وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد Rs 1.70 لاخ کرور بسته امداد نام Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana دیروز برای کاهش مشکلات ناشی از 21 روز مستند های اعمال شده توسط دولت است. این بسته موجود با استفاده از دولت رفاه کانال برای دریافت کمک نقدی و نوع سراسر به بیش از نیمی از جمعیت کشور. نکات برجسته هستند که بسته طراحی شده است به طور گسترده و بخش عمده ای از سود خواهد بود شهری فقیر و آسیب پذیر خانواده های روستایی که مکمل درآمد از طریق کوتاه مدت غیر ماهر کار در مراکز شهری. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این بسته مزایای از مدت زمان محدود.

این Covid-19 شیوع بی سابقه است شوک به اقتصاد و آسیب تشدید شده است سرعت است که با بخش های بزرگی از جهان را تعطیل فعالیت است. رسمی بخش بدترین آمار در این سناریو. آنها همچنین عدم کوسن برای مقابله با یک مستند. نرم شدن ضربه به آنها باید اولویت و دولت را به خوبی انجام می شود به اولویت بندی. دولت جرنرس در حال پر غلات در حال حاضر. تصمیم به افزایش disbursal هر دو غلات و حبوبات بدون هیچ هزینه اضافی برای سه ماه است که انتظار می رود به پوشش حدود 800 میلیون نفر است.

به طور جداگانه مستقيم مزایای انتقال برنامه ها از طریق کانال های بانکی هستند که مورد استفاده برای قرار دادن پول اضافی در دست مردم و یا پیشبرد انتقال پرداخت. این باید کمک به بخش های آسیب پذیر در تلاش برای مقابله با از دست دادن درآمد. بسیاری از این اقدامات باید یک عمر از سه ماه. سوال کلیدی این است: آیا این اقدامات کافی است ؟ چرا که مقیاس اقتصادی شوک فوق العاده است. حتی به خوبی اجرا کسب و کار در حال جاروب دور توسط اقدامات مورد نیاز برای مقابله با این بیماری همه گیر.

این بدان معنی است که دولت نمی تواند به تاخیر جامع تر پاسخ به شوک. برای نشان دادن به ما که تجربه یک رکورد دوره از توسعه اقتصادی است پرده برداری بزرگه 2 تریلیون دلار بسته محرک تکمیل بانک مرکزی اقدامات لازم برای احیای اقتصاد است. دیگر دولت تاخیر بزرگتر پاسخ بیشتر شانس که حتی صدای کسب و کار خواهد رفت تا شکم. بنابراین دولت نارندرا در حال حاضر باید آماده یک بسته اقتصادی در رابطه با RBI به استفاده از تمام ابزار در دسترس برای کمک به اقتصاد جستن به عقب به سرعت. چنین بسته ضروری است برای جلوگیری از مقیاس بزرگ از دست دادن شغل. زمان است که از ذات.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im