نشانه هایی از دولت های خود را ارزیابی مجدد coronavirus پاسخ پراکنده بودند در سراسر جهان روز شنبه با شهردار لس آنجلس گفت: این شهرستان بازگشایی شد بیش از حد به سرعت اوهایو فرماندار هشدار دولت خود را “رفتن به راه اشتباه” هنگ کنگ صدور شدیدتر قوانین جدید در پوشیدن ماسک صورت و اسپانیا بسته شدن سواحل به سر می برند.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: لس آنجلس شد “در آستانه” از گسترده stay-at-home سفارشات به لوس آنجلس در ادامه به دیدن این ایالت افزایش و در تایید coronavirus موارد است. کالیفرنیا گزارش شده در شنبه چهارم آن-کمترین روزانه در مجموع به تازگی تایید کرد coronavirus موارد با بیش از 9000.

ظاهر می شود در سی ان ان روز شنبه, شهردار Garcetti خواسته شده بود در مورد لس آنجلس تایمز سرمقاله که با انتقاد سریع بازگشایی کالیفرنیا بود که به دنبال افزایش جدید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

“من موافق کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است به سرعت بیش از حد” آقای Garcetti, گفت:, و اضافه کرد که تصمیم گیری ساخته شده بودند در استان و شهرستان سطح توسط مقامات شهرستان. اما او همچنین گفت: مردم به طور کلی در حال تبدیل شدن به کمتر هوشیار در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از انتقال.

“این نه فقط آنچه را باز و بسته,” او گفت:. “همچنین در مورد آنچه ما انجام می دهیم به صورت جداگانه.”

عفونت شده اند رو به افزایش در ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا با بسیاری از سرزنش اتفاقی, حزبی, روش برای بلند کردن مستندات و همچنین مقاومت در برابر برخی از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک.

در فلوریدا که در آن مقامات بهداشتی گزارش شده نزدیک به 12,500 عفونت های جدید و نزدیک به 90 اضافی مرگ و میر در روز یکشنبه وزیر بهداشت ، مارکو روبیو به نام سازگار, بگمارند پیام.

“ما دیده ایم بسیاری از این چیزها تبدیل به نوعی یک حزبی مبارزه و یا یک بیانیه سیاسی است,” او گفت: جنوب فلوریدا تلویزیون CBS4 در روز یکشنبه.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine مانند سناتور روبیو جمهوریخواه گفت که او نمی خواهد حکومت ایالتی دستور در پوشیدن ماسک به عنوان عفونت در دولت خود را رشد. او در حال حاضر صادر شده از جمله سفارشات در 19 شهرستان حسابداری برای حدود 60 درصد از جمعیت این ایالت.

“ما قصد داریم راه اشتباه است. ما در یک زمان بسیار مهم,” فرماندار DeWine گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

بالا جمهوریخواهان در کنگره انتظار داشتند به دیدار دوشنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده COVID-19 بسته کمک به دولت اعتراض به دادن پول بیشتر به ویروس تست و interjected اولویت های دیگر است که می تواند پیچیده و سریع گذشت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود آماده به رول از $1 تریلیون بسته در عرض چند روز. اما اختلافات بین مجلس سنا توافق اکثریت و کاخ سفید مطرح کرد چالش تازه. کنگره بازگشت به جلسه این هفته به عنوان coronavirus بسیاری از بحران امیدوار بود بهبود یافته است و در حال حاضر تنها بدتر شده — و فقط به عنوان اوایل فدرال امداد اورژانس شد انقضای.

مک کانل و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی شد تا برای دیدار با تهمت و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin “به fine-tune” این قانون اقدام رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در فاکس نیوز.

در سطح جهانی و سازمان بهداشت جهانی گفت که 259,848 جدید عفونت گزارش شده پنج شنبه, بالاترین, یک روز شمارش نشده است. هند که در حال حاضر تایید کرد بیش از 1 میلیون عفونت در یکشنبه گزارش داد یک 24 ساعت رکورد 38,902 موارد جدید.

