خدا و کشور

بینو جونز ممکن است در نور های آهکی و فاندوم ممکن است از دست رفته چرا که او انتخاب به دنبال موسیقی کشور به عنوان یک حرفه ای نیست، اما خواننده در او به نظر نمی رسد به پشیمانی از دست دادن حتی یک کمی.

به عنوان یک موسیقی دان، او عملا ناشناخته است، به جز شاید در میان یک حلقه نزدیک از ستایش گر مرتبط با عبادت کلیسای متدیست در کرالا و حرفه ای اپرا در بریتانیا، که با او به مدت دو سال همکاری کرد. جهان دوباره دوباره به صدای جونز پس از یک کلیپ ویدئویی از او ریفینگ گیتار و کمربند کردن جیم Reeves ‘opus کلیسای جامع من، ویروسی در واتساپ هفته گذشته رفت. اما به او نقب زد، با یک پیام دروغین منتشر شد که توسط سازمانی که به خاطره جیم رِیوز به وجود می اید، مورد احترام قرار می گرفت.

در هفته گذشته، من چندین تماس دریافت کردم و از سال 2004 که از یک سازمان مستقر در هلند دعوت نامه ای به نام Reeves برای اجرا دریافت کردم، به نوعی از پرسش ها مبهم بود. من نمی توانستم به دلیل مسائل ویزا بروید و هرگز از آنها شنیده بعد از آن،” جونز می گوید.

او کلیسای جامع من را پس از درخواست یکی از دوستانش در ۳۱ ژوئیه، که اتفاقاً سالگرد مرگ رِیوز است، که در سال ۱۹۶۴ در یک سقوط هواپیما درگذشت، ضبط کرده بود. جونز در هفت سالگی با صدای رِیوز قلاب شد.

من پدرم رو در سن پنج سالگی از دست دادم و یک میراثی که از او باقی گذاشت مجموعه ای از رکوردها بود که بیشتر شبه رِیوز بود. من ساعت پنج صبح بلند می شدم و آنها را نوار یکجا می گذاشتم و می خوندم.” جونز وقتی در مورد آموزش هایش پرسید هر کسی که به این 46 ساله گوش می دهد بلافاصله در ذهن ش به هم می خورد هنرمند ی که تنور ش برای سال ها بعد از مرگش به خاطر بافت غنی صدا و سبک دبنایر به نمودار های سینه گیر ادامه می داد.

جونز می گوید: «هر آهنگی که می خونم، شنیده ام که مردم می رایند و می گویند که جیم رِیوز عادت داشت این طور بآوازد حتی وقتی که هرگز آواز نگفته است» وقتی از او دربارهٔ مقایسه پرسیده شد. جونز، یک متخصص فناوری اطلاعات که در حال حاضر به عنوان مدیر گروه، پروژه ها، برای تکنولوژی آلیانز، مستقر در تکنوپارک، تیروانانتهاپورام، مشغول به کار است، می گوید: «من قبلاً در اوایل سال ۲۰۰۰ کمی به عقب می رفتم»

نمایش های عمومی او کم رنگ شده بود – یک شب جیم رِیوز در کوزیکوده، رویدادهای سازمان یافته ٔ کلیسا در چنای و کلکته، و چند گیگ در دبی، قطر و بحرین – اما به او می گفت یک دبلر یا حتی آماتور، بی عدالتی خواهد بود.

آشنايي گاه به گاه با يک يازدهم انجمن اپرايي در لندن، جايي که او در محل کار ش بود، استعداد موسيقي اش را در معرض ديد جهانيان قرار داد.

“من در یکی از رویدادهای سالانه اپرا توسط انجمن اپراگودالمینگ اجرا شد، در نظر گرفته شده قدیمی ترین اپرادر بریتانیا. این اپرا کلاسیک نیست بلکه بیشتر کلاسیک و مردمی است. نمایش ها ترکیبی از تئاتر و موسیقی بودند که جمعیت زیادی را به خود جلب می کرد.” جونز که همچنین فرصت داشت با یک گروه جاز در حالی که در بریتانیا بود، ارتباط داشته باشد، آوازهای مایکل بوبل را می خواندند.

“من بیشتر آهنگ های Reeves، انجیل و سکولار را می دانم. اما وقتی صحبت از اجرای عمومی می شود، معمولاً برای آهنگ های انجیلی اش می رویم. هنگامی که شما می خواهید شما را به با معنی در قلب خود را به عنوان بخونن و آن را به من می دهد رضایت روح بسیار بیشتری. روح باید در آهنگ ها به حقیقت بپيوندد. من معتقدم که این یکی از عوامل برجسته در جیم Reeves بود. همه آهنگ های او، در واقع، می گوید: جونز که عاشق تمام ژانرهای موسیقی از کلاسیک تا معاصر است.

جونز می گوید: «من اصلاً به هوی متال گوش نمی دهم، اما می توانم از موسیقی خوب، هر نوع موسیقی آلترناتاینترناتاینترنشنال یا هیپ هاپ یا رِگِی قدردانی کنم، تا زمانی که روح در آن وجود داشته باشد» در حالی که ریوز خون زندگی عاطفی برای جونز بوده است، صدای او یادداشت های خوانندگان دیگر و همچنین بدون شکستن به عرق ضبط شده است.

من تلاش های زیادی کردم، از جمله جان دنور و جانی کش، کانتر رادزکید از آهنگ ها. فکر کنم این موسیقی مناسب صدای من باشه من نمی خواهم به چیزی که بسیار متفاوت است. این یکی از چیزهایی است که من در مورد آن دقت می کنم، جونز که اصرار دارد که برای شور و شوق و سرگرمی می گوید. هنگامی که او را به عنوان در شهرهایی مانند دبی درخواست شد او را چند روز را ترک، بخونن و بازگشت.

“اين کاري ه که من دوست دارم انجام بدم این رشته زمانی که حرفه ای می شود بسیار متفاوت است و من می خواستم کاملاً مراقب آن باشم. من عادت داشتم که وقتی جوان تر بودم، در اوایل دهه بیست تماس های زیادی دریافت می کردم، جونز که قبل از جمعیت نخبگان در هتل قدیمی اشوکا و ساوت پارک، به مدد می رفت. اما من واقعا ً نمي خواستم اين کار رو بکنم حتي يه بار برای من این کاری بود که از انجام آن لذت می بردم، به جای این که آن را به عنوان یک بار تحمل کنم، “. جونز می گوید که ممکن است که این امیال معنوی او مزاج او را شکل داده باشد. “درسته. در پایان روز، شما باید احساس آنچه شما می خواهید. باید در موسیقی شما همترازی حقیقت وجود دارد.” جونز می گوید:

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im