رفتن سربالایی: بیشتر اسکی بازان ورزش را بازگشت به ریشه های آن

این زمستان بسیاری از اسکی بازان مواجه اند بلند بلند خطوط و ترافیک در راه خود را به دامنه و استراحتگاه در حال گرفتن به طور فزاینده ای پر زرق و برق.

به عنوان یک نتیجه, برخی از آنها تبدیل به سربالایی اسکی در backcountry برای یک نوع متفاوت از تجربه. آن را ارائه می دهد شدید فعالیت های هوازی حذف از glitz مرتبط با سنتی متوسل می شود. افزایش علاقه در این چالش شده خود به روش اسکی در backcountry نشان می دهد تمایل در میان برخی خود را غرق در یخ زده آلپ محیط زیست بدون حواس پرتی.

اما برای تازه به دنبال به آن را امتحان کنید وجود دارد چند نقطه ورود. دنده تخصصی است و گران درس به راحتی در دسترس هستند و ایمنی در backcountry از بیشترین نگرانی است.

که در آن کلرادو جدید liftless منطقه اسکی در می آید. Bluebird Backcountry در حال آزمایش یک روش ارائه می دهد که اسکی بازان یک محل برای کشف شدن دامنه های تحت قدرت خود و با دسترسی راحت به اجاره تجهیزات, آموزش, جامعه, اسکی گشت و کنترل محیط از آنها می خواهم در درست backcountry.

Kremmling کولو.

در کلرادو جدیدترین ski area, بازدید کنندگان می توانید انتظار فراوان پودر untracked دامنه های پراکنده جمعیت و صفر خط آسانسور.

همچنین: بدون آسانسور.

مفهوم پشت Kremmling را Bluebird Backcountry ساده است – و در قلمرو مناطق اسکی تست نشده. در یک جهان که در آن بسیاری از استراحتگاه اسکی تاکید خود را glitzy امکانات رفاهی این منطقه اسکی نوار اسکی آلپاین به آن سر استخوان.

سربالایی اسکی سرعت در حال رشد است روند میان سراشیبی اسکی بازان. با “آلپ تور” آن را به عنوان نامیده می شود, اسکی بازان نصب اتصالات است که می تواند رایگان پاشنه خود را به حرکت در سربالایی و یا با کلیک در کنترل در سراشیبی و ضمیمه نایلون “پوسته” به چوب اسکی روی خود را برای گرفتن. آلپ تور فروش تجهیزات افزایش یافته است 388% از سال 2009 با توجه به انجمن تجارت SnowSports صنایع آمریکا (سیا) با ویژه سنبله بزرگ در چند سال گذشته است.

برای برخی از درخواست تجدید نظر از چنین دشوار اسکی نهفته در بازگشت به اصول. آن را ارائه می دهد شدید فعالیت های هوازی حذف از سهولت و زرق و برق همراه با سنتی متوسل می شود. افزایش علاقه در این چالش شده خود به روش اسکی در backcountry نشان می دهد تمایل در میان برخی خود را غرق در یخ زده آلپ محیط زیست بدون حواس پرتی.

در عصر multimountain عبور می کند و خط آسانسور تا زمانی که دو ساعت نشینان می تواند جذاب دیگر می گوید نیک سارجنت جمهور از SIA. “آن را به آنها می دهد توانایی به خارج از, در, برف, پیاده روی ورزش های زیبایی در اطراف آنها مهار نشده توسط snowcats مردم هر چه.”

متعدد سنتی مناطق اسکی – از جمله Aspen و Snowmass در کلرادو – شده اند در آغوش سربالایی روند با برخی اجازه می دهد سربالایی اسکی بازان به صورت رایگان در هر زمان و دیگران اجازه می دهد آنها را در زمان های خاص و در برخی از راه.

اما برای کسانی که به دنبال یک طبیعی تر اسکی محیط زیست و تازه فقط به دنبال به آن را امتحان کنید وجود دارد چند نقطه ورود. دنده تخصصی است و گران درس به راحتی در دسترس هستند و ایمنی در backcountry از بیشترین نگرانی است.

“من به طور تصادفی کشف کرد [backcountry اسکی] از طریق شبکه می گوید:” اریک لامبرت یک co-founder of Bluebird Backcountry نشسته در Bluebird را تسلیم منطقه در پایان از افتتاح آن آخر هفته. “اما نه همه آن.”

Bluebird را “backcountry مطلب” رویکرد ارائه می دهد مبتدیان یک محل برای کشف شدن دامنه های تحت قدرت خود و با دسترسی راحت به اجاره تجهیزات, آموزش, جامعه, اسکی گشت و کنترل محیط از آنها می خواهم در درست backcountry.

“ما به معرفی چیزی که واقعا خاص به مردم و ارائه یک خروجی برای مردم را به یک بازی سرگرم کننده و متفاوت, هوای آزاد, تجربه,” آقای لمبرت می گوید. “مردم آماده هستند به دور از جمعیت.”

