تولید جهانی تازه نشان می دهد نشانه هایی از بهبود

کارکنان کار در یک کارگاه جوشکاری در کارخانه ماشین در Weifang چین است.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارخانه فعالیت در سراسر جهان نشان داد بیشتر نشانه هایی از بهبود در ماه ژوئن به عنوان دولت کاسته محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از coronavirus اما ضعیف تقاضا هنوز هم در وزن تولید و اشتغال با توجه به نظرسنجی از مدیران خرید.

در آمریکا و آلمان فعالیت های تولیدی کاهش یافته و در سرعت کندتر نشانه آن است که اقتصاد جهانی شروع به دوباره بجای اول برگشتن از انقباض با توجه به IHS Markit یک شرکت که تولید بسیاری از نظرسنجی. بخش های تولید بازگشت به رشد در تعدادی از کشورهای دیگر از جمله فرانسه و انگلیس و مالزی و ویتنام و استرالیا و ایرلند.

“ما قطعا بازیابی گفت:” پاتریک آرتوس اقتصاددان ارشد در بانک Natixis. “در ماه ژوئن بازیابی به نظر می رسد سریع تر از ما انتظار می رود.”

در حالی که کسب و کار گزارش شده است که بلند کردن اجسام از محدودیت های تا به حال ساخته شده این امکان را به سهولت در اخراج و تجهیزات یا مواد اولیه آنها گفت: تقاضای ضعیف از خارج از کشور برگزاری شد آنها را به عقب.

دو نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه نشان داد آمریکا تولید در ماه ژوئن بازگشت به آستانه رشد. IHS Markit گفت: ایالات متحده خود را شاخص مدیران خرید تولید شد 49.8 در ماه ژوئن از 39.8 است. جداگانه نظرسنجی که توسط موسسه مدیریت عرضه (شنبه منتشر شد نشان داد که فعالیت بخش تولید گسترش کمی در ماه ژوئن در 52.6 از 43.1 در ماه مه. سفارشات جدید ارسال شده قوی ترین بدست آوردن ماهیانه از پرونده آغاز شد و در ژانویه سال 1948 ISM گفت.

خوانش زیر 50 نشان می دهد انقباض و خوانش بالاتر از 50 نشان می دهد گسترش است.

پاسخ دهندگان به آمریکا گفت: بررسی آنها را دیدم و تقاضا ایجاد ثبات در ژوئن ساخته شده است که آنها را خوش بینانه در مورد چشم انداز آینده. و در حالی که تولید کنندگان در ادامه به کاهش نیروی کار خود را میزان زیان کار کاهش قابل ملاحظه این شرکت گفت.

سفارشات صادرات ادامه داد: به تضعیف این است که پاسخ دهندگان گفته می شود با توجه به این واقعیت است که برخی از آنها در خارج از کشور بازار همچنان در مستند.

“ایالات متحده تولید کنندگان گزارش داده اند مشخص شده چرخش در شرایط کسب و کار از طریق سه ماهه دوم گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit. “یک رکورد شکوفایی احساسات کسب و کار در مورد سال پیش رو نیز اشاره کرد که هزینه های کسب و کار و اشتغال خواهد شد و شروع به احیای.”

آقای ویلیامسون اضافه شده یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در برخی از نقاط ایالات متحده می تواند تقاضا برای تضعیف دوباره. و در سراسر جهان تولید و تمایلات هنوز زیر خود را قبل از همه گیر سطح است که می تواند کشیدن پایین بازیابی, او گفت:.

اقتصاددانان گفت: تولید اطلاعات باید با احتیاط نزدیک. در حالی که آنها نشان می دهد بهبود آنها نشان نمی دهد چه مقدار از زمین ساخته شده است تا.

این نظرسنجی نشان می دهد تولید در شرایط بهتر از آنها گفت: Joshua شاپیرو رئیس ایالات متحده اقتصاددان در MFR, Inc. “چه چیزی است و نه اندازه گیری و آشکار از این نوع داده ها در چنین شرایط غیر معمول است که چقدر و چه نسبتی از قبل از بحران سطح فعالیت شده اند به دست آورد” او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

یک نشانه اولیه از چه بخش خروجی واقعی تغییر در دسترس نخواهد بود تا 15 جولای تا زمانی که فدرال رزرو خود را منتشر صنعتی-تولید و اندازه گیری برای ماه ژوئن.

