جنرال موتورز قصد دارد برای افزایش تولید کامیون تاخیر توسط بخش کمبود

در آن Fort Wayne, Ind., کامیون کارخانه جنرال موتورز به تعویق افتاد برنامه ای برای تماس حدود 1,300 کارگران که قرار بود برای شروع سهشنبه دوم هشت ساعت تغییر گفت: اتحادیه رسمی.

عکس: جان gress/ایسنا

کمبود قطعات از مکزیک است که مانع General Motors Co. GM -1.09% ‘s قصد دارد به سرعت تا سطح شیب دار تولید بالا و سود کامیون وانت, با توجه به رسمی اتحادیه و سایر افراد آشنا با این موضوع تأکید صنعت خودرو توقف و راه اندازی مجدد پس از دو ماه تعطیلی از این بیماری همه گیر.

جنرال موتورز است و تاخیر در برنامه به حدود دو خروجی در آن دو اصلی ایالات متحده وانت-کامیون کارخانه با اضافه کردن شیفت اضافی از کارگران در هفته آینده این افراد گفت. خودرو ساز نیست و در عین حال باید این جریان از قطعات آن نیاز به سرعت بخشیدن به تولید به عنوان برنامه ریزی شده آنها گفت.

شرکت در تلاش برای کسب و کار خود در مسیر برگشت در میان Covid-19 همه گیر صورت متلاطم چشم انداز از جمله تهدید زنجیره عرضه اختلالات و کارگر عفونت یا محدودیت دولت است که می تواند به توقف عملیات.

جنرال موتورز است که اولویت زیادی کامیون وانت به عنوان خودرو ساز ری استارت آمریکای شمالی عملیات مدیران گفته اند. این شرکت در حال تقلا برای دوباره پر کردن نازک نمایندگی تعداد زیادی و همچنین نیاز به jumpstart جریان نقدی پس از سوختن از طریق میلیاردها دلار در طول چند ماه گذشته میان صنعت shutdown.

در آن Fort Wayne, Ind., کامیون کارخانه جنرال موتورز به تعویق افتاد برنامه ای برای تماس حدود 1,300 کارگران که قرار بود برای شروع سهشنبه دوم هشت ساعت کار شیفت گفت: غنی LeTourneau رسمی در ایران خودرو و کارگران محلی 2209 که نشان دهنده کارگران در کارخانه. تاریخ بازگشت آزمایشی شده است تحت فشار قرار دادند به ژوئن 1, او گفت: با استناد به کمبود قطعات از مکزیک به عنوان دلیلی برای به تاخیر بیاندازد.

“ما همچنان به برنامه ریزی به سطح شیب دار بالا تولید تدریجی وزن” یک جنرال موتورز گفت: کاهش به بحث در مورد جزئیات در مورد برنامه.

جنرال موتورز نیز با تاخیر اضافه کردن یک کار دوم تغییر در آن سنگ چخماق, Mich., وانت کارخانه که باعث می شود جنرال موتورز بزرگترین priciest وانت و کامیون و برخی از مردم گفت.

بیش از 1 ، 000 کارکنان اضافی برنامه ریزی شده بود برای بازگشت سهشنبه, اما این برنامه به تعویق افتاده اند و کارگران نبوده و با توجه به پاسخ به تماس جدید تاریخ مردم گفت.

ایالات متحده سازندگان خودرو در حال دستکاری زنجیره عرضه تاب برداشتن و قرار دادن در پروتکل های ایمنی به عنوان آنها سعی کنید به راه اندازی مجدد عملیات زیر بی سابقه ای هشت هفته تعطیلی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

مربوط تصویری

فراری کارکنان که در حال رفتن به کار از طریق یک سری از مراحل طراحی شده برای نگه داشتن coronavirus را از جمله آزمایش خون برای آنتی بادی است. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers گزارش از خودرو ساز کارخانه در نزدیکی مرکز ایتالیا شیوع. عکس: Francesca Volpi برای وال استریت ژورنال (در اصل منتشر شده 30 آوریل سال 2020)

ترکیب سنگ چخماق و فورت وین کارخانه حدود 62 درصد از جنرال موتورز است خروجی بزرگ کامیون وانت در سال گذشته داده ها از پرسشنامه محقق بخش هوش نشان می دهد.

