برای رفتن شکست

این است که متاسفانه یک بار برای دل تنگی و عذاب هر چند داستان از بشر حل و فصل شجاعت و تعیین خالص به ما امید به آینده نیز هست. ما در زندگی بی سابقه بار که ما هیچ تجربه قبلی کمی دانش و حتی کمتر درک. هیچ کدام وجود دارد که در اینجا جان سالم به در یا اسپانیایی آنفولانزای همه گیر 1918 که به کشته شدن 33 میلیون (از جمله حدود شش میلیون نفر از شبه قاره) و یا قحطی بنگال از سال 1942 که به کشته شدن 10 میلیون. آیا با این حال کاملا روشن است که ما در یک جنگ جهانی علیه بی رحم و نهان دشمن که احترام هیچ مرزهای قومیت و یا مذهب.

اگر ما به ضرب و شتم این دشمن نه تنها جسمی بلکه روحی اجتماعی و اقتصادی و همچنین ما هیچ چاره ای جز به کار با هم به عنوان یک جامعه جهانی و عمل با شفقت و تحمل و شجاعت نه فقط در خود ما منافع خود بلکه برای جامعه بزرگ. آن را در نهایت جوش پایین به این اگر ما به خودمان تماس متمدن. از همه مهمتر زمان برای سیاسی موضع گیری و یا بازی کردن بازی ها است که راه گذشته است. در جنگ به عنوان است که اغلب وجود دارد هیچ جایی برای دونده ها!

اگر اطلاعات موجود در مالکیت عمومی است که به باور دولت انجام داده است یک کار استرلینگ در محدود کردن عفونت و مرگ و میر در حال حاضر با آن پاسخ سریع. متاسفانه آمار و ارقام در حال bandied مورد در آینده برای افزایش نظارت برای دلایل مختلف. سوال از آنچه که سیاست حاکم تست و چگونه بسیاری از آزمون ها در حال انجام است در چلیپا از جنجال.

طبق اطلاعات موجود در مالکیت عمومی موجود ظرفیت آزمون برای ویروس 500 در هر روز است که ramped تا در روزهای آینده. بنابراین در حال حاضر تنها کسانی که از کشورها را تحت تاثیر قرار می نمیكند و اگر شرایط خود را به نظر می رسد مشکوک در حال آزمایش هستند. کسانی که پاک در غربالگری انتظار می رود به انجام یا نظارت و یا خود قرنطینه قبل از اینکه مجاز به معاشرت. آزمون نیز در حال انجام در کسانی که ممکن است کاهش یافته و بیمار پس از آمدن در تماس با کسی که در بازگشت از خارج از کشور. علاوه بر این دولت نیز انجام می شود 800 تست در تاریخ تصادفی بیماران در سراسر کشور در حال حاضر بستری در بیمارستان های حاد تنفسی اختلالات است.

بر اساس این آزمون داشتن تبدیل شده تا منفی دولت اصرار دارد که در هیچ مورد از جامعه گسترش یافته است. در آن نهفته است rub, به عنوان بسیاری از شناخته شده موارد مثبت, ترک کنار کسانی که بدون علامت را عمدا فرار از قرنطینه بدون شک آلوده کسانی که آنها ممکن است پس از آن در تماس با آمده که به نوبه خود دیگران را آلوده است که آنچه در جامعه گسترش همه چیز در مورد. در کشور ما با تراکم جمعیت به ادعا می کنند که صد در صد منبع شناسایی و یا ردیابی است و حتی امکان پذیر است شبیه اعتقاد به بابا نوئل! البته این امکان وجود دارد که دولت آگاه است از تصویر واقعی و پنهان کردن آن از مردم برای جلوگیری از هر گونه شروع به وحشت.

اگر می شود که انگیزه دولت در حال ساخت یک خطای بزرگ به عنوان بسیاری از ما به خوبی آگاه هستند که به آنچه اتفاق می افتد در نقاط مختلف جهان است. به عنوان یک ماده در واقع محافظه کار مطالعات بر روی این موضوع نشان می دهد که موارد واقعی هستند و حدود ده برابر این تعداد است که شناسایی شده اند و با توجه به این که این موارد در حال دو برابر شدن هر سه روز تعداد افراد آلوده خواهد بود 1024 بار در حال حاضر تعداد ظرف یک ماه به عنوان ساده ریاضی نشان می دهد. در این زمینه ما با کل شناسایی موارد به عنوان 169 عنوان در مارس 19 صبح است که با افزایش یک سوم در امتداد رود خطوط در 20 را در تمام احتمال, محدوده بین 1.7 Lakhs و 17 Lakhs 19 Apr بسته که در آن آمار و ارقام ما مایل به این باور اگر ما را بیشتر مراحل که نیاز به توقف گسترش یافته است. از درون این اعداد به عنوان دیده می شود در جای دیگر 15 درصد نیاز به ICU امکانات و 2-3% زنده خواهد ماند.

مشکل با سلسله مراتب و بوروکراسی که اجرای آنها است که آنها تنفر خلاء است که به عنوان بیماری نیاز به آنها را به دفاع از خود و اجتناب از پاسخگویی به دلایل آشکار و تنها می تواند فکر می کنم و عمل می کنند خطی داده شده خود را به مدت طولانی اخلاق سازمانی و معماری. اضطراری از این نوع نیاز به تفکر جانبی گرفتن از خطرات و پرقدرت مداخلات همه از آن سقوط در عرصه سیاسی رهبری است که در حال حاضر نیاز به گام به جلو ارائه روشنی جهت انتقال حرکت مورد نیاز و از همه مهمتر قبول مسئوليت. در حالی که نخست وزیر مودی قطعا نشان از علاقه او به فرض نقش رهبری خود را شناخته وابستگی به بوروکراسی است یک نقطه ضعف مشخص در این زمان.

