گلی maro تیپ یک بار دیگر اجرا می شود ضد شورش در دهلی نو

مردم در انتخاب دولت می خواهند. خشونت در شمال شرق دهلی است که آخرین فصل از این مدرن Mahabharat که در آن برادران از همان خانواده یعنی هند هستند در هر یک از دیگر ، آن است که بسیار غمگین تفسیر در زمان تاریخچه نرخ جدید هند که روایت شده است نوشته شده توسط ایمان در تقسیم و حکومت یعنی واقعی hatemongers.

این سیاست از polarising رای دهندگان و به دنبال رای در اصل تفرقه بینداز و حکومت آغاز شده توسط cnn گاو معامله گران توسط gau rakshaks بودند که علنا مفتخر مرکزی وزیر. پس از آن سیاست دامن زدن به شعله های آتش جمعی نفرت پیشرفت در فراز و نشیب در یک تصاعد هندسی و امروز ما پیدا مرکزی وزیران, MP, MLA استناد و دیگر رهبران حزب حاکم آشکارا تحریک به خشونت با شعار “گلی maro سالن ko”.

به عنوان این مسائل در حال اقدام و پیامبران از عذاب در ادامه به موعظه نفرت و توجیه خشونت این ممکن است آخرین فصل غم انگیز حماسه از سیاست تفرقه بینداز و حکومت توسط جمعی از نفرت است. ما باید امیدوارم و دعا می کنم که خوب حس غالب خواهد شد و در این گلی maro تیپ و آنها را به عقب نشینی از این دوره بیشتر polarisation و بخش در جامعه است.

حزب حاکم باید متوجه باشید که بودن در قدرت این است که خود قانون اساسی و وظیفه اخلاقی برای رهبری و هدایت کشور را در مسیر درست و قدرت می شود که باید طرد “گلی maro تیپ” و سعی کنید برای خنک کردن احساسات و اعمال مرهم به کبود روح ملی و وحدت اجتماعی.

مشکل اینجا است که دولت در تلاش است برای پنهان کردن شکست خود و دخالت وزیر و نماینده و دیگر رهبران که به التهاب سخنرانی که منجر به ضرب وشتم در شمال شرق دهلی توسط به سادگی تمرکز کل بحث در یک طاهر حسین یا یک عمر خالد. BJP رهبران دفاع از یک قانون جدید اجازه می دهد پلیس به شلیک در نگاه “ضد ملی جوانان” (دفعات بازدید: BJP مخالفان). BJP و دولت در تلاش هستند تا این بازی همان بازی که در کشمیر به ایجاد یک تصور نادرست در مورد مخالفان به پنهان کردن خود را در گناه و کاستی. آن است که تبدیل یک گوش ناشنوا و حتی به گریه می کند خود را متحد Shiromani Akali Dal MP Naresh Gujral که در معرض پلیس برای نادیده گرفتن تقاضای خود را برای کمک به اعضای یک جامعه خاص به دام افتاده در یک خانه در طول شورش.

در حالی که معرفی اصلاح قانون شهروندی در مجلس, خانه وزیر صادر کرده است روشن و با صدای بلند هشدار داد که او و حزب او انتخاب شده است و برای مدت پنج سال مردم را مجبور به گوش دادن به آنها معنی در نتیجه آنها را رنج می برند و این اصلاح در حال معرفی به عنوان بخشی از BJP کرد. دستور کار پنهان است را به شما معرفی گجرات مدل در سراسر هند به شکل رای دهندگان در جمعی خطوط و تقسیم و حکومت. این شورش در شمال شرقی دهلی و پس از آن مقابله با اتهامات نشان می دهد که بی جی پی موفق شده است در تبدیل ساعت به عقب 70 سال است. حزب اتحاد رونق در بخش و قطب بندى از اواخر قرن گذشته است. اقتصادی ظروف سرباز یا مسافر ایجاد شده توسط سیاست های مانند demonetsiation و GST نامیده می شوند “شکست” و “کابوس” حتی با حکم رهبر حزب Subramanian Swamy, ترک Parivar با هیچ گزینه ای جز دو پایین و یک بار دیگر تست هند تعهد به گاندی ارزش. مرگ بازیگران است. مردم دولت آنها سزاوار است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de