GM کت و شلوار در برابر رقیب فیات کرایسلر نقض توسط قاضی فدرال

فیات کرایسلر مجمع کارگران ساختمان 2020 آرگو مدل در کارخانه در بتیم برزیل.

عکس: واشنگتن آلوس/ایسنا

یک قاضی فدرال را رد کرد و یک General Motors Co. طرح دعوی در دادگاه متهم فیات کرایسلر اتومبیل NV از رشوه دادن به مقامات اتحادیه برای به دست آوردن یک مزیت در آن هزینه های نیروی کار غیر معمول قانونی بن بست بین دو غول خودرو.

جنرال موتورز در ماه نوامبر ثبت مدنی-racketeering طرح دعوی در دادگاه در برابر فیات کرایسلر ادعا ایتالیایی-آمریکایی خودرو ساز عمدا صدمه دیده جنرال موتورز با پرداخت کردن ایران خودرو و رهبران کارگران را به نفع خود بیشتر-مطلوب شرایط قرارداد اتحادیه-نماینده کارگران کارخانه.

روز چهارشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی پل Borman گفت: جنرال موتورز موفق به آن را نشان می دهد اولیه بود قربانی از هر گونه اتهام اخاذی با تهدید فعالیت است که فیات کرایسلر مقامات ممکن است درگیر در.

ادامه مطلب

  • جنرال موتورز در برابر قاضی این منظور نیاز به مدیران برای حل و فصل Racketeering طرح دعوی در دادگاه (26 ژوئن 2020)
  • فیات کرایسلر فایل های حرکت به اخراج جنرال موتورز است Racketeering طرح دعوی در دادگاه (Jan. 24, 2020)
  • جنرال موتورز فایل Racketeering طرح دعوی در دادگاه در برابر فیات کرایسلر (Nov. 20, 2019)

در عوض ادعا اولیه قربانیان رتبه-و-فایل UAW کارگران که دریافت کرده اند که کاهش پرداخت از هر گونه تلاش توسط فیات کرایسلر برای کاهش هزینه های نیروی کار قاضی به این نتیجه رسیدند. “جنرال موتورز رنج می برد تنها غیر مستقیم رقابتی آسیب,” او گفت:.

جنرال موتورز گفت که قصد دارد برای ادامه پیگیری این پرونده و معتقد است شواهد نشان می دهد که فیات کرایسلر کارکنان درگیر در racketeering که آسیب GM. “دادگاه منطقه از نظر خلاف به خوبی حل و فصل ریکو مورد قانون و اجازه ستمكاران کردن قلاب به صورت گسترده آسیب های ناشی از آنها جنایی توطئه” این شرکت اعلام کرد.

یک فیات کرایسلر سخنگوی نداشته فوری دهید.

مورد اخراج است ملامت به GM اجرایی مری بارا که باور فیات کرایسلر عمد در زمان مرحله برای جنرال موتورز در یک نقطه ضعف و احساس به شدت مورد پیگیری حقوقی مورد افراد آشنا با این موضوع گفت.

کارشناسان حقوقی توصیف کرده بود GM مدنی-racketeering کت و شلوار به عنوان غیر معمول و یک شوت کرد که در چنین مواردی اغلب حل و فصل و یا اخراج به دلیل دشواری اثبات این شرکت اولیه بود قربانی از اتهام فساد است.

در یک عمران-اخاذی با تهدید مورد دادگاه به طور معمول در نظر می گیرد و ادعا می کند از تنها اولیه قربانی از اتهام فساد کارشناسان حقوقی گفته اند. در اخراج او به قاضی گفت: هر رقابتی نقطه ضعف رنج می برد توسط جنرال موتورز به عنوان یک نتیجه از فیات کرایسلر را کاهش هزینه های نیروی کار شده اند غیر مستقیم آسیب است.

نوشتن به مایک Colias در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im