مکزیک است که یک منبع اصلی از قطعات خودرو برای ایالات متحده کارخانجات را تجربه کرده است کندتر بازگشایی از گیاهان خود را با این کشور مقامات بهداشتی نیاز تولید کنندگان را برای اولین بار دریافت مجوز به سر کار قبل از رسمی راه اندازی مجدد تاریخ ژوئن 1. برخی از کارخانه ها در مکزیک آغاز شد بازگشایی در این هفته اما راه اندازی مجدد عملیات شده است تدریجی.

در ایالات متحده, GM, Ford Motor Co. و فیات کرایسلر اتومبیل NV از سر کار محدود در بسیاری از کارخانه های خود در این هفته با برنامه های به سطح شیب دار بالا خروجی در هفته های آینده.

دو تا از جنرال موتورز است مکزیک موتور و انتقال گیاهان شروع بازگشایی پنج شنبه شب و دو مجمع گیاهان—از جمله سوم آن اصلی وانت-کامیون گیاه در سیلو, Guanajuato—آغاز خواهد شد عملیات روز شنبه یک سخنگوی این شرکت گفت.

آهسته تر شروع GM کامیون گیاهان و چند Covid-19-مربوط به اختلال در دو کلید فورد کارخانه های این هفته یادآور چالش های این صنعت چهره آن را به عنوان تلاش برای خم کردن تولید.

هر گونه اختلال در وانت-کامیون تولید است به خصوص مشکل برای دیترویت خودرو سازان که مشتق مقدار از سود خود را از درشت وسایل نقلیه. آن است که از نگرانی های خاص برای جنرال موتورز که موجودی زیادی کامیون وانت شده و در حال اجرا لاغر تر از رقبای خود تا حدودی خماری اثر از 40 روز ایران خودرو از اعتصاب کارگران در ایالات متحده کارخانه پاییز گذشته.

جنرال موتورز نیز تا به حال ثابت فروش کامیون در آوریل ترک فروشنده سهام بیشتر تخلیه شده است.

کامیون وانت شده اند نسبتا قوی فروشندگان در غیر این صورت دلتنگ فروش محیط زیست برای خودرو سازان که در ماه آوریل گزارش داد که حدود 50 درصد افت در فروش کلی و ادامه داد: ضعف به عنوان ممکن است. مقایسه وانت فروش کاهش یافت و تنها 21 درصد در آوریل و کمک بالابر نتایج جستجو برای جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر که بهره مند از بسیاری از کامیون بزرگ-خرید متحده در میانه امریکا گرفتن آمار به عنوان سخت توسط ویروس به عنوان در سواحل.

نسبتا سریع فروش سرعت برای کامیون, اما, دندانه دار موجودی انبار و نمایندگی مجاز و فروش در حال حاضر نگرانی آن را در حالی که برای دوباره پر کردن سهام با کارخانه ها در محدود خروجی.

فورد متوقف کار در آن Explorer SUV گیاه در شیکاگو چند بار در این هفته پس از چند کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19. یک کار توقف ناشی از کوتاهی بسته شدن نزدیک لیر Corp. کارخانه پس از یک کارگر وجود تست مثبت برای این ویروس که قطع عرضه صندلی برای فورد کارخانه.

فورد وانت-کامیون گیاه در Dearborn, Mich., در نزدیکی دفتر مرکزی این شرکت بسته برای چند ساعت روز شنبه پس از تایید Covid-19 مورد است.

جنرال موتورز به پایان رسید مارس با حدود 150000 کامیون در آن نمایندگی’ تعداد زیادی 45 درصد کمتر از سال قبل با توجه به بخش هوش. فورد موجودی از سری F کامیون وانت پایین بود 15 درصد از سال قبل است. فیات کرایسلر موجودی رم کامیون وانت شد 32 درصد پایین تر است.

“همانطور که ما شروع به پر کردن خط لوله و کامیون و و full-size Suv ها باقی خواهد ماند بسیار بالا اولویت” جنرال موتورز اجرایی مری بارا گفت: در اوایل این ماه.

کامیون همراه با جنرال موتورز خط مکانیکی مشابه full-size Suv ها مانند کادیلاک Escalade, تولید حدود 65 میلیارد دلار درآمد سالانه جنرال موتورز گفت: سرمایه گذاران در ماه فوریه است.

کردیت سوئیس برآورد GM کامیون کسب و کار متصلب $10.7 میلیارد دلار در pretax سود در سال 2019 یا حدود 90 درصد از کل شرکت به استثنای تاثیر اعتصاب.

نوشتن به مایک Colias در [email protected] و بن Foldy در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>