برو تاج بروید! رفتن فساد ،

رمان coronavirus مانند بسیاری از جمله عوامل بیماری زا می شود به سلول های میزبان تکرار آن مواد ژنتیکی به ضرب پارگی سلول و ارتش جدید از ویروس وارد سلول بیشتر به ادامه چرخه تخریب — تا یک پادزهر یا در درون سیستم و یا یک اداره یک, دستگیری خود را گسترش. این است که دقیقا چگونه فساد در جوامع ما بیش از حد کار می کند. تفاوت این است که ما ممکن است به زودی یک واکسن برای Covid-19 اما نه برای فساد.

فساد همیشه لازم نیست عمل دادن و یا گرفتن رشوه چیزی است که ما باید در فراوانی. The Oxford Learners’ دیکشنری تعریف فساد به عنوان “نادرست و یا غیر قانونی رفتار به خصوص از مردم در اقتدار’. Underdiagnosing و underreporting یک بیماری مسری است و نه تنها نادرست بلکه یک عمل مجرمانه از فساد است. این است که در برابر این پس زمینه است که هفته گذشته داستانپردازی تجویز صداقت به عنوان درمان برای Covid-19.
بین هفته گذشته و امروز, Tamil Nadu گزارش نشده هر Covid-19-مثبت مورد. در واقع اولین کسی تست مثبت شده است گواهی ویروس رایگان. بیدار شدن از خواب در اواخر تامیل نادو دولت روز یکشنبه در زمان برخی از مراحل آزمایشی اعلام تعطیلات مدارس به کلاس V (در حال بقیه ایمنی بدن به ویروس؟) و بسته شدن مراکز در مرز ولسوالی (چه در مورد چنای و دیگر شهرستانها؟).

در اینجا چیزی است که مدیر اجرایی, Dr Michael Ryan جانباز از بسیاری از ویروس ابولا مبارزه تا به حال به می گویند در مورد اول تکان دهنده مزیت در حالی که برخورد با یک بیماری همه گیر: “اگر شما نیاز به حق قبل از اینکه شما حرکت می کند شما هرگز برنده خواهد شد. کمال دشمن خوب وقتی که می آید به مدیریت اضطراری. سرعت trumps کمال است.”

تامیل نادو دولت کند بوده است. در حالی که کارشناسان حمایت اجتماعی فاصله وجود دارد جمع 15,000 روز شنبه زمانی که وزیر Edappadi K Palaniswami گذاشته شد سنگ تهداب برای دیندیگول دانشکده پزشکی. من گفت: جلسات نقد و بررسی در چنای هستند مربوط توسط نصایح برای “نمایش قدرت ما با داشتن بیشتر موارد”. این برای تلفن های موبایل به عنوان مضحک به عنوان مقامات دولتی ایستاده در مرزهای دولتی و فریاد à la Union وزیر امور خارجه Ramdas Athawale: برو تاج بروید! نصیحت به عنوان انگیزه است که بد نیست اگر به دنبال تا با عمل بر روی زمین. به عنوان در یکشنبه, Tamil Nadu در حال نمایش تنها 88 نفر برای Covid-19 (هر چند آن را انجام یک کار قابل توجه از راه اندازی چهار مرکز آزمون در سراسر کشور). در مقایسه همسایه کارناتاکا آزمایش 731, که شش مثبت بودند.

در تامیل نادو تقریبا تمام قرنطینه مردم وجود دارد 1,973 فتح کرد گرفته شد در خانه قرنطینه و 15 در بیمارستان — تا به حال گزارش خود را به مقامات که به معنی چک های ما در بنادر از ورود منجر نشده هر گونه مورد مشکوک.

ما می تواند به راحتی خودمان را که در حال حاضر دولت های گزارش نشده است, دوم مثبت مورد Covid-19 اما امکان آلوده مردم با علائم خفیف (که 80 درصد از موارد مثبت) سهوا انتقال این ویروس به بسیاری از دیگران نگران کننده است. داشتن تعداد بیشتری از موارد در یک کشور در این مرحله نشان نمی دهد ناکارآمدی سیستم (آن را در معرض سوراخ اگر انتقال محلی می رود تا در مرحله بعدی). در واقع تشخیص بیشتر موارد در حال حاضر نشان می دهد که استحکام سیستم بهداشت عمومی چیزی است که کرالا با 24 موارد مثبت است نمایش داده می شود.

کارشناسان می گویند هند است که در فاز دوم از شیوع است و حدود یک ماه قبل از مرحله سوم است که می تواند مشخصه سنبله در موارد. اگر ما به اندازه کافی تست بیشتر به حداقل رساندن گردهمایی های اجتماعی و تمرین بهداشت دست — منحنی می توان مسطح است. نگرانی این است که در تامیل نادو نشسته در آن اختراع واقعیت داشتن فقط یک مورد مثبت می تواند گرفتار شود چرت زدن اگر سنبله اتفاق می افتد.

و چه اتفاقی می افتد زمانی که یک سرایت مدتها فاسد جامعه ؟ برای مؤمنان وجود خدا برای دیگران وجود دارد Rajinikanth.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>