‘بازگشت به کار’: رییس جمهوری برزیل را رد خطرات مرگبار Coronavirus

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ملاقات نزدیک با هواداران در 15 مارس در پایتخت Brasília.

عکس: آدریانو ماچادو/ایسنا

سائو پائولو, برزیل—نادیده گرفتن خود انزوا مراحل حمایت خود را از وزیر بهداشت رئیس Jair Bolsonaro به تازگی به waded جمعیت در یک ایستگاه گاز نانوایی و سوپر مارکت به عنوان حامیان به او گفت که آنها می خواهند به نگه داشتن کار حتی به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سراسر برزیل با عواقب مرگبار.

“این دشوار است اما ما باید به کار” یک مرد کباب سیخ گفت: رئیس جمهور. “اگر شما نمی میرند بیماری شما را از گرسنگی می میرند.”

آقای Bolsonaro با او به توافق رسیدند که مجبور قرنطينه می تواند مضر باشد. “گاهی درمان بدتر از بیماری,” او گفت:. “مردم باید به بازگشت به کار.”

در سخنرانی ها و در خیابان های نامتعارف جناح راست رهبر گفتن برزیلی که خطر از coronavirus کم است و این کشور باید باز بماند برای کسب و کار. اما با عفونت بالن در حال حاضر نزدیک به 8000 و مرگ و میر رسیدن به 299 روز پنج شنبه آقای Bolsonaro چهره رشد مخالفان در این کشور از 210 میلیون, برخی از متحدان سیاسی که کمک سابق ارتش کاپیتان پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 است.

پس از یک جلسه اضطراری 25 از برزیل 27 فرمانداران در هفته گذشته به نام از رئیس جمهور برای حمایت از دستورالعمل های بهداشتی که آنها اتخاذ کرده اند—یعنی نزدیک به کسب و کار و قرنطینه افراد به مراقبت های بهداشتی مقامات وقت را به تعداد عفونت تحت کنترل است. او هنوز هم انجام نشده ،

یک مرد در یک Brasília آپارتمان در یک ظرف روز چهارشنبه در اعتراض به آقای Bolsonaro موقعیت در coronavirus به عنوان رئیس جمهور صحبت در تلویزیون.

عکس: Joedson آلوس/EFE/زوما پرس

برخی از قانونگذاران در کنگره که به پشتیبانی از آقای Bolsonaro اقتصادی و اجتماعی سیاست های شکست با او در coronavirus. دیوان عالی کشور رئیس جمهور علنا با التماس او را به قبول سازمان بهداشت جهانی روش. حتی فرمانده ارتش این موسسه نزدیک ترین ارتباط را با آقای Bolsonaro خواست برزیل به متحد برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

هر شب حدود 8 بعد از ظهر برزیلی ها در شهرهای مختلف, قطع کردن ویندوز خود را و انفجار گلدان و تابه در اعتراض به دولت دست زدن به بحران است. Datafolha یک São Paulo ناظر انتخابات گفت: در 23 مارس که سه تن از چهار برزیلی پشتیبانی انزوای کامل با تنها 35 درصد تصویب آقای Bolsonaro را از دست داده و همه گیر.

“این اعتراض است که یک سیگنال در این راه ما را از گفتن ما اصلا با او موافق,'” گفت: Julien Brierre, 45, یوگا استودیو صاحب, São Paulo است. “او باید یک مثال است. اما به جای او می رود به خیابان ها تشویق مردم به انجام همان.”

شعارهایی که انتقاد آقای Bolsonaro شد پیش بینی شده در یک ساختمان در سائو پائولو در مارس 26.

عکس: آماندا perobelli/ایسنا

آقای Bolsonaro سیاست های تیز از بقیه از جنوب امریکا که در آن بسیاری از برزیل اسپانیایی زبان همسایگان از آرژانتین به ونزوئلا برقرار دقیق مستندات بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار نیاز به مردم را به باقی می ماند در داخل خانه و fining کسانی که شکستن پروتکل.

حقایق در مورد کوروناویروس (en español)

رهبران دو بزرگ دیگر دموکراسی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador بود تا زمانی که به تازگی با تاخیر قرار دادن در محل اقدامات سختگیرانه است که کارشناسان بیماری های عفونی توصیه می شود. از روز شنبه آقای Bolsonaro—رهبر امریکا بزرگترین کشور با یکی از بزرگترین اقتصادهای—تا به حال بیشتر در مشترک با دوز و کلک از رهبران مستبد که باید رد آن استراتژی است.

کسانی که شامل بلاروس رهبر الکساندر لوکاشنکو گفت که این بار از لندن که ودکا و بازدیدکننده داشته است به سونا می تواند به دفع این ویروس; نیکاراگوئه را قدرتمند دانیل اورتگا که صحنه تظاهرات انبوه و دیکتاتور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhamedov که ممنوع است مردم خود را تحت مجازات از دستگیری به مطلق و یا ارسال کلمه “کوروناویروس” با توجه به پاریس بر اساس گزارشگران بدون مرز.

Gravediggers انجام تابوت در روز چهارشنبه یک مرد مظنون به داشتن درگذشت از Covid-19 در ریو دو ژانیرو.

