جنرال موتورز در برابر قاضی این منظور نیاز به مدیران برای حل و فصل Racketeering طرح دعوی در دادگاه

مری بارا جنرال موتورز شکایت فیات کرایسلر اتوموبیل سال گذشته متهم مقامات از پرداخت رهبران اتحادیه و به دست آوردن یک کار-هزینه استفاده بیش از جنرال موتورز.

عکس: پل Sancya/آسوشیتد پرس

غیر معمول حقوقی مناقشه بین رقیب خودرو سازان General Motors Co. و فیات کرایسلر اتومبیل NV در زمان به نوبه خود جدید جمعه زمانی که جنرال موتورز در برابر یک قاضی را سفارش به شرکت های اجرائی ملاقات در فرد به حل و فصل در ادامه طرح دعوی در دادگاه در خارج از دادگاه.

GM وکلا در یک درخواست با یک دادگاه تجدید نظر فدرال خواسته است که آن بازی شیر یا خط کردن یک سفارش صادر شده در اوایل این هفته توسط دادگاه بدوی قاضی نیاز به مدیران با هم در فرد بعد از 1 جولای برای پیدا کردن یک قطعنامه به اختلاف خود را. این شرکت همچنین خواسته است که در مورد توان نقل مکان کرد به یک قاضی استدلال منظور خارج قاضی اقتدار با توجه به اسناد ثبت شده در دادگاه فدرال.

“که بی سابقه سفارش عمیقی سوء استفاده از قدرت و انتقادی مهم است اما اساسا محدود در دفتر فدرال قضائیه” جنرال موتورز گفت: در آن دادخواست به دادگاه تجدید نظر.

قاضی پل Borman که صادر شده جهت کاهش یافته است به نظر از طریق سخنگوی.

حرکت در یک حدود شش ماه نبرد قانونی که دارای حفره دار دو تالار گفتمان رقیب در برابر هر یک از دیگر. جنرال موتورز در پاییز گذشته ثبت فدرال racketeering طرح دعوی در دادگاه, متهم فیات کرایسلر از رشوه دادن به مقامات اتحادیه برای کاهش آن هزینه های نیروی کار و به دست آوردن مزیت بیش از آن بزرگتر رقیب.

در طرح دعوی در دادگاه, GM نقل از یک مدت طولانی در حال اجرا فدرال تحقیقات به اتحادیه فساد که منجر به محکومیت فیات کرایسلر سابق بالا bargainer و چند ایالات خودکار کارگران مقامات. فیات کرایسلر گفته جنرال موتورز است طرح دعوی در دادگاه است که بدون شایستگی و مبارزه با آن است.

در بیانیه ای جمعه فیات کرایسلر گفت: این آمادگی خود را برای تطابق با قاضی سفارش.

روز سه شنبه آقای Borman, یک قاضی دادگاه فدرال در دیترویت شنیده استدلال از هر طرف از طریق ویدئو کنفرانس در فیات کرایسلر حرکت به رد دعوی در دادگاه. بعد از آن او کارگردانی GM مدیر عامل مری بارا و فیات کرایسلر مدیر عامل مایک مانلی در فرد در حالی که حفظ اجتماعی فاصله به حل و فصل اختلاف آنها گفت: یک نبرد قانونی طولانی نه تنها پر هزینه اما حواس پرتی برای هر دو شرکت است.

“چه اتلاف زمان و منابع” قاضی گفت: او به شدت دقت کنید منظور. او اشاره Covid-19 همه گیر و نزاع بیش نژادی و بی عدالتی اجتماعی در پی پلیس به قتل جورج فلوید گفت: جنرال موتورز است طرح دعوی در دادگاه جلوگیری می کند مدیران در هر دو شرکت “به طور کامل از ارائه چشم انداز خود را و رهبری در این کشور اغلب با فشار دادن عدالت اجتماعی و مسائل مربوط به سلامت.”

GM شکایت فیات کرایسلر در ماه نوامبر متهم سابق اجرایی Sergio Marchionne درگذشت دو سال پیش و دیگر مقامات عمدا آسیب رساندن به جنرال موتورز با فساد چانه زنی جمعی روند در سال 2011 و 2015.

جنرال موتورز گفت: فیات کرایسلر مقامات پرداخت رهبران اتحادیه با پول و هدیه به امن و مطلوب تر شرایط قرارداد ترک آن با یک نیروی کار-هزینه استفاده. این شرکت به طور مستقیم به رقابت در بازار ایالات متحده به خصوص در سودآور دسته از وانت کامیون. جی پی مورگان چیس برآورد GM می تواند به دنبال خسارت حداقل 6 میلیارد دلار.

“ما در رد این تصور که به دنبال عدالت به صورت مستقیم آسیب ناشی از جنرال موتورز است ‘اتلاف وقت و’ a ‘انحراف’ یا ‘انحراف'” این شرکت در بیانیه ای گفت. “عدالت ارزش پیگیری در تمام ابعاد آن و هر انجمن است.”

پیتر هنینگ یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی وین در دیترویت گفت: این غیر معمول نیست برای یک قاضی به درخواست دو طرف برای دیدار خارج از دادگاه به هش چیز. اما او شک و تردید است که فیات کرایسلر خواهد به یک توافق حل و فصل و معتقد است که جنرال موتورز می خواهد مورد برای رفتن به کشف پس از آن می تواند به کشف شواهد.

“من فکر نمی کنم هر دو طرف در حال رفتن به چشمک زدن” او گفت:.

نوشتن به مایک Colias در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8