GM مالی گام های رئیس پایین در خروج غافلگیر

Dhivya Suryadevara یکی از مدیران عامل جنرال موتورز مری بارا ملازم مورد اعتماد بود و در سال ۲۰۱۸ CFO شد.

عکس: ریچارد درو/اسوشیتد پرس

شرکت جنرال موتورز GM 3.61% مدیر مالی Dhivya Suryadevara خواهد ساز خودکار برای تجارت آنلاین شرکت استریپ شرکت ترک، خروج تعجب آور برای یکی از سریع ترین ستاره ساز خودکار در حال افزایش است.

GM تایید سه شنبه که خانم Suryadevara شرکت را ترک برای فرصت ی نامعلوم در خارج از صنعت خودرو. سان فرانسیسکو مستقر در استریپ استخدام خانم Suryadevara را تایید کرد.

جان استیپلتون، مدیر ارشد مالی جنرال موتورز برای آمریکای شمالی، به عنوان سرپرست امور مالی جهانی در حالی که شرکت یک جستجو را انجام می داد، نام گذاری شد.

خانم Suryadevara یکی از بالاترین مدیران اجرایی در صنعت خودرو بوده است, بخش طولانی تحت سلطه مردان. مدیر اجرایی جنرال موتورز مری بارا، اولین زنی که یک شرکت بزرگ اتومبیل را رهبری می کند، یک تیم اجرایی و هیئت مدیره را برای نمایندگی زن، از جمله شش مدیر آن، که شامل شش مدیر آن می شود، گرد هم آورد.

استعفای خانم سوریادوارا دومین تغییر بزرگ اجرایی در دیترویت طی هفته گذشته است. هفته ی قبل شرکت فورد موتور رئیس عملیات خود را بالا، جیم فارلی، به رئیس اجرایی جدید خود، به جای جیم هاکت، که قرار است به بازنشسته اکتبر 1.

خروج او می آید به عنوان GM تلاش می کند تا به دست آوردن دوباره پای خود را به دنبال خاموش شدن همه گیر مربوط به کارخانه های خود را در بهار امسال، که در نتیجه در شرکت سوختن از طریق 9 میلیارد دلار پول نقد در طول سه ماهه دوم و مدیران اجرایی تقلا برای قرض گرفتن پول ارسال. خانم Suryadevara منجر به تلاش برای اضافه کردن بیش از 20 میلیارد دلار به ترازنامه از بدهی تازه به آب و هوا بحران.

سهام GM حدود 3.5 ٪ در معاملات صبح روز سه شنبه افزایش یافت ، به $29.07.

خانم Suryadevara CFO در استریپ تبدیل خواهد شد, که نرم افزار برای کمک به شرکت ها پردازش پرداخت آنلاین. به دنبال دور سرمایه گذاری در ماه سپتامبر، این استارتاپ ۳۵ میلیارد دلار ارزش گذاری شد.

استریپ گفت خانم Suryadevara شرکت کمک خواهد کرد که آن را گسترش عملیات جهانی خود را. شرکت 2800 کارمند ی خود را در سال گذشته به 15 کشور جدید ارائه کرده است.

خانم Suryadevara جنرال موتورز جنرال موتورز شد، CFO در سال 2018، در سن 39 سالگی، پس از افزایش از طریق رتبه مالی جنرال موتورز. بومیان هند تقریباً تمام حرفه خود را در GM صرف کرده اند، و در سال ۲۰۰۵ به دفتر خزانه دار در نیویورک پیوستند.

یکی از ستوان های مورد اعتماد خانم بارا، خانم Suryadevara از زمان در دست گرفتن کار مالی بالا، با تکیه بر تکنیک معروف به بودجه ریزی مبتنی بر صفر، که مدیران نیاز به شروع بودجه از صفر و توجیه هر هزینه را تحت نظر داشته است. او نقش اصلی در بازسازی عملیات جنرال موتورز ایالات متحده آغاز شده در اواخر سال 2018 که شامل بستن چندین کارخانه و تخم گذاری هزاران نفر از کارکنان سالاری، مردم آشنا با این موضوع گفته اند. بسته شدن بوته ها انتقاد های شدیدی را از رئیس جمهور ترامپ و قانونگذاران هر دو حزب به وجود می اومد.

خانم سوريادوارا شهرت يبين تحليلگران سهام را براي شفافيت بدست اورد. در ماه مه، هنگامی که عوارض همه گیر در صنعت خودرو هنوز به تمرکز آمده بود، او به تحلیلگران گفت که شرکت می تواند بین 7 میلیارد دلار و 9 میلیارد دلار پول نقد در طول سه ماهه دوم از دست بدهند.

“شما در حال زدن پوشش کردن توپ در شفافیت، که به خصوص در طول زمان های مثل این قدردانی، مورگان استنلی تحلیلگر آدام جوناس به خانم Suryadevara گفت.

تلاش های GM برای کاهش هزینه ها و شخم به مناطق رشد مانند اتومبیل های برقی و خودمختار نتوانسته اند قیمت سهام خود را بلند کنند. سهام از روزهای اولیه همه گیر شدن دو برابر شده اند اما زمانی که سهام در سال ۲۰۱۰، یک سال پس از ورشکستگی به رهبری دولت، در فهرست سهام قرار گرفت، کمتر از ۳۳ دلار قیمت IPO باقی مانده است.

در طول مدت زمان خود را به عنوان CFO، خانم Suryadevara است نیاز به GM برای افزایش جریان پول نقد آزاد تاکید کرد، اعتقاد به تولید پول نقد تنبل تا اندازه ای دلیل ی برای قیمت سهام لنگش جنرال موتورز، مردم آشنا با تفکر خود را گفته اند.

“جریان نقدی رایگان یک متریک واقعا مهم در سراسر هر کسب و کار است، خانم Suryadevara گفت: در مصاحبه سال گذشته. این زبانی است که هر کسی می تواند صحبت کند. زبانی است که سرمایه گذاران، آژانس های رتبه بندی و تحلیلگران آن را درک می کنند.”

تنها 90 موقعیت CFO در شرکت های S&P 500 و فورچون 500 توسط زنان در سال 2020 برگزار شد، افزایش کمی از 88 در سال 2019، به گفته Crist| گزارش نوسانات Kolder، که روند استخدام در رهبری شرکت ها را دنبال می کند.

در شغل قبلی خود به عنوان رئیس امور مالی شرکت ها، خانم Suryadevara کمک کرد تا فروش کسب و کار اروپا GM در سال 2017، و به شدت در کسب راننده اتومبیل راه اندازی کروز اتوماسیون در سال 2016 برای حدود 1 میلیارد دلار درگیر بود. کروز در سال گذشته در حدود 19 میلیارد دلار ارزش داشت.

آقای استاپلتون از سال 1990 با جنرال موتورز بوده و از سال 2014 به عنوان CFO آمریکای شمالی خدمت کرده است. منطقه سوخت بخش عمده ای از سود جهانی GM.

نوشتن به مایک کلیاس در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im