GM Hustles به پمپ کردن هواکش برای مبارزه با کروناویروس

اتحادیه-نماینده کارگران کارخانه مونتاژ دستگاه تهویه مصنوعی در یک idled GM تسهیلات در Kokomo, Ind.

عکس: امیرحسین ماست/ایسنا

زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته انتقاد General Motors Co.’s تلاش برای تولید هواکش, GM مدیران بودند مات و مبهوت. آنها احساس کردند این شرکت بود که ناعادلانه هدفمند توسط رئیس جمهور می گویند افراد آشنا با تفکر خود را.

جنرال موتورز آغاز شده بود همکاری با یک شرکت یک هفته قبل از آن. آن را به حال بسیج کارکنان بیش از 1000 و نزدیک به 100 خودرو تامین کنندگان شروع به ساخت ماشین آلات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بیماران مبتلا به این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“ما نمی خواهد اجازه دهید آن را جلوگیری از آمریکا و” جنرال موتورز تولید جهانی رئیس جرالد جانسون در مصاحبه ای گفت: بیش از آخر هفته. “هر یک زندگی است.”

از جنرال موتورز به حساب خودرو ساز شده است hustling به انجام بخشی خود را از اواسط ماه مارس.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ابراز نا امیدی با جدول زمانی در انتظار این شرکت و آن یک شریک Ventec زندگی سیستم قادر خواهد بود به سطح شیب دار تا سریع تر است.

مربوط تصویری

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

در مارس 19, چهار GM مهندسین از جمله شرکت تولیدی ارشد برای شمال امریکا سوار اواخر شب پرواز از دیترویت به سیاتل.

توسط سپیده دم آنها نشسته اند در یک اتاق کنفرانس در Ventec کوچک ساز هواکش که کل عملیات کوچکتر از برخی GM car dealerships. Ventec مدیران تبدیل شده بود بیش از نقشه برای حدود 700 قطعات است که به آن یک به GM مهندسین امیدوار به دریافت کمک های خود را پوسته پوسته شدن تا تولید.

GM مشروط که معمولا متخصص در طراحی و تأمين قطعات برای ساخت وسایل نقلیه با استفاده از گوشی های هوشمند خود را ویدئوها از توستر-اندازه ماشین آلات ساخته شده توسط دست. یک جعبه قطعات بود overnighted به میشیگان.

بیشتر در Coronavirus

  • Medtronic ارائه می دهد یک طراحی مشخصات
  • جانسون و جانسون برای شروع آزمایشات انسانی واکسن سپتامبر
  • شرکت های برنده شدن در تایید تست سريع
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

“سطح شیب دار تا برنامه ما در حال ارتکاب به این است که سریع تر از هر چیزی که ما تا کنون انجام داده ام” گفت: Phil Kienle GM سر از تولید در آمریکای شمالی بود که در میان جنرال موتورز و تیم که بازدید Ventec و توصیف تلاش در مصاحبه ای در روز یکشنبه ، “ما همه در خارج از منطقه راحتی ما.”

کمبود ماشین آلات برای بیماران مبتلا به این بیماری Covid-19 فرستاده است مقامات دولتی و بخش خصوصی تاکنون ، تولید کنندگان از جنرال موتورز Ford Motor Co. و تسلا Inc. به پزشکی-دستگاه غول مانند Medtronic , Inc. و حتی انگلیسی خلاء ساز Dyson در حال آماده سازی خود برای افزایش تولید. فرمانداران و بیمارستان در حال التماس برای بیشتر و هشدار از نیاز به جیره بندی ماشین آلات.

Medtronic روز دوشنبه گفت: آن را برای عموم به اشتراک گذاری مشخصات طراحی برای یک محصول اجازه می دهد تا شرکت های دیگر برای کشف سریع تولید دستگاه های.

GM افشا در 20 مارس که در آن مشغول به کار بود با Ventec به گسترش ونتیلاتور تولید. Ventec شد مصرف سرب در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سه روز بعد از ارسال مدارک به عرضه دولت فدرال با هواکش مردم آشنا با این موضوع گفت.

Ventec تا به حال ارائه طیف وسیعی از امکانات برای تولید ماهانه از هواکش با یکی به عنوان بالا به عنوان 20,000 یک ماه این افراد گفت. هر سناریو مورد نیاز افزایش تدریجی برای GM عملیات دریافت و در حال اجرا دارند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و تحت تاثیر آن می تواند حرکت کند به تولید سریع تر است. “آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش, ‘بسیار سریع’,” آقای ترامپ گفت: در توییتر پست جمعه. “در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل است.”

نظرسنجی ها نشان می دهد رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز شده است تیک تاک به کاخ سفید می پردازد رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چگونه اعداد با هشدارهای. عکس: Alex براندون/آسوشیتد پرس

بیش از آخر هفته جنرال موتورز به دنبال تاکید بر میزان شرکت در تلاش های مقامات دولت یک فرد آشنا با این موضوع گفت. رئیس جمهور تن تغییر یکشنبه گفت: این خودرو ساز در حال انجام یک “کار فوق العاده.”

جنرال موتورز گفت: این امر شروع به تولید هواکش در یکی از آن امکانات در ایندیانا و در نهایت تا سطح شیب دار به 10 ، 000 از ماشین آلات یک ماه اگر چه تنها چند هزار نفر ساخته خواهد شد در چند هفته.

