جهانی ویروس موارد بالا 1.6 میلیون

پیراپزشک با Anne Arundel County Fire Department in Glen Burnie, Md., پوشیدن یک N95 ماسک آماده دوشنبه برای شروع از 24 ساعت تغییر.

عکس: الکس edelman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اقتصادی و انسانی هزینه coronavirus همه گیر نصب شده در پنجشنبه آمریکایی ها دوباره تنظیم یک رکورد برای رفع بیکاری و جهانی تایید عفونت صعود به بیش از 1.6 میلیون نفر است.

ایالات متحده منجر به این اعداد و ارقام با یک عفونت مجموع بیش از 465,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد دقیق است که به احتمال زیاد بالاتر ، عدم گسترده تست منفی کاذب و تفاوت در استانداردهای گزارش را ساخته اند آن را به چالش کشیدن برای پیگیری میزان ویروس.

مرگ و میر نسبت به Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس پیشی گرفته اند 95,500 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بین 8 p. m. روز شنبه و در همان زمان پنج شنبه, 1,783 فتح کرد گرفته شد مردم در آمریکا درگذشت از Covid-19 با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات آوردن مجموع مرگ و میر در کشور به حدود 16,500.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت می گوید به نظر او پایان دادن به سرمایه گذاری برای این که بوئینگ و ایرباس رنج می برند به عنوان مشتریان تاخیر و لغو سفارشات و Covid-19 است که با داشتن یک مخربی بر سیاه و اسپانیایی آمریکایی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Braulio Jatar/زوما پرس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مرگ و میر در کشور آمار یک رکورد روزانه برای سومین روز متوالی با 799 چهارشنبه. آقای کومو گفت: دولت برنامه های را در بیشتر مدیران مراسم تشییع جنازه و در مقایسه با ویروس ویرانی که به تجربه در طول حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

“وجود دارد هیچ انفجار” آقای کومو گفت. “اما آن را خاموش انفجار که فقط امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

افزایش روزانه تلفات در نیویورک می آید حتی در بحبوحه کاهش از بستری شدن در بیمارستان و نرخ که در آن بیماران متصل به تنفس تجهیزات نشانه هایی که می تواند نشان می دهد ایالات متحده در کانون برای همه گیر ثبات است.

“ضروری است که ما را که منحنی مسطح چرا که ما نمی باید گزینه جابجایی منحنی اگر آن را بالاتر می رود” آقای کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه.

فرمانداران در نیوجرسی لوئیزیانا و دیگر سخت ضربه متحده در این هفته همچنین ابراز خوشبینی محتاطانه که دقیق اجتماعی-فاصله اقدامات باید کمک کند این ویروس را گسترش. در ایالت واشنگتن که در آن اولین مورد از Covid-19 به نظر می رسد در ایالات متحده سخت اقدامات اولیه و اجرای سریع تا کنون کمک به کاهش عفونت تلفات. مقامات دیده می شود شبیه روند در کالیفرنیا است.

بیشتر

 • انگلیس نخست وزیر جانسون برگ ICU
 • به همین دلیل پیش بینی افزایش نیست آمار در ایالت واشنگتن
 • مورگان استنلی مدیر عامل بازیابی از ویروس
 • سهمیه بندی برنامه قرعه کشی شکایات
 • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده بالغ بر 6.6 میلیون در هفته گذشته
 • تغذیه پرده برنامه های جدید برای کمک به دولت ها و کسب و کارهای کوچک

دبورا Birx دولت را coronavirus پاسخ گوید که تعدادی از coronavirus موارد سرانه در واشنگتن-Baltimore-فیلادلفیا منطقه—که او را شناسایی هفته گذشته به عنوان یکی دیگر از پتانسیل نقطه داغ برای coronavirus—باقی مانده است به طور قابل توجهی پایین تر از نیویورک است. در حالی که نیویورک در حدود هفت مورد در هر 1000 نفر او گفت که اواسط اقیانوس اطلس در منطقه باقی ماند و در حدود یک یا دو مورد در هر 1000 نفر است.