چین در اقتصاد جهانی به ساخت نیروگاه و عمده بود اقتصاد به سهولت آن مستند شده اولین قربانی ویروس. ژوئن نظرسنجی از مدیران خرید با اشاره به شتاب در فعالیت یک مسیر است که کشورهای دیگر خواهد شد و امید به دنبال در ماه های آینده.

برای Kaiterra هوایی-کیفیت-ردیابی-دستگاه ساز که پایه تولید در شنژن چین شدن تمام محصولات به مشتریان تحویل شده است یکی از بزرگترین چالش های این ماه پس از تولید و در نهایت بازگشت به قبل از coronavirus سطوح.

در سال های اخیر مدیران خرید شاخص تبدیل شده اند شاخص های مهم که در آن اقتصاد جهانی ممکن است عنوان شود. اما در زمان کاهش سرعت که در آن کسب و کارهای کوچک بودند و برخی از سخت ترین آمار شاخص مدیران خرید بخش اعداد ممکن است گفتن داستان کامل. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

“ما هزینه های زیادی بیشتر از زمان ما در تدارکات فقط در تلاش برای کمک به مردم پیدا کردن بهتر [حمل و نقل] معاملات گفت:” لیام بیتس Kaiterra ارشد اجرایی است.

تقاضا برای سوئیس-شرکت بر اساس دستگاه های سر به فلک کشید در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر افزایش یافته است که برخی از نگرانی های مردم در مورد کیفیت هوا.

این شرکت تبدیل شده است بیشتر به دریا محموله پس از باربری هوایی قیمت رسید و از آن مواجه صبر کنید بار از بیش از دو هفته برای دریافت بسته های در پرواز.

چالش های لجستیکی نیز افزایش هزینه به دست آوردن قطعات. طرف عرضه بوده است کمتر از یک سردرد گفت: آقای بیتس و اضافه کرد که افزایش فروش کمک کرده این شرکت برای جبران بالاتر هزینه های حمل و نقل.

“چه غیر معمول در مورد این بیماری همه گیر است که هر کس در همان قایق است. همه ما می دانیم که دیوانه چیزی در جریان است” گفت: آقای بیتس.

در حالی که لجستیکی تنگناها در حال پاک دیگر کارخانه ها در مواجهه با آنچه که به طور بالقوه یک مشکل بزرگتر: تقاضا ضعیف است.

“ما تا به حال هیچ مشکلی گرفتن اجزای اما ما نمی گرفتن سفارشات از مشتریان ما” گفت: پارک جونگ جین از تیم برنامه ریزی در YoungjinIND Ltd. یک نیمه هادی-تولید کننده تجهیزات.

این Icheon کره جنوبی-بر اساس شرکت قبلا متوقف تولید زمانی که سفارشات خشک شده در فوریه و مارس. این شرکت تا به حال به طور موقت انتقال تمام کارکنان تولیدی را در تعمیر و نگهداری نقش. تولید دوباره در ماه ژوئن به عنوان جدید و سفارشات با تاخیر شروع به trickling در.

داده های منتشر شده طی هفته های اخیر را با اشاره به مخارج مصرف کننده در تعداد زیادی از اقتصاد از جمله ایالات متحده اما خرده فروشان به نظر می رسد ملاقات کرده اند که افزایش در تقاضا از سهام موجود با کمی نشانه ای از افزایش سفارشات کارخانه.

آلمان اروپا بزرگترین تولید کننده و ارقام منتشر شده روز شنبه توسط آن دفتر آمار نشان داد 13.9 درصد افزایش در خرده فروشی بین آوریل و مه. اما این کشور نظرسنجی از مدیران خرید در کارخانه ثبت شده ادامه داد: سقوط در سفارشات جدید در ماه ژوئن.

کارخانه در پاسخ به کاهش, سفارش کتاب توسط تخمگذار کردن کارگران است. افزایش بیکاری است به احتمال زیاد به تضعیف تقاضا بیشتر تهدید یک چرخه معیوب. که نشان می دهد دولت ها و بانک های مرکزی هستند به احتمال زیاد برای اضافه کردن به خود موجود محرک اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که بهبودی حاصل هموار و اقتصاد جهانی جلوگیری از یک رکود مضاعف ،

نوشتن به Eun-Young Jeong در [email protected] و پل Hannon در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
IHS Markit گفت: ایالات متحده خود را شاخص مدیران خرید تولید شد 49.8 در ماه ژوئن از 39.8 است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه به نام این شرکت به عنوان ISM Markit در نمونه است. (اصلاح شده در جولای 1)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>