صنعت خودرو شده است پیش نویس به کمک در گذشته ملی بحران. جنرال موتورز و فورد ساخته شده کامیون و هواپیما برای نیروهای متفقین در طول جنگ جهانی دوم بخشی از یک تلاش گسترده آمریکا و صنعت شناخته شده به عنوان “آرسنال از دموکراسی است.” فورد در 1940s توسعه آهن “ریه” برای کمک به بیماران فلج اطفال.

کمی وجود دارد همپوشانی بین ساخت اتومبیل های—بسیار خودکار فرایند شامل حرکت سریع خطوط مونتاژ و رباتیک جوشکاری ماشین آلات که در قریب به اتفاق کارخانه های برخی از اندازه 100 در زمینه فوتبال و فشرده کار ساختمان هواکش که تا حد زیادی دست ساخته شده در ایستگاه های کاری.

اما شرکت های خودرو هستند که به نام کمک به از آنجا که آنها به طور معمول کار با هزاران نفر از تامین کنندگان قطعات—ساخت بسیاری از قطعات شبیه به کسانی که مورد نیاز برای یک ونتیلاتور—و عادت به تولید در مقیاس بزرگ است.

در همان زمان سازندگان خودرو بوده است در حالت بحران خود را از کروناویروس جدید. در مارس 18, GM گفت: این امر بسته بیشتر از آن آمریکای شمالی کارخانه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان کارگران است. GM تقلا برای حفظ پول نقد نقاشی کردن میلیاردها دلار در خطوط اعتباری و تعویق انداختن 20 درصد از پرداخت نزدیک به 70,000 حقوق و مزایای کارگران در سطح جهان است.

اما آن را حرکت رو به جلو در هواکش پس از Kenneth Chenault سابق American Express Co. مدیر عامل شرکت کمک به مدیران بسیج برای مبارزه با شیوع کروناویروس به نام جنرال موتورز است مدیر عامل مری بارا و پیشنهاد تیم او صحبت Ventec.

مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا به اجرایی 48 ساعت به شکل اگر عرضه آن پایه می تواند منبع هر بخش به هواکش.

عکس: پل Sancya/آسوشیتد پرس

اولیه سراسیمگی از کنفرانس تلفنی بین جنرال موتورز و Ventec مدیران نشان داد قدر کار: شرکت پیش بینی گسترش Ventec خروجی بیش از twentyfold در نهایت به بیش از 10 ، 000 هواکش در ماه است. اما زنجیره تامین هرگز نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن حجم این تیم به این نتیجه رسیدند چرا که یک تامین کنندگان آب گرفتگی با درخواست برای خم کردن تولید.

در 20 مارس خانم بارا صحبت به Shilpan امین که چند ماه به کار خود به عنوان رئیس GM عظیم قطعات-خرید بازو. خانم بارا به آقای امین 48 ساعت به شکل اگر جنرال موتورز عرضه پایه می تواند منبع هر بخش به طوری که GM می تواند راه اندازی کارخانه خود را به آنها را ساخت.

پس از آن برخی از ویدئوها و اسناد از Ventec این ستاد تا به حال ساخته شده راه خود را به آقای امین مردم در دیترویت. صدها نفر از جنرال موتورز مدیران خرید اختصاص داده شده به فن در سراسر تامین کنندگان خود را مخاطبین در جستجوی استخدام.

حدود 10:30 p. m. آن شب تریسی Skupien عملیات مدیر برای اتومبیل دیترویت-تامین کننده قطعات Tompkins Products Inc., در خانه هنگامی که یک تماس فوری از تماس خود را در جنرال موتورز او را قطع کرد لیوان شراب. او در مورد ایمیل خود را دقیق نقشه ها و مشخصات برای 40 فلزی یک بخش است.

“او نیاز به می دانم که آنهایی که ما فکر می کنیم می تواند شروع به ساخت در عرض یک هفته,” او گفت:. “من گفت:” ما در آن است.”

شرکت او یک قرارداد برای سه قطعات آلومینیومی و شروع به ساخت آنها هفته گذشته در دو نیروگاه در حال اجرا اسکلت خدمه در دیترویت که در آن Covid-19 موارد در حال افزایش است به شدت.

توسط شنبه در داخل یک اتاق کنفرانس بزرگ در جنرال موتورز مهندسی hub در حومه دیترویت یک بخش در سراسر جداول برای بازرسی. ده ها تن از تامین کننده نمایندگان جریان از طریق به دست آوردن یک نگاه دقیق تر در این بخش است. در بین بازدیدکننده داشته است, تمیز کردن خدمه فرود در اتاق برای ضد عفونی کردن ویدجت ها و سطوح.

در روزهای اخیر کارگران در یک idled GM تسهیلات در Kokomo, Ind., شد پاره کردن فرش و ضربه زدن به پایین دیوار نصب ایستگاه های کاری زیادی که در آن صدها نفر از اتحادیه-نماینده کارگران کارخانه جمع آوری خواهد شد هواکش. کارکنان داوطلب برای این کار حتی به عنوان دیگر کارخانه ماشین باقی می ماند تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این انتخاب من بود به در آمده و در اینجا کار می کنند” گفت: Brian شرلی یک millwright کمک به نصب تجهیزات در کارخانه. “این یک فرصت عالی برای کمک به مردم است.”

نوشتن به مایک Colias در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>