آماندا پالسون/کریستین ساینس مانیتور

سام Gifford یک مربی در Bluebird Backcountry خارج Kremmling کلرادو می ایستد در مقابل Whiteley اوج و می آموزد مبتدی backcountry اسکی بازان چگونه برای گذر از سربالایی حالت به حالت سراشیبی.

برای آخر هفته باز آن بیش از روز رئیس جمهور منطقه اسکی محدود بازدید کنندگان برای حدود 50 روز است. کسانی که از آن ساخته شده و تحت درمان قرار گرفتند به خفیف درجه حرارت آسمان آبی و عمیق پودر: یک چشم انداز از سفید پوشانده طول موج دار بیابان از گوش خرگوش محدوده.

Backcountry همیشه به جیمی Pfahl های بهداشت عمومی برنامه ریز از کلرادو اسپرینگز اما او نگرانی در مورد ایمنی ندارد دنده و نظر خودش “تازه کار در سطح” توچال اسکی باز. او جرأت به بلوبرد با سه نفر از دوستان و ثبت نام برای یک backcountry درس. او به عنوان برگ تسلیم خانم Pfahl متوقف می شود به استقبال آقای لامبرت یک لبخند گچ بری بر روی صورت خود: “به عنوان یک مبتدی این خیلی عالی است!”

Bluebird بنیانگذاران هدف برای اسکی منطقه برای ارائه به جامعه و چند امکانات بیشتر چاشنی backcountry هنردوستان ،

“وجود دارد مقدار زیادی از دانش در اینجا می گوید:” ماسون Moomey های اخیر فارغ التحصیل از دنور. “این واقعا جو خوب است.” آقای Moomey می گوید او و یک دوست آمد برای Bluebird افتتاحیه آخر هفته برای حمایت از مفهوم ایجاد ارتباطات جدید و یادگیری مهارت های جدید.

مانند دیگران با backcountry تجربه جفت چک در و سران بلافاصله برای صعود شیب دار است که منجر به حدود 400 هکتار “در مرزهای” زمین. بسیاری دیگر را نصب کنید با اجاره دنده و انتخاب کردن برای یک درس.

آنها مجهز بهمن beacon بیل و کاوشگر و یا آلپ تور اسکی یا “splitboards” – سنوبردی که جداگانه و عمل مانند اسکی برای سر بالایی. مدرسان مختصر آنها را در استفاده از تجهیزات ایمنی, چگونه برای قرار دادن پوست در چوب اسکی روی خود برای سر بالایی کشش چگونه به تغییر اتصالات به قفل پاشنه پایین و مناسب دشوار ، این سبک شامل یک تکنیک برای کاهش switchbacks به نام “ضربه به نوبه خود” یک حرکت آکروباتیک است که در آن یک اسکی باز نوردد یک اسکی در اطراف پس از آن رو به جهت مخالف با استفاده از یک قطب برای تعادل.

شور – با وجود سختی صعود – قابل لمس است و پس از رسیدن به اولین خط الراس بازان را با پوست و برش تازه آهنگ را به یک کنترل از راه دور گرمایش کلبه که در آن رایگان کاکائو داغ و بیکن در انتظار.

آماندا پالسون/کریستین ساینس مانیتور

در “سوف” یک backcountry گرم کلبه در پایه Whiteley اوج یک Bluebird Backcountry داوطلب آشپز بیکن برای backcountry اسکی بازان در وسط روز خود را.

آن را به دور از روشن است که Bluebird Backcountry می تواند موفق شود. در این سال آن را با تکیه به شدت در داوطلبان و آقای لامبرت و او از بنیانگذاران جف وودوارد در حال تماشای همه چیز را از اسکی اعداد به برف در این مکان که آنها لیزینگ از یک گله دار.

“ما اعتقاد داریم که تقاضا وجود دارد اما شما هرگز به طور کامل آن را باور تا زمانی که شما آن را ببینید می گوید:” آقای وودوارد.

دیگران در حال تماشای بیش از حد. بعد از عکس از دو ساعت خط آسانسور در Vail Resorts ویروسی رفت و اسکی بازان جابجا داستان حماسی ترافیک در بزرگراه بین ایالتی و جمعیت در دامنه مفهوم بازگشت به ساده تجسم این ورزش جذاب است.

“من واقعا دوست دارم این واقعیت است که آن را گزینه دیگری می گوید:” آقای سارجنت از SIA. “وجود دارد بسیاری از مردم که عشق به رفتن به یک سازمان liftless منطقه اسکی و به دور از جمعیت.”

در Bluebird آقای لامبرت و آقای وودوارد در تلاش هستند تا کسانی که اسکی بازان در بیشتر بکر تنظیم بیش از حد.

Backcountry است “در مورد تشکیل اتصالات است که شما به طور معمول نمی توانید در یک شلوغ بیشتر تجاری محل – ارتباط با مردم بلکه ارتباط با طبیعت و حیات وحش, اتصال با روح زمستان” توضیح می دهد که آقای لامبرت. و او می افزاید: “من این چالش را دوست دارم و پاداش گرفتن به بالا تحت قدرت خود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im