وقتی که می آید برای کمک به دانش آموزان قوی تر خوانندگان ریاضیدانان و دانشمندان که سرمایه گذاری کار بهترین است ؟ افزایش هزینه ؟ تمرکز بر معلمان? بیشتر بعد از مدرسه برنامه ها ؟

بسیاری از کشورهای ثروتمند شده اند پرتاب پول در تنبل سیستم آموزش و پرورش برای دو دهه گذشته به اثر کمی دارد. ریاضی خواندن و علم نمرات تقریبا راکد در سراسر سازمان همکاری و توسعه اقتصادی کشورها با وجود صرف است که افزایش 15 ٪ در هر دانشجو به طور متوسط.

در حالی که تحلیلگران می گویند هزینه های مهم است که آنها به طور فزاینده ای نشان می دهد با توجه به روش های دیگر نیز مانند جلوگيري از معلم رتبه و پرداخت.

بالا دستیابی به کشورهای OECD مانند استونی و چین به تصویب رسید از جمله اقدامات است. چین خود را گسترش داده است و شامل حدود 250 میلیون, دانش آموزان, وزارت آموزش و پرورش تمرکز کرده است honed در “تشدید معلمان وضعیت اجتماعی” و افزایش حقوق خود را کلمات کنده به طور مستقیم از ملی این کشور برنامه های آموزش و پرورش. استونی که صرف 30 درصد کمتر از متوسط OECD بوده است قرار دادن پول به “حقوق معلم و ارائه آموزش و پرورش عادلانه” برای تمام دانش آموزان می گوید: وزیر آموزش و پرورش reps.

“پول مهم نیست,” او می گوید: “اما راه خرج کردن آن مهم تر است.”

Sharfa Abbaker به راحتی شناسایی آنچه که به او کمک کرد که یک دانش آموز موفق: او از مدرسه انتظارات بالا و معلمان که در دسترس است در هر نوبت.

زمانی که او برای اولین بار نقل مکان کرد و از سودان به لندن با او صحبت کرد فقط عربی. در 11 سال او وظیفه تنظیم به تحصیل تحویل در زبان او صحبت می کنند در حالی که تطبیق با یک فرهنگ جدید و زندگی با پدر و مادر که هرگز با حضور در دانشگاه است.

در عرض چند سال او مسلط به زبان انگلیسی و acing امتحانات. در حال حاضر 16 او خواهید بود prepping برای یک سطح از یک سال زودتر از انتظار می رود. Sharfa حضور Michaela جامعه مدرسه یک مدرسه دولتی در لندن شناخته شده برای آن نظامی-مانند نظم و انضباط. دانش آموزان خود را از لندن دوم-فقیرترین قصبه بود در میان بالاترین نمرات در انگلستان به صورت غیر انتخابی مدارس دولتی در سال 2019 آزمون سراسری.

بدانند چگونه برای به دست آوردن نتایج دانش آموز است که در ذهن مربیان در سراسر جهان با توجه به این شواهد نشان می دهد که کشورهای ثروتمند شده اند پرتاب پول در تنبل سیستم آموزش و پرورش با اثر کمی دارد. منابع مهم برای دستیابی به خصوص در کمتر مرفه کشور است. اما ناظران می گویند باز کردن خزانه نیست به اندازه کافی خاص پاسخ به یک مشکل پیچیده است که اغلب در هم تنیده با سیاست و نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

“پول مهم نیست بلکه راه خرج کردن آن مهم تر” می گوید Mailis تکرار, وزیر آموزش و پرورش برای کشور استونی در این کشور کوچک اروپایی است که دیده می شود در نتیجه در سال های اخیر با تمرکز خود را در, معلم, حقوق و اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است.

استقلال و توانایی محوری سرعت – هر دو برای کشور و مدارس فردی مانند Sharfa را – اجازه می دهد برای بهتر نتایج دانش آموز و منجر به بیشتر متمرکز تصمیم گیری تحلیلگران توجه داشته باشید. که اتفاق می افتد در استونی و در چین نیز که متمرکز بر بهبود بسیاری از معلمان است. حال چگونه باید مربیان خوب اطلاعات در مورد پیشرفت دانش آموز در زمانی که تست استاندارد تبدیل شده است یکی از مهمترین شدت مورد موضوعات مورد بحث در آموزش و پرورش ؟ و چگونه باید جوامع تعادل کمتر-از-حمایتی در محیط خانه است که تحقیقات نشان می دهد که در نهایت بیش از هر چیز مهم دیگری است ؟

تعویض دنده ها همیشه آسان نیست در یک محیط جهانی که در آن رفتن به راه حل شده است برای افزایش بودجه. با وجود صرف است که افزایش 15 ٪ در هر دانشجو به طور متوسط ریاضی خواندن و علم نمرات تقریبا راکد در سراسر سازمان همکاری و توسعه اقتصادی کشورها بر اساس دسامبر نتایج OECD برنامه بین المللی ارزیابی دانش (پیزا).

