قاچاق طلا در همه گیر و سیاست از cronyism – کرالا کمونیست مدل

تا به حال هیچ دیگر رئیس دفتر وزیر است درگیر یک رسوایی متصل به قاچاق طلا در زمان بیماری همه گیر در شیوه ای که در CPIM ارشد وزیر Pinarayi Vijayan است هند commentariat را ساخته اند آن را روزانه از اخبار و رفته اند در اطراف گفتن جهان چگونه مردم هند باید اجازه داده شده است. تا به حال رئیس جمهوری متعلق به BJP آسمانها خواهد کاهش یافته است, آخرالزمان شده اند پیشگویی و بی جی پی و رهبری آن شده اند که روزانه هجوم و ضرب و شتم. اما از آن است که شاخص بهای مصرف کننده(M) وزیر این سر و صدا خاموش است کنگره و اعضای آن خانواده هم سکوت روشنفکران است ستاره زل زده و یک تلاش عمدی است که ساخته شده به اجازه می دهد داستان به هم سینک میشه یا نگه داشتن شناور در حاشیه. پس از آن است که یک “سکولار” تقدیر است که درگیر این اعمال تفسیر هستند توسط یک بخش از نظر سازندگان و دروازه-پاسداران به عنوان صرف انحرافات در غیر این صورت بی وقفه “مردم انقلاب است.”

کرالا قاچاق طلا قسمت با لینک کلیک کنید عمیق به رودۀ کرالا رئیس جمهوری است که در واقع بسیار نگرانکننده و خطرناک توسعه در نظر هند امنیت ملی. آن را نیز در معرض شیوه ای که در cronyism است گرفتار شاخص تورم مصرف کننده(M) و رهبری آن در دولت است. که یک عنصر مانند Swapna Suresh, با سابقه جرم و جنایت و مشکوک معاملات می تواند دسترسی به محافل داخلی از شاخص تورم مصرف کننده(M) وزیر است که به خودی خود باعث شدید نگرانی است. که کمتر از یک شخص مانند وزیر اصلی, منشی, M Sivasankar قدرتمند ارشد بوروکرات که عملا تحت کنترل وزیر و دفتر او تا به حال چنین ارتباط نزدیک با Suresh نیز بسیار نگرانکننده است. Sivasankar نیز از آن وزیر امور خارجه و رئیس کرالا دولت زیرساخت های فن آوری اطلاعات محدود (KSTIL) رفت از راه خود را به اطمینان حاصل شود که Swapna Suresh استخدام شد و به عنوان مدیر در KSTIL. آن در حال حاضر به نور آمده است که Sivasankar استفاده می شود و ایستاده به جلو قرار داده Swapna Suresh نام برای ارسال از طریق بین المللی مشاور PricewaterHouseCoopers. چرا Sivasankar پس از جان گذشته در تلاش برای اطمینان حاصل شود که Swapna Suresh کردم یک کار در KSTIL بود او را پیوندها و شبکه در محافل قدرت حاکم شاخص تورم مصرف کننده(M) یک دلیل مهم برای این کار ؟ چرا وزیر Vijayan سکوت در این مورد ؟ چگونه است که عوارض جانبی گزارش های اطلاعاتی در Swapna Suresh گذشته رکورد جرم در شعبه پرونده او را برای جعلی انجام شده در سال 2013 نادیده گرفته شد زمانی که او در حال استخدام? گفته شده است که تماس های تلفنی ساخته شد از وزیر Vijayan را به گمرک تلاش برای غرفه تحقیقات. این سطح از cronyism که شاخص بهای مصرف کننده(M) در کرالا نازل شده است. لینک آنها به عنوان ریشه به اینجا ختم نمی شود. K. T. Jaleel این CPIM وزیر آموزش عالی Wakf اقلیت رفاه و یک بار در “فتنه” رهبر ممنوع ساز و برگ سیمی بوده و در تماس نزدیک با Swapna Suresh به عنوان به خوبی.

اما از آن است که Jaleel یک مغبون سیمی و مسلم لیگ رهبر اعتراض خود را به سوء استفاده از دفتر خاموش است. سمت چپ-لیبرال و روشنفکران در کشور است که سریع و مغرضانه نظر در دهلی شورش است که در همیشه اهریمنی و castigating اکثریت جامعه در هند شده اند و سکوت در این. شاخص تورم مصرف کننده(M) برای آنها همیشه بالای سرزنش از آن است که به تنهایی “پرچمدار” سکولاریسم در هند!

شاخص تورم مصرف کننده(M) در آن بخش همواره مورد استفاده Jaleel که توسط خود پذیرش یک “هسته سخت مرد مذهبی” به عنوان یک پوستر پسر بچه برای خود سیاست مسلمان مماشات. که Jaleel که قطع دندان های سیاسی در جدایی سیاست از سیمی بوده و در تماس با Suresh این شخص مهم در میان یکدسته از راکت قاچاق طلا صحبت می کند جلد از نوع دژنراتیو و خرابکارانه سیاست است که شاخص تورم مصرف کننده(M) آمده است به دنبال و نمایندگی کند.