“هنگامی که شما شروع به کاهش اولیه آن بسیار متفاوت تاثیر” دکتر Birx خبرنگاران در کاخ سفید در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که آن را “به ما می دهد امیدوارم مورد واقعا درک” چگونه به ادغام داده های جمع آوری شده در ویروس.

اما محققان ردیابی این بیماری همه گیر در دانشگاه جانز هاپکینز هشدار داد در برابر زودرس خوش بینی. “من فکر نمی کنم ما می توانیم با هر نفس در حال حاضر چه تعداد مرگ خواهد بود” دکتر گفت: Caitlin رودخانه متخصص اپیدمیولوژی و دستیار استاد در دانشگاه, مرکز سلامت و امنیت. “در این نقطه وجود دارد تعداد زیادی از عدم قطعیت و وجود دارد مقدار زیادی از زمان در سمت چپ این بیماری همه گیر برای همه چیز به شکل میگیرد.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در روز پنج شنبه تمدید دولت stay-at-home سفارشات از طریق پایان ماه آوریل گفت: مواردی وجود دارد “هنوز هم در شکوفایی.”

این ویروس همچنان به جای اضافی فشار بر موسسات در سراسر ایالات متحده با نزدیک به 20 درصد از آن لباس شخصی نیروی کار از بیمار, اداره پلیس نیویورک تبدیل شده و مبارزه با این بیماری همه گیر در صفوف آن به یک round-the-clock تلاش است. در ضمن federal Department of Veterans Affairs تجربه جدی کمبود دنده محافظ برای آن کارگران پزشکی درمان بیماران آلوده با توجه به یادداشت گزیده ای مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال.

ضمن پنج شنبه تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری همچنان به افزایش در سطح رکورد. وجود دارد 6.6 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به سوم آوریل 4 که به دنبال یک رکورد 6.9 میلیون تجدید نظر شکل از یک هفته قبل است. که به ارمغان می آورد تعداد برنامه های کاربردی به حدود 17 میلیون نفر از این بیماری همه گیر تعطیل ردیف هایی از اقتصاد ایالات متحده.

در کاخ سفید نشست خبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت بود و با هدف رسیدن به یک سرعت 750,000 ویروس تست یک هفته ای یک بار دو سابق غذا و دارو در کمیسیون گفته اند که مورد نیاز خواهد بود قبل از بازگشایی اقتصاد است. اما آقای ترامپ اضافه شده او را در نظر نمی آن را یک نیاز قبل از بازگشت آمریکایی ها به کار می کنند. “آیا شما به آن نیاز دارید ؟ هیچ. آن است که یک چیز خوب به انجام دهید ؟ بله آقای ترامپ گفت. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: از 2 میلیون تست این ویروس تا به حال پردازش شده است به تاریخ.

کاخ سفید همچنین گفت: همه روزنامه نگاران حضور coronavirus اخبار جلسه روز شنبه خواهد بود آزمایش Covid-19. این خبر پس از یک عضو مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه بود که در این ساختمان در اوایل این هفته آغاز شده داشتن نشانه های سازگار با این بیماری است.

مقامات دولت و دیگر افرادی که در تماس مستقیم با رئیس جمهور تهمت یا معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال حاضر تحت تست سریع برای Covid-19.

کنگره باقی مانده تقسیم در مورد بهترین برای پاسخگویی به رشد اقتصادی تهدید ناشی از این بیماری همه گیر. یک جمهوری خواه تلاش به سرعت تصویب صدها میلیارد دلار در بودجه برای حمایت از تلاش کسب و کارهای کوچک’ payman زد به مقاومت در کاپیتول هیل به عنوان دموکرات پیشنهاد یک رقیب گسترده تر برنامه ریزی برای تقویت فدرال پاسخ.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد در 465,750; غرق 16,000
 • اوباما در تلاش برای تصویب صدها میلیارد دلار در بودجه برای حمایت از تلاش کسب و کارهای کوچک اجرا می شود به مقاومت به عنوان دموکرات ها به دنبال گسترده تر حرکت می کند
 • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

فدرال رزرو کرد و گفت: این امر با ارائه $2.3 تریلیون دلار در وام گسترش تلاش ها برای رسیدن به کوچک و متوسط کسب و کار و همچنین شهرهای ایالات متحده و ایالات متحده.

“فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” گفت: رئیس فدرال جروم پاول در بیانیه ای.

شهرستان کارکنان دست از بیکاری برنامه های کاربردی به مردم در وسایل نقلیه خود را در Hialeah, Fla., در روز پنج شنبه. فلوریدا بیکاری وب سایت شده است و پربار.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

سهام ایالات متحده افزایش یافت یکشنبه پیش از عید پاک تعطیلات آخر هفته.

در سراسر جهان کلیساها با توسل به خدمات مجازی و نوآورانه جایگزین هایی برای جشن عید پاک و در سال جاری هفته دفاع مقدس, در حالی که برخی از خانواده های یهودی برگزار شد فصح Seders بیش از ویدیو چت.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در سمت چپ بخش مراقبت های پس از بهبود در وضعیت خود در دفتر کار خود خبر داد. آقای جانسون بود که بستری شده در بخش مراقبت دوشنبه پس از تجربه مشکلات تنفسی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همچنان در بیمارستان برای نظارت بر.

در فقیرترین نقاط جهان تاثیر گسترده مهار اقدامات است که انتظار می رود به ویژه شدید.

یک دانشجوی کارشناسی ارشد نمایش اطلاعات در اولین روز از تست در Charles R. جلب دانشگاه علوم پزشکی و علم در لس آنجلس.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گزارش صادر شده پنج شنبه توسط آکسفام گفت: بحران بهداشت و درمان می تواند با فشار نزدیک به نیم میلیارد نفر به فقر شدید تعریف شده به عنوان زندگی در $1.90 یک روز یا کمتر مگر اینکه موسسات مالی بین المللی به سرعت حرکت می کند به قید وثیقه از کشورهای در حال توسعه با بدهی و بودجه اضطراری.

اتحادیه اروپا و وزرای دارایی, توافق پنج شنبه را به یک و نیم تریلیون یورو ($543 میلیارد دلار) به طرح بلانت تاثیر کروناویروس جدید در منطقه را شکننده اقتصاد است. مراحل به توافق باید به ارائه کسب و کار نقدینگی اضافی کمک دولت صندوق کار برنامه ها و ارائه خطوط اعتباری با تعداد نسبتا کمی از رشته های متصل به دولت های اروپایی که مشکلات دسترسی به بازارهای مالی است.

فرانسه یکی از کشورهای سخت ترین ضربه گیر انتظار به صرف بیش از €20 میلیارد دلار ($21.7 میلیارد دلار) برای پرداخت حقوق کارکنان که مورد نیاز نیست در طول بحران نیروی کار وزیر موریل Pénicaud, گفت پنج شنبه.

دانشگاه جانز هاپکینز محققان ردیابی گسترش جهانی جدید کروناویروس حذف حدود 30000 موارد از فرانسه را در سراسر کشور شمارش کاهش کشور تعداد موارد تایید شده به 83,080. این حرکت به دنبال پرس و جو از این مجله بیش از اینکه دانشگاه جانز هاپکینز دو شمارش موارد در خانه های سالمندان. بیشتر موارد تا به حال پرتاب فرانسه جلوتر از آلمان برای روز در این دانشگاه را در رتبه بندی از کشور با بزرگترین شیوع بیماری. لورن گاردنر استادیار اجرا می شود که این دانشگاه را ویروس-ردیابی داشبورد گفتند که در ادامه به بررسی داده های ورودی.

در ژاپن و سنگاپور و هند که در آن مستندات در نیروی عفونت نرخ به شدت افزایش یافته و در روزهای اخیر. اما موارد گزارش شده در نیوزیلند کاهش یافته است برای چند روز گذشته.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

چین گزارش شده 63 مورد جدید جز دو تا که در مردم از بازگشت از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت. زندگی به حالت عادی بازگشت در شهر ووهان مرکز اصلی این بیماری همه گیر در روز دوم پس از یک مستند برداشته شد.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected] کریستین مای دوک در [email protected] و استفان Fidler در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>