عکس: آنتونیو برانکو/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای Bolsonaro ساخته شده است بی اساس نظرات در مورد کوروناویروس از جمله تکرار آقای تهمت مشاجره که کلروکين یک داروی ضد مالاریا موثر است در برابر آن. متخصصان سلامت می گویند که نیازی به اثبات رسیده است. او همچنین اظهار داشت که برزیلی ها در حال مقاوم در برابر بیماری های عفونی و گفت که کسانی که ورزشکاران مانند او خوب خواهد شد.

“اگر من آلوده به ویروس من نمی خواهد نیاز به نگرانی” رئیس جمهور در هفته گذشته گفت: حتی پس از حداقل 23 نفر از اعضای حلقه درونی خود را آزمایش مثبت برای این بیماری پس از بازدید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو در اوایل ماه مارس. “من نمی خواهد احساس هر چیزی و یا…در آن می خواهم کمی آنفولانزا و یا کمی سرد است.”

مربوط تصویری

مقامات در انگلستان و برزیل و ایران و چند کشور دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رهبران جهان’ قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر. در اینجا به برخی از چالش های دولت ها به عنوان آنها اندیشیدن به طرح های احتمالی. عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ

رئیس جمهور تاکید شده است که خود را فارغ از نگرانی های است که در برزیل در اقتصاد است که تا به حال ظهور از یک رکود و قرار بود به رشد این سال و قبل از همه گیر ورود dimmed که چشم انداز. یک پیروزی برای آقای Bolsonaro محافظه کار جنبش در کلید انتخابات شهرداری ها در ماه اکتبر خواهد به او بیشتر اهرم های فشار از طریق یک تخته سنگ از اصلاحات اقتصادی است.

“چه چیزی تبدیل خواهد شد و از فروشنده خیابانی کباب مرد روز کارگر از داربست دستیار راننده کامیون و دیگران من شده اند شمارش در طول زندگی از او پرسید: در یکی از سخنرانی اخیر.

یک مرد خود را بسته فروشگاه در تاریخ 27 مارس در ریو دو ژانیرو. بسیاری از کارگران پشتیبانی تماس رئیس جمهور به نگه داشتن کسب و کار باز است.

عکس: واگنر مایر/گتی ایماژ

این هفته آقای Bolsonaro باب روز پایین نظرات و برزیل گفت: “با آن مواجه است بزرگترین چالش نسل ما.” او قبل از نقل مکان به بسته برزیل مرزهای این کشور و همسایگان تا به حال انجام شده است. هنوز او نیست حمایت سختگیرانه قرنطينه است که متخصصان و بسیاری از سیاستمداران در اینجا می گویند برزیل نیاز دارد. او را نادیده گرفته است وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که بارها گفته برزیلی به ماندن در داخل و هشدار داد که سیستم بهداشت و درمان می تواند به سقوط تحت فشار Covid-19 موارد توسط پایان ماه آوریل است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

با وجود آقای Bolsonaro انزوای اجتماعی اقدامات شده اند به طور گسترده ای به تصویب رسید با متحده از جمله سائو پائولو در نظر گرفتن اقدامات سختگیرانه برای منزوی کردن مردم است.

تحلیلگران که شده از نزدیک دنبال آقای Bolsonaro سیاستهای گفت: او محاسبه است که با اقتصاد در حال غرق شدن رای دهندگان را به یاد داشته باشید که او مبارزه برای نگه داشتن افراد مشغول به کار در حالی که دیگر سیاستمداران تحت فشار قرار دادند برای قرنطینه. او امیدوار است که حمایت خود را برای کارگران—ده ها میلیون نفر از آنها نیروی کار در یک اقتصاد غیر رسمی با هیچ بیمه بیکاری—برنده خواهد شد او را تبدیل.

“او می خواهد به دست خود را بشویید” گفت: کارلوس Melo یک دانشمند علوم سیاسی در Insper یک São Paulo-کسب و کار مبتنی بر مدرسه. “در آینده او می تواند می گویند, ‘سقوط در اقتصاد کشته شدن بسیاری از مردم است. آیا محکوم کردن من محکوم فرمانداران. من مسئول اقتصادی و اجتماعی بحران.'”

به تازگی به عنوان ژانویه آقای Bolsonaro را تصویب رتبه بندی لبه بود تا 48% با هواداران مشهدی در pugilistic سبک خود را دشوار-در-جنایت رویکرد بازار تعمیرات اساسی و آنچه که او ارزش های مسیحی است. در حال حاضر این بیماری همه گیر است مصرف برزیل و خسته کننده و رئیس جمهور است که در حمله فرمانداران و متهم کردن روزنامه نگاران از دامن زدن به شعله های آتش به او صدمه دیده است سیاسی.

هنوز هم آقای Bolsonaro است حامیان او. یک زن گفت: او یک معلم به او گفت پنج شنبه کاخ ریاست جمهوری را به سرپیچی از قرنطینه سفارشات و اقتصاد را دوباره رفتن.

“من نمی خواهم پول از دولت می خواهم به کار من می خواهم به بازگشت به زندگی عادی” او گفت:, در ویدئو دفتر رئيس جمهور ارتقا یافت.

گوش دادن با دقت آقای Bolsonaro به او گفت: “شما نماینده میلیون ها نفر از مردم است.”

نوشتن به خوان وان فوره رو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im