“تقریبا همه چیز طول می کشد زمان. آن را یک شبه اتفاق نمی افتد می گوید:” اریک Hanushek یک اقتصاددان در موسسه هوور سیاست اتاق فکر در دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا است.

گزینه های آسان هستند گاهی اوقات حداقل موثر – ساختمان فانتزی کامپیوتر, امکانات, ساخت کلاس های کوچکتر است. “کاهش اندازه کلاس فقط در مورد گران ترین چیز شما می توانید انجام دهید می گوید:” آقای Hanushek با اشاره به هزینه های نیروی کار. اما او اشاره می کند و پدر و مادر و سیاستمداران آن را دوست دارم.

چه سخت تر به انجام چیزی است که مهم ترین: ایجاد تغییرات قابل توجهی به اندازه کافی که آنها تجمع معلمان و مدیران برای کمک به دانش آموزان را بهبود بخشد.

استونی به عنوان یک مدل

در استونی کشور-در-اروپا پیزا نمرات را ساخته اند آن را آموزش و پرورش ، سابق اتحاد جماهیر شوروی جمهوری هنوز در حال مبارزه با بالا نرخ فقر در این کشور است مراقب باشید با بودجه آن است. دولت که صرف حدود 30 درصد کمتر به ازای هر دانش آموز از متوسط OECD به تازگی شده است قرار دادن پول به “حقوق معلم و ارائه آموزش و پرورش عادلانه” برای تمام دانش آموزان می گوید: خانم مظنونان حمله به دانشگاه است که شامل سیاست هایی که با هدف ایجاد یادگیری مواد و extracurriculars رایگان و ثبت نام نزدیک به 90 درصد از تمام 3 ساله در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. مدارس می توانید تصمیم بگیرید که چگونه و چه زمانی به صرف پول آن است که آیا ارائه شده توسط معلم پاداش ساختمان زیرساخت و یا افزایش توسعه حرفه ای زمان.

“استونی است که بسیار سبک چابک و پاسخگو در سیستم مدرسه می گوید:” Andreas Schleicher این آمار OECD که ایجاد پیزا. “هر مدرسه تصمیم می گیرد که چگونه آنها را استخدام و آنها که استخدام, در حالی که رقابت و همچنین همکاری با یک دیگر,” او می گوید.

Ludger Woessmann استاد اقتصاد در دانشگاه مونیخ که یک بار نوشت: یک مقاله با عنوان “نقدی به تنهایی مشکل را حل نمی کند آموزش و پرورش” است که یک مدافع برای استقلال.

استقلال می تواند به مدارس مورد نیاز انعطاف پذیری برای خدمت به مردم خود بهترین آیا آن را بیشتر extracurriculars, دسترسی رایگان به کتاب های درسی یا مشاوره بهداشت روان او می نویسد: در یک ایمیل.

در عین حال موفقیت نیز نیاز ماهر مدیران که حق تصمیم گیری استراتژیک با اطلاعات خوب. چه انتقادی این نویسنده توضیح می دهد که این “آزادی” است که در ارتباط با پاسخگویی به نتایج چنین به عنوان “خارجی مقایسه و تست مرکزی خروج امتحانات.”

یکی از مناطق کلیدی است که مدارس و مناطق نیاز به توانایی برای کنترل و تصمیم گیری های مالی در اطراف است که از معلمان می گوید: Katharine Birbalsingh بنیانگذار و خانم مدیر مدرسه از Michaela جامعه مدرسه در لندن است. خانم Birbalsingh می گوید که با وجود فشار منفی برای او روش های سفت و سخت او لذت می برد این آزادی را به تمرکز بر روی توسعه یک تیم قوی است و بهبود آموزش معلم به کمک دانش آموزان خود را.

چین افزایش معلمان

آموزش عالی یک مفهوم است که چین بالا پیزا دان از اواخر رانده شده است به پیاده سازی. هر چند پیزا شامل تنها چهار نفر از چین موفق ترین استان به انتقادات زیادی که قبلا فقیر کشور آمده است یک راه طولانی در چند دهه.