پاپ فرانسیس گفت: “این بیماری همه گیر است هیچ نشانه ای از توقف” و خواست دلسوزی برای کسانی که رنج می برند در طول شیوع بیماری بوده است بدتر شده توسط تضاد است.

در اروپا که در آن عفونت های به مراتب پایین تر از اوج خود اما محلی شیوع بیماری باعث نگرانی رهبران 27 کشور اتحادیه اروپا haggled برای سومین روز در بروکسل بیش از یک پیشنهاد 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: “خیلی خوب خواهد شد اما هم وجود دارد بسیاری از مواضع” خود در این مذاکرات که گذاشته اند سر بخش در مورد چگونگی این کشور در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر مانند ایتالیا و اسپانیا باید کمک کرد. او گفت: این مذاکرات که در ابتدا برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در شنبه هنوز هم می تواند بدون یک معامله است.

تایید جهانی ویروس مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 603,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در صدر لیست با بیش از 140,000 به دنبال بیش از 78,000 در برزیل. اروپا به عنوان قاره دیده می شود در حدود 200 ، 000 مرگ و میر.

تعداد تایید عفونت در سراسر جهان را تصویب کرده است 14.3 میلیون با 3.7 میلیون نفر در ایالات متحده و بیش از 2 میلیون نفر در برزیل. کارشناسان بر این باورند که همه گیر درست و میر در سراسر جهان بسیار بالاتر است چون از تست کمبود و جمع آوری داده ها مسائل.

شهر نیویورک پاک شده است برای ورود به مرحله بعدی بازگشایی در روز دوشنبه اما در محیط داخلی رستوران, کافه, موزه ها و مراکز خرید بسته باقی خواهد ماند Gov. اندرو کومو در روز جمعه گفت. فاز چهار بازگشایی خواهد شد اجازه می دهد برای بیشتر فعالیت های در فضای باز مانند حضور در باغ وحش, در بیرون, فیلم ها و باغ ها.

حتی در جایی که این وضعیت شده است تا حد زیادی تحت کنترل در آورده شیوع بیماری های جدید باعث بازگشت از محدودیت.

پس از موج اخیر در موارد هنگ کنگ ساخته شده با پوشیدن ماسک های اجباری در تمام اماکن عمومی و گفته های غیر ضروری کارمندان به محل کار از خانه. هنگ کنگ رهبر کری لام گفت: این وضعیت در مالی توپی است که “واقعا بحرانی” است که او می بیند “هیچ” است که آن را تحت کنترل.

پلیس در بارسلونا را محدود کرده اند دسترسی به برخی از شهرستان های مورد علاقه سواحل به دلیل sunbathers بودند نادیده گرفتن اجتماعی فاصله مقررات میان حیات coronavirus عفونت.

کشتارگاه نیز برجسته در شیوع بیماری در آمریکا و آلمان و جاهای دیگر. مقامات در شمال غربی آلمان فشتا شهرستان گفت: 66 کارگران در یک کشتارگاه مرغ آزمایش مثبت هر چند بیشتر به نظر می رسد آلوده شده اند در وقت آزاد خود را. زودتر شیوع در یک کشتارگاه در غرب آلمان آلوده بیش از 1400 و باعث شد بخشی از مستند.

موارد در ایالت ویکتوریا استرالیا دوباره افزایش یافت یکشنبه باعث حرکت به ایجاد ماسک اجباری در شهر ملبورن و در نزدیکی منطقه میچل برای افرادی که خانه های خود را ترک برای ورزش و یا برای خرید کالاهای ضروری.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: کسانی که موفق به پوشیدن ماسک جریمه خواهد شد 200 دلار استرالیا (140 دلار).

“وجود دارد هیچ واکسنی برای این شدید عفونی و ویروس و این یک چیز ساده اما آن را در مورد تغییر عادات آن را در مورد تبدیل شدن به یک بخش ساده از روال خود را” اندروز گفت.

___

Moulson کمک از برلین و Calvan از تالاهاسی فلوریدا. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو