برای رفتن به مسافت های طولانی برای Priyanka Vadra

در تاریخ 1 ژوئیه هنگامی که وزارت راه و شهرسازی صادر شده و از یک ماه متوجه به تخلیه یک وزرا ییلاقی – یک نوع 6B ییلاقی در 35 لدهی و مستغلات در دهلی نو بود که alloted به او برای نزدیک به 23 سال به عنوان یک SPG protectee, Priyanka Vadra بیان نیست هر خشم; آن را به عنوان اگر او تا به حال بسیار پیش بینی شده اجرایی عمل است. پس از تمام SPG پوشش برخوردار گاندی خانواده از سال 1991 خارج شده است در ماه نوامبر سال گذشته است.

که به معنی گاندی دختر به نظر می رسید که بسیار پیش بینی به از دست دادن اعطایی دولت حق اقامت در قلب دهلی نو است.برای برخی از زمان در حال حاضر و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده در هر مرحله به عایق خودش از این حرکت مانند می گویند توسط امید بستن برای تبدیل شدن به یک Rajya سبها MP.

در نشانه ای روشن است که او قرار بود به دستمزد یک نبرد برای Lutyens’ محل اقامت , Priyanka حتی شناخته شده ساخته شده او قصد خروج از حل و فصل او را برجسته حق عضویت از طریق پرداخت آنلاین . به عنوان یک AICC دفتر حامل آن قرار داده است “اگر Priyanka تا به حال می خواستم به حفظ Lutyens محل اقامت او را برای تصمیم Rajya سبها نامزدی در اخیر دوسالانه انتخابات”. به یاد داشته باشید نام او انجام شده بود دور برای نامزدی از هر Chhattisgarh یا راجستان; این او بود که تا به حال صبورانه به دنبال ارسال یک پیام در سراسر به رهبران حزب که وجود دارد بدون نیاز به اعتراضات او به عنوان برنامه ریزی برای حرکت به لکهنو.آن موضوع دیگری است البته این یک موضوع متفاوت است که هیچ کس در اوتار پرادش کنگره معتقد است Priyanka Vadra خواهد شیفت پایه به لکهنو. این حتی پس از کانال های تلویزیون از طریق روز شده اند سوژه متحرک از روبرو اواخر شیلا کال محل اقامت را به عنوان ممکن است در خانه . برخی از کنگره جانبازان مانند سروان Amarinder سینگ حتی به دادگاه تجدید نظر برای بازگرداندن او اقامت در دولت در زمینه امنیت.

جالب تا رهبران کنگره در حال شک و تردید درباره اخبار Priyanka تغییر پایه به لکهنو و آنها بسیار شک اگر او خواهد بود قادر به نگه دارید برای 2 سال آینده تا بعد مجمع انتخابات است . آنها احساس لکنو خواهد بود بیش از حد از یک شهر کوچک برای ایندیرا گاندی “pothi” کسی که رشد کرده در دامان لوکس در سرمایه های ملی. است که چرا تنها صمیمی گروهی از رهبران کنگره در پاسخ به Priyanka را در نظر دارد . حتی اگر Priyanka آیا حرکت آن احساس می شد و او نمی خواهد دقیقا ببخشید “در کادر” .در واقع اخبار در مورد Priyanka تغییر پایه به لکهنو بود با شوق و ذوق استقبال وزارت امور خارجه کنگره رهبران. “این است که اگر Priyanka در حال رفتن به حرکت به لکهنو و BJP شکست خواهد خورد .آن را تا مقدار زیادی به انجام با Priyanka را بروسقو راه در برخورد با حزب کادر . او قرار داده بسیاری از رهبران شما می توانید انتظار بیشتر مهاجرت می گوید: “یک رهبر است .

پارتی, منابع نیز به شیوه ای که در UPCC جمهور Ajay Kumar Lallu باقی مانده بود به سرنوشت خود را بیش از راجستان اتوبوس شکست و تا به حال به صرف نزدیک به 4 هفته قضایی در بازداشت هستند.”از هیچ تلاشی ساخته شده بود به قید وثیقه ، Lallu در خارج از زندان به دلیل خود تلاش کنند.همه ما بالا وکلا در AICC استفاده می شود تنها به قید وثیقه Priyanka است . یک Vadra وکیل نیز می شود Rajya سبها نامزدی. کسانی که تقلا برای کنگره دریافت هیچ چیز “. تا رهبران نیز به چگونه تنها تعداد انگشت شماری از مردم به تازگی جمع آوری شده در اعتراض به بازداشت تا کنگره اقلیت های همراه رئیس Shahnawaz علم. به نظر می رسد مانند آن است که برای رفتن به یک مسافت طولانی برای Priyanka Vadra. آیا در لکنو و یا دهلی نو .

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im