چین خود را گسترش داده است و شامل حدود 250 میلیون, دانش آموزان, وزارت آموزش و پرورش اخیر تمرکز honed در سیستم کیفیت. آن را انجام می شود بنابراین در بخش “تشدید معلمان وضعیت اجتماعی” و افزایش حقوق خود را – کلمات کنده به طور مستقیم از آن ملی آموزش و پرورش در نظر دارد. معلمان در چین با بهره گیری از بالاترین موقعیت اجتماعی در جهان به عنوان اندازه گیری توسط 2018 Varkey بنیاد جهانی معلم وضعیت شاخص.

این سیستم همچنین با تمرکز بر آموزش و توسعه حرفه ای و مربیان اغلب لذت بردن از زمان دبستان هر هفته که در میان بالاترین در جهان است.

اما آنچه در مورد معلم پرداخت ؟

مربی پرداخت یک موضوع داغ در سطح جهانی حتی به عنوان همبستگی برای موفقیت دانش آموزان است مورد بحث است. پرداخت موضوع پیچیده است, آن را به عنوان نه تنها شامل مسائل مانند این که چگونه برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش بلکه چگونه باید حقوق بهترین توزیع می شود. (برای مثال معلمان اتحادیه ها را اولویت بندی ارشد در حالی که اصلاح طلبان ممکن است ترجیح می دهند مبتنی بر انگیزه ای پرداخت.)

آقای Hanushek این اقتصاددان برآورد معلمان در ایالات متحده می تواند با 22 درصد بیشتر در خارج از آموزش. که در آن معلمان پرداخت می شود پایین تر از بازار محلی نرخ برای کار عملکرد مدرسه رنج می برند می تواند در بر داشت یکی 2018 مطالعه منتشر شده در مجله عمومی اقتصاد است.

در ضمن شواهد نشان می دهد که پرداخت بالاتر نگه می دارد بیشتر معلمان در سیستم, در حالی که یکی دیگر از تجزیه و تحلیل در سراسر 39 کشور فرضهای آن نیز جذب بیشتر افراد قادر به آموزش است که باعث افزایش عملکرد دانش آموز. “ایده این است که هر کشور می شود که معلمان آن را می خواهد و سزاوار” نوشتن نویسنده است.

در عین حال بالا بردن تمام حقوق نمی کند به طور خودکار “تغییر کیفیت آموزش می گوید:” توماس دی یک اقتصاددان و استاد آموزش در دانشگاه استنفورد. “از آنجا که دهه تجربه نشان می دهد جدی وجود دارد لجستیکی و سیاسی چالش های طراحی سیستم های درایو, معلم, کیفیت,” او می گوید. “در بخشی که به دلیل بالاتر به معنی پرداخت برای بهترین معلمان و همراهی مداوم کیفیت پایین معلمان از درب.”

آقای دی به مدت طولانی حمایت برای جبران معلمان بر اساس چگونه دانش آموزان خود را انجام دهد. منتقدان از “شایستگی پرداخت” در ضمن می گویند آن را ایجاد مضر رقابت بین معلمان فساد فرهنگ مدرسه و بیش بر تست.

واشنگتن را فراهم می کند یکی از آموزش و پرورش آمریکا را به شدت مورد بحث نمونه هایی از پرداخت شایستگی اجرا شود و در زیر آن صدراعظم میشل Rhee. یک دهه پس از راه اندازی مطالعات نشان داده اند که منطقه کلمبیا را بررسی سیستم که شامل 25.000 دلار پاداش برای “موثر” معلمان — دیده می شود پایین تر انجام معلمان ترک داوطلبانه. و نتایج دانش آموز افزایش یافته است.

در عین حال با وجود تمام سرمایه گذاری در تحقیقات در اطراف پول سوال مطالعات صراحت نشان می دهد که آنچه مهم است محیط خانه به طور خاص دخالت پدر و مادر و چه مقدار از آنها تشویق به یادگیری. که برد دیگر مسائل از جمله نحوه تنظیم برای بچه ها که نمی باید سازنده محیط خانه بسیار کمتر چگونه سیاست بازی به عوامل مرتبط با آن از قبیل پرداختن به نابرابری.

“در واقع همه چیز در مورد خانواده است. آن را در مورد نگرش خود را در مورد آموزش و پرورش می گوید:” خانم Birbalsingh این Michaela جامعه مدرسه خانم مدیر مدرسه. “و سپس شما نیاز به ترکیب است که با یک مدرسه خوب است.”

مدارس خوب او می افزاید: همه چیز در مورد تربیت معلم. “فرض بر این است که شما هم می توانید یک “معلم خوب” یا ” بد معلم,’ اما واقعا در مورد چگونه شما آموزش یک معلم است. آن را در مورد روش های تدریس.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو