رشد اقتصاد جهانی به سرعت به شدت به عنوان ویروس طول می کشد تلفات سنگین سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می گوید

کارگران چینی در یک کارخانه ساخت مواد خطرناک مناسب برای استفاده در شیوع کروناویروس.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اقتصاد جهانی را کند می کند به شدت در این سال به عنوان دولت تلاش برای جلوگیری از بیماری کروناویروس اگر چه مقیاس شکست بسیار نامشخص, سازمان همکاری اقتصادی و توسعه روز دوشنبه گفت:.

در “بهترین حالت” سناریوی پاریس-تحقیق بر بدن گفت: اقتصاد جهانی خواهد رشد 2.4% ضعیف تر از 2.9% رشد پیش بینی شده قبل از شیوع ویروسی. از دست داده است که رشد تقریبا معادل $400 میلیارد دلار است. اما این گفته بسیار شدید slowdowns امکان پذیر است.

اقتصاد جهانی کاهش در سال 2019 شد و به خصوص ضعیف در فینال سه ماه از سال است. با توجه به این که نقطه شروع OECD گفت: ممکن است جهانی خروجی سقوط خواهد کرد در طول سه ماه اول سال جاری قرار دادن اقتصاد در معرض خطر از رکود است.

اما تحقیقات بدن است و پیش بینی بهبود در رشد در طول سال 2021 با فرض اینکه شیوع موجود است در ماه های آینده. اما که بهبود نمی تواند فوری و برخی از دست خروجی هرگز نمی تواند بازیافت شود.

“این مانند آن فرو و سپس آن را به سرعت بازیابی گفت:” لورنس, Boone, OECD اقتصاددان ارشد.

به تاریخ وقوع بوده است شدید ترین در چین و دولت در پاسخ با ممنوعیت سفر و قرنطینه نیاز است که کارخانه ها بسته شده اند و در سمت چپ ارائه دهندگان خدمات بدون مشتریان.

در بهترین سناریو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی است که اقتصاد چین رشد خواهد کرد 4.9 درصد در سال جاری از آن در پیش بینی قبلی 5.7%. اما انتظار رشد به دوباره بجای اول برگشتن به 6.4 درصد در سال 2021 داشتن قبلا پیش بینی گسترش 5.5 درصد.

رهبران بانک جهانی و صندوق بین المللی پول روز دوشنبه گفت: آنها آماده هستند تا با استفاده از ابزار از جمله تامین مالی اضطراری برای کمک به کشورهای در آدرس coronavirus.

“ما استفاده از ابزار موجود به حد کمال ممکن از جمله تامین مالی اضطراری, سیاست, مشاوره و کمک های فنی” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: همکاری های بین المللی ضروری است برای مقابله با سلامت و اثرات اقتصادی. وزیران دارایی گروه هفت اقتصادهای پیشرفته برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد پاسخ خود را به این ویروس یک سخنگوی وزارت خزانه داری ایالات متحده تایید کرد.

در ایالات متحده کارخانه بخش باقی مانده دقت در گسترش قلمرو در ماه فوریه هر چند نگرانی در مورد کوروناویروس و تاثیر آن در زنجیره تامین لرزاند تولید کنندگان.

موسسه مدیریت عرضه و گفت: آن شاخص تولید کاهش یافت و به 50.1 در ماه فوریه از 50.9 در ماه ژانویه است. خوانش بالاتر از 50 نشان می دهد فعالیت های در حال گسترش در سراسر بخش تولید در حالی که کسانی که زیر 50 سیگنال انقباض.

“تعرفه شده اند را تحت الشعاع قرار جهانی coronavirus اختلال به عنوان موضوع بالا در زنجیره تامین مديران برنامه— در 42 درصد از کل نظرات از 2.5% در ماه ژانویه گفت:” تیم Fiore که نظارت ISM نظرسنجی از کارخانه خرید و تامین مدیران. “من فکر نمی کنم ما ضربه اوج تاثیر,” او اضافه شده است.

یک بررسی کسب و کار روز دوشنبه منتشر شده توسط شرکت اطلاعات IHS Markit یافت که فعالیت های تولیدی در چین تجربه آن شدیدترین رکود در رکورد در ماه فوریه. کشور شاخص مدیران خرید کاهش یافت و به 40.3 از 50.1 در ماه ژانویه به پایین ترین سطح خود از آوریل 2004. خواندن زیر 50.0 امتیاز به کاهش در فعالیت است.

در جای دیگر در آسیا و کره جنوبی کارخانه ها دچار خود بیشترین رکود به عنوان کشور PMI کاهش یافت و به 44.4 از 50.1. وجود دارد همچنین نرخهای پایین در ژاپن و تایلند و مالزی و تایوان است.