بنابراین ما باید به تصویب اداری بازی کتاب به مقابله با این مسئله است. به عنوان یک نتیجه پاسخ ما بوده اداری مسلما خیلی بیشتر سریعتر اما هنوز هم در امتداد آهسته خطی خطوط با هر سازمان و گروه در تلاش برای نشان می دهد که چگونه به طور موثر آنها را از دست زدن به چالش هایی که با آنها روبرو است. فراموش نکنید که “همه از کشور” مدل که کاملا لازم است ما شده اند قادر به حتی قرار دادن “همه از دولت” رویکرد در محل. این است که بهترین را توسط آدرس نخست وزیر این کشور 19. این یک انگیزه صحبت با هیچ اساسی البته آینده اقدام اعلام کرد به جز به صورت داوطلبانه یک روز ملی “Janta حکومت نظامی” که احتمالا خواهد بود منادی بیشتر اقدامات سخت در آینده است. در حقیقت زمان برای مذاکرات انگیزشی است گذشته آنچه که ما در حال حاضر نیاز عمومی است که ما را به نبرد.

چنین رویکردی عملی است چون در آن زمان ما را به مرحله بعدی یک هفته دیگر خواهد گذشت و تعداد کسانی که آلوده به چهار برابر اضافه کرد برای اجتناب استرس بر سلامت ما سیستم و به مرگ و میر. ضروری است که ما رهبران سیاسی و شهروند به طور متوسط درک طبیعت وحش است که ما در جنگ هستند و با واقعیت روبرو است که هر کدام آمده از تجارب در جای دیگر و یا عجیب و غریب به وضعیت ما. اولا هیچ دور از واقعیت است که ما یک جمعیت 1.3 میلیارد دلار و هزینه تست و ارائه پشتیبانی لازم امکانات humungous. بدیهی است که هیچ دولتی هر اثر بخشی آن می تواند تا کنون ارائه پوشش برای تمام شهروندان ما به عنوان. ثانیا اجتماعی فاصله که شامل اجباری قرنطینه با وجود آن نقص به نظر می رسد به عنوان تنها جایگزین مناسب برای نگه داشتن ویروس تحت بررسی و در کاهش میزان عفونت تا یک درمان مناسب است در بر داشت.

جهان اطراف ما کاملا تغییر کرده و در عین حال ما به نظر می رسد زندگی در پیچ و تاب زمان امید به اجتناب از نیاز به اژدها است که قطع بسیاری از نقاط جهان. اجازه دهید ما چهره واقعیت و قبول کند که در این شرایط وجود دارد این است که هیچ زمان برای اقدامات نصفه و نیمه. اعمال بخش 144 از CrPC به عنوان انجام شده است در برخی از اماکن و یا امید به افزایش امکانات تست در روزهای آینده که در هر صورت غیر قابل اجتناب است, در حال اقدامات است که به سادگی کافی نیست و فقط بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. در شرایط نظامی ما باید برای راه اندازی فوری “حمله رعد اسا” و در واقع چاره ای اما بلافاصله پس از اتخاذ اقدامات که چینی و ایتالیایی ها را تنها به عنوان آخرین چاره.

ضروری است که در سراسر کشور حکومت نظامی به مدت حداقل 14 روز اعلام soonest همراه با سایر اقدامات مانند کاهش فرکانس از جرم سیستم های حمل و نقل ممنوع تاکسی و تنها اجازه حداقل ضروری پرسنل را به حرکت در خارج از خانه های خود. این اقدامات باید به شدت اجرا با استقرار نظامی با کمک CAPF در خیابان. در حالی که اینها خشن و اقدامات از جان گذشته با وخیم اقتصادی پیامدهای ما هیچ گزینه ای به عنوان ما خواهد شد در غیر این صورت خودمان را غرق با امکان جدی اجتماعی اختلالات. بدون شک بزرگترین مشکل مواجه خواهد شد توسط کسانی که بسیار امرار معاش وابسته به درآمد روزانه خود را. به عنوان در اصلی هر فاجعه طبیعی این امر نیاز به دولت برای ارائه لازم امداد رسانی به تمام کسانی که نهفته در محل اقامت خود. این اثر مستلزم آن است که نیروهای مسلح به طور کامل بسیج و مستقر و وظیفه برای انجام امنیت داخلی و امور بشردوستانه و امداد و عملیات.

زمان است که از ذات در اینجا و بحث و کمیته ها باید معنی کمی در حال حاضر و در واقع این اقدامات مورد نیاز برای اجرا شده دیروز. برای فعال کردن نظامی به بسیج و استقرار نیاز به حداقل 3-4 روز که در آن زمان ما باید به یاد داشته باشید تعداد کسانی که آلوده شده اند دو برابر شده است. اجرای چنین اقداماتی با دوره های هشدار دهنده را نیز اجازه می دهد تا شهروندان به سهام تا در ملزومات است. برای کسانی که بر این باورند که چنین اقدام شدید است برای ناخوانده را به مطالعه تاثیر یک فارغ التحصیل پاسخ در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده و فرانسه است. با رفتن برای شکست اگر هیچ چیز دیگری ما قطعا از بسیاری از استرس که سلامت زیرساخت های این کشورها بودند که از طریق قرار دادن زیرساخت است که ما محزون می خوانی کوتاه و کمی توانایی به مقیاس.

(نویسنده یک نظامی کهنه یک مشاور با ناظر بنیاد تحقیقات و ارشد همکار مدعو با شبه جزیره بنیاد چنای)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>