کس از کسانی که همجنس باز هستند که آیا حمایت از یک تیم و یا دیگر و مطمئن شوید که هیچ خطا و یا تبانی یا دیگر jiggery-pokery صورت می گیرد ؟

HRM: من می ترسم آنها نمی توانند. هر دین معتقد است که شما از آن حمایت و آن را به تنهایی.

خدا: به خوبی می تواند شما را به گسترش این کلمه است که آنها این همه اشتباه کردم و این که من برای همه ادیان به همان اندازه و من برای هر یک خاص در همه ؟

مدیریت منابع انسانی: با عرض پوزش ، اما این یکی از چیزهایی است که شما بلافاصله اخراج شود به عنوان آشکارا جعلی اخبار …

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de