برو چند جانبه: ائتلاف دموکراسی است بهترین راه برای رسیدگی به پکن در گرگ جنگجو حالت

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo نشان داد آمریکا قصد دارد برای ایجاد یک ائتلاف گسترده علیه چین برای مقابله با کمونیست های غول پیکر به طور فزاینده ای رفتار پرخاشگرانه. در سفر به انگلستان Pompeo است انتقاد پکن برای هل دادن آن عجیب دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی و قلدری کشورهای در هیمالیا – یک اشاره روشن به هند و چین درگیری در شرق لاداخ.

از اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ به غرق شدن یک قایق ماهیگیری ویتنامی و کشتار 20 سربازان هندی در Galwan کنونی چینی رژیم نشان داده است این بدون توجه به قوانین بین المللی بر اساس سفارش. که پکن در حال حاضر با گستاخی پیشنهاد یک بسته راه حلی ” برای حل و فصل آن مرز اختلاف با کوچک بوتان پس از ساخت تازه ادعای ارضی بر Sakteng پناهگاه حیات وحش نیست که حتی به هم پیوسته به چین برجسته توسعه وضع موجود چینی رهبری است.

Pompeo مناسب است به صورت چند جانبه ائتلاف به تعادل چین که خود ترجیح می دهد معاملات دو جانبه با کشورهای دیگر که در آن می توانید اهرم قدرت دیفرانسیل در رابطه به راه خود. به عنوان مثال اکثر کشورهای دیگر از ما گرفته اند خنثی موضع در هند و چین درگیری چین با وجود اینکه روشن متجاوز ترس پکن واکنش باید به آنها می گویند به همان اندازه است. مشکل اینجا است که ما بیش از حد رد این رویکرد چند جانبه با توجه به شيوع “امریکا اول” فلسفه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دلیل که واشنگتن اغلب پاره شده را به دوستان و متحدان در حالی که consorting با دیکتاتورها (رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار حتی ابراز تحسین رئیس جمهور Xi Jinping). این رویکرد ممکن است تشویق پکن در تلاش برای حک کردن آن در حوزه نفوذ و آسیا را در زیر انگشت شست خود را. اما اگر پکن مشت پرتاب همه دور است باعث تجدید نظر در واشنگتن است که بیشتر خوش آمدید.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de