در عین حال رهبران کمونیست در سراسر کشور در حال, تنگ, حرف در مورد این تحولات خطرناک. خطرناک اگر یک بررسی ملی تحقیقات آژانس اظهارات در مورد. در حالی که مصرف بیش از مورد, نیا, به وضوح اعلام کرد که به عنوان “مورد مربوط به قاچاق مقدار زیادی از طلا به هند از فلات قاره مکان های تهدید کننده ثبات اقتصادی و امنیت ملی کشور این مقدار به یک عمل تروریستی” و پس از تحقیقات اولیه به نیا آمده است به این نتیجه رسیدند که “درآمد حاصل از قاچاق طلا می تواند مورد استفاده برای تامین مالی از تروریسم در هند است.” آن را نیز پدید آمده است که قاچاق طلا نیز استفاده شده است, در میان چیزهای دیگر برای دامن زدن به ضد کا کتاب. شاخص تورم مصرف کننده(M) دفتر سیاسی این است که سکوت در این تحولات خود را به دهلی نو بر اساس رهبران با محبوب پایه در مورد کشمیر و CAA اما چیزی برای گفتن بدون عمل را در این بسیار نگران کننده تحولات در درون صفوف حزب خود است.

یک یادآوری از روز گذشته از سمت چپ جلو در غرب بنگال هنگامی که تشکیل دهنده آن طرف رهبری شاخص تورم مصرف کننده(M) آغاز شده بود با توسل به خشن ترین و از جان گذشته نوع cronyism و syndicatism منجر به آن تار و مار. شاخص تورم مصرف کننده(M) و رهبران آن تا به حال خود را در هم تنیده و ادغام به چنین miasmic وب “خرده بورژوا” منافع است که “انقلاب” و “ایده آل” موفق به حفظ آنها دیگر. آن را رهبری آنها را به آتش کشاورزان در Nandigram را امتحان کنید و به طور ناگهانی حرکت تند و سریع صنعتی طرح پس از نابود صنعت برای بیش از سه دهه و به ایجاد وحشت در روستاها عادی رای دهندگان به رای دادن به آنها بازگشت. این عبارات از hyper-cronyism نابود جلو سمت چپ پایه در غرب بنگال. در کرالا شاخص تورم مصرف کننده(M )و سمت چپ جلو روند مشابه است که تنها خود را فوق العاده ارضی و ابعاد اتصالات و انشعابات باعث می شود این نام تجاری از cronyism به خصوص خطرناک برای هند است.

کرالا کمونیست ها همواره یک نوع از هم جدا. پایگاه خود را در اغراق و اعتیاد آنها در واقع مرتکب ترین خطرناکی تحمل سیاست است. از آن شده است خود صفت از اوایل سال. در مقدمه خود استادانه رساله توسط Dr E. Balakrishnan در “تاریخ جنبش کمونیستی در کرالا” یکی از بزرگترین متفکران به پدید آمده از میان ملی گرایان در کرالا و در Malayalam, فرهنگی, فکری فلسفی گفتمان اواخر P. Parameshwaran گاهی اوقات نیز یک جبهه-رتبه بندی از رهبر جانا Sangh می نویسد در چه کرالا کمونیست و مهم که برای کمونیست ها در سراسر هند “ادعا به دنبال Gandhiji محکوم کرد او را در بی رحم ترین شرایط. در حالی که eulogising انقلاب آنها خیانت بزرگترین انقلابی Netaji Subhas چاندرا بوز و باران او را با choicest سوء استفاده بدون نجابت یا ادب.” در کرالا کمونیست P. Parameshwaran ما را به یاد “چپ هیچ سنگ نمیماند که پشت به بدنام ترین سیاستمدار صادق و صمیمی ترین دوست فقیر سری K Kelappan. شفاهی رها کردن حجم از تبلیغ علیه جماعت آنها ساخته شده بدترین سازش با آن و در نتیجه فشار کرالا به منجلاب فرو بردن از بنیادگرایی.” در حالی که کرالا کمونیست تحت رهبری امثال اورژانس Namboodiripad سعی در خرابکاری در جنبش آزادی و آزار رهبران مانند Kelappan احترام توسط مردم به عنوان “کرالا گاندی” آنها پرداخت می شود بی شرم سجده به رو شود. در سال 1993 اورژانس برای مثال علنا برابر عبدل ناصر مدنی بنیادگرای اسلامی و رهبر متهم در Coimbatore سریال انفجار و بنگلور سریال انفجار با مهاتما گاندی!

جانباز مورخ MGS Narayanan برای موارد توصیف کمونیست نما بهترین زمانی که او می گوید: “کمونیست ها قادر به ایجاد یک تصویر خوب زمانی که آنها در اپوزیسیون تا زمانی که آنها هیچ شانس و دارای حق اعمال قدرت…عاشقانه و تخیلی مشاهده کمونیسم است که اغلب در میان روشنفکران و فعالان اجتماعی در مناطق که هرگز طعم حکومت کمونیستی با آن در دستور کار پنهان از بین بردن عزت نفس ملی و جمعی از هماهنگی به منظور اعمال این حزب داده است.” در کرالا است که دستور کار پنهان است که در حال حاضر در معرض بودن. آن را در حال حاضر رفته یک گام جلوتر تانگو با ضد هند عناصر در سفارش به واسطه کار بد و نشستم سیاست cronyism. برای چپ-لیبرال کارتل آن است که نگاه-the-other-راه پس از این “رفقا” که درگیر هستند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de