میشیگان مایکل.

Washtenaw باشگاه گلف یکی از قدیمی ترین دوره ها در میشیگان به طور معمول تنها به نگرانی در مورد آب و هوا در ماه مارس است.

در حال حاضر وجود دارد به مراتب جدی تر موضوع را به تامل: جدید کروناویروس.

“این است که چیزی که ما نمی فکر می کنم” گفت: Dave کندال یک PGA حرفه ای و عامل شریک در Washtenaw که تاریخ به سال 1899. “شما می دانید تا آنجا که به ساخت برنامه های. اما ما مبارزه را از طریق آن با هم.”

حتی به عنوان همه گیر است توقیف رستوران ها و سواحل بسیاری از زمین های گلف در سراسر کشور موفق به باز بماند با تمام انواع از اقدامات در محل برای ترویج اجتماعی فاصله گرفتن از چراغ چرخ دستی های برای از بین بردن چنگک جمع کردن از پناهگاه.

امید است که گلف می تواند با ارائه یک خروجی سالم برای هم بزنید دیوانه برخی از هوای تازه و ورزش شاید حتی یک دوز از حالت عادی.

اما مثل خیلی دیگر از صنعت است که در یک روز-به-روز دولت از عدم قطعیت.

در نظر خشخاش تپه در شبه جزیره مونتری هنگامی که بخشی از AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am چرخش در تور PGA. آن را اعلام مارس 16 آن بسته شد تا آوریل 8 بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر پناهگاه در محل سفارش برای شش منطقه خلیج شهرستانهای استان است. سپس آن را بازگشایی در روز شنبه با اجتماعی فاصله دستورالعمل. یک روز بعد از آن بود به طور موقت بسته شد.

دیگران باز باقی می ماند.

“این قطعا یک نیاز حواس پرتی به خصوص با هیچ چیز دیگری در خانه گفت:” علامت گذاری Laliberte بود که بازی در هایلند نهر باشگاه گلف در Charlotte, North Carolina. “من پدر سه دختر و همسر و دختران من و من دوست دارم به تماشای ورزش است. دیوانه آن است که وجود دارد.”

آن سخت است برای گلف بازان به نگه داشتن فاصله خود در fairway اما سبزها و به خصوص سه جعبه می تبدیل به شلوغ تر و گلف محبوب در میان گروه های سنی آسیب پذیر به ویروس. می توانید آن را واقعا امن است ؟

“من فکر می کنم که گلف است که نسبتا آسان ورزشی به اجتماعی فاصله در حالی که بازی” دکتر گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. کار خود را با تمرکز بر کشورهای در حال ظهور عفونی بیماری همه گیر آمادگی و امنیت زیستی.

“من فکر می کنم که اجتماعی فاصله مهم است اما من همچنین فکر می کنم که برخی فعالیت ها می تواند اصلاح شود به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض او گفت:” در ایمیل.

گلف بازان می تواند ترک flagsticks در چاله ها و دست نخورده است. زمینه خدمه در برخی از دوره های نصب شده روی فنجان وارونه به طوری که توپ نمی افتد در سوراخ و مردم ندارد و برای رسیدن به داخل.

Pinehurst, رفت و آمد مکرر از جمله معروف شماره 2 دوره قرار داده و 2 اینچ قطر قطعه ای از پی وی سی در سوراخ خیلی توپ می آید به بقیه سطح با چمن – آسان برای بازیابی. USGA در هفته گذشته گفت: زمانی که فنجان در حال تنظیم یک اقدام موقت اجازه می دهد تا برای نمرات ارسال شود برای نقص اهداف حتی اگر بازیکنان نیست در واقع putts.

“صادقانه و من مغرضانه به عنوان شما می دانید, اما اگر شما فکر می کنم از هر چیز دیگری شما می توانید انجام دهید در حال حاضر گلف اجتماعی فاصله روز به روز گفت:” تروی اندرو, مدیر اجرایی, واشنگتن, انجمن گلف. “هیچ یک از عموم مردم خوب است به اندازه کافی به آن ضربه در عرض شش متر از یکدیگر است.”

چرخ دستی می تواند محدود به یک بازیکن در یک زمان, و بازیکن می تواند اجازه داده می شود به راه رفتن البته بدون. Clubhouses و گلف مغازه ها می توانید دسترسی محدود و یا به طور کامل بسته شود. بازیکن می تواند پیش پرداخت خود را برای دور آنلاین.

وس Stenscher از Bethesda, Maryland, بازی های برگزار شده در صبح زود در بووی باشگاه گلف در هفته گذشته با یک شریک کسب و کار.

“مهربان ترین جای تعجب است که بسیاری از مردم که در خارج وجود دارد افرادی که در بالاترین خطر در حال حاضر, و من برای دیدن بسیاری از افراد مسن وجود دارد,” او گفت:.

شارلین ریچاردسون از پاسادنا کالیفرنیا بازی نه سوراخ ایتون کانیون البته در نزدیکی شهریار در هفته گذشته. توپ واشر بودند تحت پوشش پلاستیکی برای جلوگیری از استفاده و او نمی کشیدن flagstick در هر سوراخ.

“هنگامی که من تا به حال برای رسیدن به در سوراخ برای دریافت توپ من بودم: ‘Hmm’,” او گفت:.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti بعد از اعلام تعطیلی عمومی گلف. این هفته میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صادر ایالت اقامت در خانه سفارش با معافیت برای ورزش در فضای باز.

“هر چه سفارشات ما قطعا با رعایت آنها و سعی کنید و کمک به” آقای کندال گفت. “شاید اگر آن را مفید به این, اذیت کردن مردم به رفتن را از زمانی که آنها را در خانه مانده در غیر این صورت پس شاید ما نیاز به انجام این کار است.”

هنوز روشن نیست که اگر خانم Whitmer منظور امر به گلف.

“ما می دانیم که کار سختی فرمانداران باید در راستای اقتصاد رفتن و نگه داشتن شهروندان امن” گرگ مک لافلین سر جهان گلف بنیاد گفت: به تازگی. “تمایز ما در حال تلاش برای ایجاد منحصر به فرد طبیعت گلف. محل باشگاه وانجمن, رستوران که یک عمل است. زمینه بازی است که به طور معمول نشان دهنده منزل فضای باز باید به درمان متفاوت است.”

بروس Mohler البته مدیر در جکسنویل بیچ باشگاه گلف در فلوریدا شد و در دفتر کار خود در هفته گذشته آهنگسازی یک ایمیل به پارک های شهر مقامات در همین دوره باید باز باقی می ماند. در این دوره بود که مطابق با چرخ دستی و فنجان بودند قرار داده وارونه.

“ما تا به حال 273 دور در روز چهارشنبه. برای 18 سوراخ است که 4,914 بالقوه لمس ما در حال از بین بردن نه نیاز به گرفتن توپ خود را به بیرون از جام,” او گفت:.

آقای Mohler تا به حال حدود 10 تزئینی مربع سیمان قطعات برای ساخت یک راهرو به یک پنجره بعدی به صندوقدار به طوری که بازیکن می تواند پرداخت بدون نیاز به وارد محل باشگاه وانجمن. عمومی, البته به تازگی بازسازی رزرو شده بود تمام هفته.

Sean Poggi که با این نسخهها کار در املاک تجاری در یک سبد خرید با دینو Delkic انتظار برای شروع کردن.

“آنچه ما به ارمغان می آورد ؟” او گفت:. “فقط تلاش برای انجام چیزی.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP گلف نویسنده داگ فرگوسن و AP نویسندگان ورزشی Steve Reed, Tim غرفه Stephen stefanie marie و بث هریس کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im