جلال آموزش و پرورش از دست رفته در شورش

زمانی که دهلی نو رای داده اند به تازگی رای دهندگان تصمیم گرفتند برای یک دولت که بجز برای تقویت سیستم آموزش و پرورش عمومی. دهلی دولت در تلاش برای تقویت سیستم آموزش و پرورش عمومی دریافت جهانی تمجید و رای دهندگان از دهلی نو اذعان کرد نیاز با کیفیت خوب, آموزش و پرورش عمومی در انتخابات. دهلی آزمایش با سیستم آموزش و پرورش رو شناخت به حدی است که حتی دولت آمریکا را بانوی اول ایالات متحده آمریکا به یک مدرسه دولت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شادی کلاس. او به طور کامل لذت می برد ، اما متاسفانه زمانی که Melania شد با بهره گیری از وقت خود را با کودکان و نوجوانان یادگیری بیشتر در مورد شادی کلاس در یک مدرسه دیگر بخشی از شهرستان خونریزی بود و گریه. تظاهر کنندگان بودند حمله و کشتار یکدیگر در شمال شرق دهلی نو است. تمام شکوه و عظمت این شهر بود که گرفتن بین المللی تمجید در آموزش و پرورش از دست داده بود در عرض چند ساعت با توجه به وحشیانه غریزه از تظاهر کنندگان. هیچ اثر از کیفیت خوب آموزش و پرورش سمت چپ در شمال شرق شهرستان به عنوان بسیاری از مردم از دست داده بود حواس خود را; حمله و کشته شدن هر یک از دیگر. هدف از آموزش و پرورش از دست داده بود.

با توجه به منابع رسمی بیش از 45 نفر کشته و بیش از 300 زخمی در دوران اخیر دهلی شورش. بسیاری از خانه ها و منابع معیشت مردم آسیب دیده بودند. بسیاری از افراد مشغول به کار در کارخانه های کوچک و یا زندگی در اجاره در این منطقه از چپ به روستاهای خود و یا محل تولد. آن را ماه برای مردم به عقب بر گردیم به حالت عادی که در آن خانواده ها از هر دو مذهب بودند و زندگی مسالمت آمیز در منطقه است. هیچ یک از کسانی که به تحریک جمعیت و یا کسانی که تبلیغ نفرت های اجتماعی و رسانه های جریان اصلی درگذشت و یا تحت تاثیر قرار گرفتم. بسیاری از مدارس در منطقه بودند خراب و سوخته و استفاده شد که حمله به زمین توسط تظاهر کنندگان. شورش قطعا تحت الشعاع سحر و جادو از شادی کلاس بود که هنوز به take-off زمین.

شورش در شهر خواهد امد و شد زیاد ما برای سال های بسیاری با پرسش های بسیاری علاوه بر نفرت و سخنرانی های رهبران سیاسی و ناکارآمدی پلیس. می تواند آموزش و پرورش واقعا کمک به ما در ایجاد یک جامعه که در آن مردم نه تولید نفرت و مسالمت آمیز زندگی می کنند? ما شکست را به عنوان یک کشور برای ساخت موسسات آموزشی که واقعا مردمان در سراسر جوامع و دین و آموزش مردم به تفرقه? آیا ما واقعا درک است که آموزش و پرورش می تواند یک راه حل به ما نابسامانیهای اجتماعی است و اگر ما می خواهیم برای یک جهش بزرگ برای پیشرفت به عنوان یک کشور توسعه یافته آموزش و پرورش اساسی است و هیچ برش کوتاه برای هر کشور برای پیشرفت بدون تقویت با کیفیت خوب, آموزش سیستم ؟ اگر چه هیچ ارتباط مستقیم بین آموزش و پرورش و شورش اما عاقلانه است که ادعا می کنند که کیفیت آموزش و پرورش می تواند کمک به مردم خود را از ذهن به حدی است که آنها فکر می کنم و عمل می کنند با دلیل.

با توجه به مهاتما گاندی در آموزش و پرورش است که تحقق بهترین ها در انسان – بدن و روح ، او می گوید که آموزش و پرورش باید مبتنی بر اخلاق و اخلاق. ما نیاز به دوباره سیستم آموزش و پرورش ما فراتر از سواد چارچوب است. ما نیاز به آموزش بچه های ما و جوانان به طوری که تبدیل شدن آنها به ابزاری در تقویت ملت به جای تبدیل شدن به نیروی بدست آورد. امروز حتی افرادی با درجه بالا خود را تسلیم استدلال و صحبت می کنند زبان است که تفرقه. نگاه نفرت سخنرانی و چرخش رای در رسانه های اجتماعی و بر روی زمین که منجر به تنش و تفرقه ما می توانیم منطقی استدلال می کنند که ما قادر به تحویل آموزش و پرورش که به طور بالقوه می تواند تبدیل به رسانه برای تحقق بخشیدن به او را به عنوان Gandhiji پیش بینی شده در چشم انداز خود را. راه بسیاری از مردم درک JNU و جامع به عنوان توپی از ضد ملی فعالیت ها و اتلاف پول تکرار این واقعیت است که بسیاری از مردم دیگر آماده برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است که می تواند تغذیه بدن و روح و روح نسل های آینده ما. تنها با کیفیت خوب آموزش و پرورش برای هر کس می تواند باز کردن هند بالقوه انسان است و به همین دلیل مهم است که به سرمایه گذاری بیشتر به کیفیت آموزش و پرورش بیش از هر بخش دیگر. اگر ما موفق به انجام این کار, ما مایل به درو جمعیتی سود سهام ممکن است به نوبه خود به جمعیتی فاجعه است. دهلی نو باید به کار بسیار سخت برای به دست آوردن شکوه و عظمت خود را به عنوان یک جامعه است. یکی بلات پس از دیگری پرتاب شهرستان به اعتماد اجتماعی کسری بودجه. آموزش و پرورش را نمی توان تنها راهنمای در به دست آوردن شکوه و عظمت خود را, اما آن را قطعا می تواند کمک به نسل جوان به رشد maturely. چالش واقعی از شادی کلاس های در حال دروغ گفتن در پیش است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im