مربوط تصویری

کروناویروس و تجارت تنش در حال تست ثبات جهانی زنجیره تامین. در حالی که تحت فشار قرار دادند برخی از کسب و کار به نظر شل شدن روابط خود را با چین وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا ترک “کارخانه جهان” آسان تر است از انجام گفت. عکس: چین روزانه از طریق رادیو فردا

چین حساب برای کمی بیش از 16 درصد از اقتصاد جهانی خروجی بنابراین اختلال در جهان و دومین اقتصاد است که انتظار می رود تاثیر در تعدادی از اقتصادهای دیگر. OECD گفت: کسانی که با نزدیک ترین ها—ژاپن کره جنوبی و استرالیا—رنج می برند بیشتر از کاهش گردشگران چینی, سقوط در تقاضا برای کالاها و کالاهای دیگر و وقفه در عرضه چینی ساخته شده قطعات مورد نیاز برای تکمیل محصولات ساخته شده در کشورهای دیگر است. OECD گفت که سازندگان کامپیوتر, الکترونیک, دارو و تجهیزات حمل و نقل در سراسر جهان به خصوص متکی چینی قطعات

دوردست تاثیر بر رشد انتظار می رود که بیشتر از حد متوسط. برای ایالات متحده OECD می بیند بسیار اندک رکود در این سال با تولید ناخالص داخلی در حال گسترش توسط 1.9% که در برابر پیش بینی قبلی از 2%.

در ایتالیا کشور اروپایی با بیشترین تعداد قربانیان به عنوان ماه فوریه به پایان رسید OECD انتظار ندارد برای دیدن هر گونه رشد در این سال داشتن قبلا پیش بینی افزایش تولید ناخالص داخلی 0.4%. اما همانطور که با چین و انتظار برای دیدن یک بازیابی در سال 2021 با رشد هنوز هم پیش بینی شده را در رقم 0.5%.

ادامه مطلب

  • خطوط هوایی ایالات متحده در صورت تست به عنوان اپیدمی گسترش می یابد
  • شنیده ام در خیابان: ویروس-موجب کمبود در واقع می تواند به کاهش تورم
  • Coronavirus است چکش چین چشم انداز اقتصادی
  • ویروس چاله چین, شاخص تولیدات
  • Coronavirus انبوه بدبختی در اروپا بیمار بانک
  • گوشت انبارهای افزایش Coronavirus اپیدمی محدودیت صادرات
  • FDA اجازه می دهد تا Labs شروع به استفاده از بالا و پیچیدگی آزمون Coronavirus
  • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

کسانی که پیش بینی کنیم که شیوع ندارد همان تاثیر را در اروپا و آمریکای شمالی آن را به عنوان داشتن در چین است. در یک سناریو که در آن آن را ندارد و به همین ترتیب گسترده محدودیت در حرکت هستند را در محل سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی می کند که رشد اقتصادی جهانی می تواند آهسته به 1.5 درصد در سال جاری. اما که بدترین نتیجه ممکن است با رشد جهانی به احتمال زیاد حتی کندتر اگر این ویروس طول می کشد نگه دارید در آفریقا و آمریکای لاتین و هند است.

“ما فوق العاده فروتن انجام این طرح با توجه به نامشخص چیزهایی هستند” گفت: خانم باشه.

OECD از موسسات مالی بین المللی به انتشار گسترده مدلسازی پتانسیل اقتصادی از coronavirus. بدن فراهم می کند که مشاوره به دولت های عضو است که عبارتند از ایالات متحده نیز ذکر شده طیف وسیعی از سیاست هایی که در نظر آنها باید در پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری.

آنها عبارتند از: حصول اطمینان از سیستم های سلامت و بهداشت کارگران را به بودجه موجود برای مقابله با این ویروس و ارائه کمک های مالی به کسب و کار و کارگران است که رنج می برند از مهار اقدامات است.

صنعت گردشگری از جمله که به نظر می رسد به احتمال زیاد به خصوص ضربه می تواند پشتیبانی از طریق ارزان, وام بلند مدت از دولت OECD گفت. چین به تنهایی حساب برای 10 از همه گردشگران جهان و یک چهارم و یا بیشتر از همه بازدید کنندگان در ژاپن و کره جنوبی و برخی کوچکتر اقتصادهای آسیایی. اما به عنوان گردشگران تبدیل تمایلی به بازدید از هر کشور دیگر که در آن عفونت گزارش شده است که آسیب به یک بخش که حساب برای 7 درصد از اشتغال در OECD 36 کشورهای عضو افزایش خواهد یافت.

خانم بون همچنین گفت که هفته گذشته شیب ریزش در بازارهای بورس جهانی شد “موجب نگرانی” و سیاست گذاران در سراسر جهان باید آن را روشن است که آنها با هم کار خواهد کرد برای ارائه حمایت مورد نیاز برای اقتصاد آسیب دیده توسط ویروس به عنوان آنها در طول بحران مالی جهانی.

“من را تشویق بیانیه ای به دلیل آن است که در جهت منافع همه” او گفت:. “آنها باید آن را روشن است که بیشتر محل اقامت لازم است.”

که حمایت می تواند در قالب کاهش به کلید نرخ بهره اما خانم بون گفت: بانک مرکزی به تنهایی نمی تواند در یک موقعیت برای جبران خسارات اقتصادی وارده به حاوی ویروس است که دولت باید افزایش هزینه های که در آن مورد نیاز است.

نوشتن به پل Hannon در [email protected] و هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de