رفتن به نمایشگاه و Unlovely رفتن

نه فقط #BlackLivesMatter جنبش ما در بر داشت حمایت در چند کشور دیگر از جمله هند آن را نیز برانگیخته گفتگو در مورد نژادپرستی در چندین زمینه های دیگر. چگونه نژاد پرستی در هندوستان در مقایسه با نژاد پرستی در ایالات متحده است که البته موضوع بحث های بی پایان. اما رفتارهای خاصی در اینجا قطعا بین المللی به محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان کاملا سوال برانگیز است.

همچنین بخوانید: Hindustan Unilever به رها کردن ‘عادلانه’ از ‘Fair & Lovely’

یکی از این وسواس با رنگ و اجتماعی سلسله مراتب رمزی در آن. Megastar Shah Rukh Khan بیش از یک دهه قدیمی حمایت از پوست مردانه-کرم روشن عادلانه و خوش تیپ را به تمرکز به عنوان یک مثال از نفوذ مبارزات که entrench تبعیض بر اساس رنگ پوست.

در برابر این پس زمینه آن است که هر دو قابل توجه و خوش است که Hindustan Unilever (پدرم) تصمیم گرفته است به رها کردن کلمه ‘عادلانه’ از آن چهار دهه پیر محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری ‘نمایشگاه و دوست داشتنی’ که فروش شامل 40 درصد از فروش در صورت مراقبت دسته در هند.

این تغییر نام از یک کرم صورت نمی مقدار برای پایان دادن به colourism. اما برای اطمینان آن سیگنال های فرهنگی شیفت در مورد آنچه که کمتر و کمتر قابل قبول در جامعه است. سرخپوستان شده است خرید این محصول پس از دهه هفتاد. در نهایت شاید بسیاری از ما در حال آماده به خندق درونی نژادپرستی آن را نشان دهنده. زیبایی وجود دارد که در هر رنگ پوست. به رسمیت شناختن است که به سالم تر و شادتر و عادلانه تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>