جنرال موتورز همچنین انتظار یک برگشت به عقب در آن دو اصلی بازارهای چین و آمریکا عکس: ربکا کوک/ایسنا

General Motors Co. eked از یک سود عملیاتی در سه ماهه چهارم با وجود یک اعتصاب فلج کننده و پیش بینی درآمد ثابت در این سال حتی آن را به عنوان girds برای کاهش رشد در ایالات متحده و چین است.

این شرکت گفت: آن سود عملیاتی در اکتبر-به-دسامبر دوره سقوط 96 ٪ به $105 میلیون بازتاب از دست داد تولید در ماه اکتبر به عنوان کارگران همچنان به اعتصاب خود ایالات متحده گیاهان پس از شرکت و اتحادیه موفق به رسیدن به یک کار جدید قرارداد در سپتامبر.

برای سال های خودرو دیترویت-ساخت غول ارسال شده $6.7 میلیارد دلار سود خالص آن را به عنوان فرمان بالاتر قیمت وانت کامیون ها و Suv ها و هزینه های فشرده در شمال امریکا است.

سهام جنرال موتورز اساسا مسطح در اواخر معاملات صبح.

حتی با ضربه از اعتصاب جنرال موتورز است نتایج نشان می دهد آن را مستحکم آن سودآوری منجر شود بیش از رقیب Ford Motor Co.

فورد به سختی شکست-حتی در سال گذشته ارسال درآمد خالص از تنها $47 میلیون دلار درآمد خود را دندانه دار توسط چندین ساله در خارج از کشور تجدید ساختار است که هنوز برای بازگشت این شرکت به رشد سود.

این Dearborn, Mich., خودرو ساز نیز از دست رفته سه ماهه چهارم سود پیش بینی و صدور ناامید کننده 2020 چشم انداز در روز سه شنبه پس از بسته شدن بازار. سهام آن سقوط در حدود 10 ٪ در معاملات صبح.

فورد جهانی عامل-حاشیه سود سال گذشته 4.1 درصد به عنوان شرکت ادامه داد: برای مقابله با زیان خارج از کشور, مشکلات در ایالات متحده راه اندازی مدل های جدید و افزایش گارانتی هزینه های ناشی از تعمیرات بر روی وسایل نقلیه.

در مقایسه GM عامل حاشیه کاهش یافت و به 6.1 درصد از 8 درصد یک سال قبل از آن کاهش می یابد عواقب اعتصاب.

جنرال موتورز گفت: آن را باید یک آسانسور در این سال از اجرای از دوباره طراحی نسخه از نردبان کادیلاک شورلت حومه و دیگر ورزش-شهرداری—در میان بزرگترین moneymakers—و صرفه جویی در هزینه از تعطیلی کارخانه و یقه سفید اخراج سال گذشته است. اما آن را نیز انتظار یک برگشت به عقب در آن دو اصلی بازارهای چین و آمریکا

این کشور بزرگترین خودرو ساز از فروش گفت که انتظار دارد سود هر سهم برای سال 2020 در محدوده از $5.75 به $6.25. تحلیلگران انتظار داشتند $6.28 به طور متوسط با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

جنرال موتورز انتظار دارد سود عملیاتی به تخت در سال 2020 به استثنای تاثیر اعتصاب و یکی دیگر در زمان حوادث از 2019, سرمایه گذاری, رئیس Dhivya Suryadevara روز چهارشنبه گفت. این شرکت سود عملیاتی در سال 2019 شد 8.4 میلیارد دلار رسید و این اعتصاب هزینه جنرال موتورز حدود 3.6 میلیارد دلار سود عملیاتی.

“ما همچنان به اجرا در بیشتر به چالش کشیدن ماکرو, محیط,” او گفت:.

مدیر اجرایی جنرال موتورز مری بارا و دیگر مدیران اجرایی در حال برنامه ریزی برای طرح برنامه استراتژیک به سرمایه گذاران در نیویورک بعد شنبه. در سال هفتم پیشرو GM خانم بارا تلاش کرده است به ترجمه موفقیت این شرکت در سراسر بسیاری از بخش کسب و کار به اشتراک گذاری-رشد قیمت. سهام این شرکت در حال معامله تنها کمی بالاتر از قیمت IPO از نزدیک به یک دهه پیش است.

در ضمن تسلا Inc.’s سهام رسید بیش از 20% در روزهای اخیر و در نتیجه بازار سهام ارزش بیش از $130 میلیارد دلار بالاتر از جنرال موتورز و فورد فیات کرایسلر اتومبیل NV ترکیب شده است.

جنرال موتورز روز چهارشنبه طرح برجسته تهاجمی برنامه ریزی برای الکتریکی و خودمختار خودرو با توجه به ارائه و ارسال شده بر روی وب سایت خود را. برای مثال این شرکت گفت: این امر گسترش آن سوپر کروز سیستم را قادر می سازد که بدون دست رانندگی در بزرگراه. تسلا نیمه مستقل سیستم یک کلید نقطه فروش برای مشتریان.

خانم Suryadevara گفت: جنرال موتورز است “منحصر به فرد موقعیت یاب” در برقی و بدون راننده فناوری و ابراز اطمینان کرد که سرمایه گذاران در نهایت پاداش خواهد شد که.

GM سان فرانسیسکو-بر اساس کروز خودمختار-ماشین واحد در سال گذشته به ارزش در حدود 19 میلیارد دلار تقریبا نیمی که از جنرال موتورز خود را.

“از به اشتراک گذاری-قیمت نظر ما بسیار صعودی در آینده,” او گفت:. “آنچه ما در حال رفتن به قرار دادن این مدرک امتیاز در هیئت مدیره را به مطمئن شوید که آن را به تمام سرمایه گذاران.”

ایالات خودکار اعتصاب کارگران که idled ده ها تن از جنرال موتورز ایالات متحده کارخانه ها و حتی معلق تولید خودرو در مکزیک مربوط یک سال سخت برای جنرال موتورز.

این شرکت در زمان گرما از رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات منتخب برای بسته شدن چندین آمریکا کارخانجات. آن را از دست داده و سهم بازار در سودآور وانت-کامیون دسته. فروش تضعیف در چین که در آن سود خود قطع شد و تقریبا در نیمی از, به حدود 1.1 میلیارد دلار است.

GM نوشته شده $194 میلیون دلار ضرر در سه ماهه چهارم در مقایسه با 2 میلیارد دلار درآمد خالص از یک سال قبل صدمه دیده توسط غیر تکرار موارد از جمله هزینه های بازسازی و فروش تجاری-وسیله نقلیه سرمایه گذاری مشترک در چین است. درآمد کاهش یافت و 20 درصد به $30.8 میلیارد دلار است.

ادامه مطلب

  • فورد درآمد عامل سقوط دو سوم (Feb. 4)
  • GM میدارد دیترویت کارخانه برای ساخت بدون راننده شاتل برقی کامیون (Jan. 27)
  • فیات کرایسلر فایل های حرکت به اخراج جنرال موتورز است Racketeering طرح دعوی در دادگاه (Jan. 24)
  • GM کروز نشان می دهد ربات جدید تاکسی: توستر شکل بدون فرمان (Jan. 22)

اصلاحات & Amplifications
General Motors Co.’s سود خالص کاهش 17 ٪ به $6.7 میلیارد دلار در سال 2019. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که سود عملیاتی کاهش 17 ٪ در سال. (Feb. 5, 2020)

نوشتن به مایک Colias در Mike.Colias@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو