جنرال موتورز را 30,000 هواکش ملی ذخایر

یک کارمند مشغول به کار در Ventec زندگی سیستم. جنرال موتورز گفت که در حال همکاری با شرکت به فن های ملی ذخایر.

عکس:
ایسنا

General Motors Co. ساخت 30,000 هواکش ملی ذخایر در $489.4 میلیون قرارداد با وزارت بهداشت و خدمات انسانی به عنوان صعودی Covid-19 موارد باید آزمایش پزشکی ظرفیت در سراسر ایالات متحده

تحت قرارداد زده زیر دفاع تولید عمل جنرال موتورز است که انتظار می رود به ارائه 6,132 هواکش ژوئن 1 و باقی مانده تا پایان ماه اوت گروه گفت.

جنرال موتورز گفت: این کار با Ventec زندگی سیستم به هواکش.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته نقل مکان کرد به استفاده از دفاع تولید, عمل, یک کره ای دوران جنگ ملی-امنیتی بسیج به کمک تولید کنندگان عمده امن منابع شرکت ها نیاز به هواکش و ماسک. 3M Co., اولیه ایالات متحده آمریکا تولید کننده N95 ماسک پا کرده است تا تولید با Ford Motor Co. کمک به این تلاش.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در ابتدا تمایلی به استفاده از DPA آقای ترامپ فشرده است شرکت های خصوصی از جمله جنرال موتورز شروع به ساخت تجهیزات پزشکی و لوازم.

“با امتیاز قرارداد تحت DPA HHS است کمک به تولید کنندگان مانند جنرال موتورز منابع آنها نیاز به تولید هواکش به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که همچنین حصول اطمینان از این است که این هواکش روت از طریق استراتژیک ملی ذخایر به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز,” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت.

هواکش هستند مهم در تامین کوتاه مدت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر ایالات متحده و موارد تورم در عمده مناطق مترو مانند نیویورک. دولت فدرال ملی ذخیره شده ارسال می شود نزدیک به نیمی از آن فن است و کمتر از 10000 هنوز هم در دست است.

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>