جهانی با دادن: کاهش coronavirus نگرانی با مهربانی

زمان بحران را می توانید در بدترین افراد, اما آنها نیز بدون شک قرعه کشی کردن بشریت بهترین غرایز بیش از حد. از ساکنان از شهرستانها در سراسر اروپا پله بر روی بالکن خود را هر شب به تحسین بهداشت و درمان کشور و کارگران; به عطر الکل و لباس شرکت pivoting به تولید دست عفونی و ماسک های صورت برای, ساده, منحصر به فرد عمل می کند مانند خرید یک همسایه بیمار مواد غذایی و یا چک کردن در در سالمندان, دوست, مردم در سراسر جهان در واکنش به ترس و عدم اطمینان با همبستگی و مهربانی. به عنوان فرد راجرز معروف گفت: “زمانی که من یک پسر بچه بود و من می بینم چیز ترسناک در اخبار, مادر من می خواهم به من می گویند “برای یاران. شما همیشه پیدا کردن افرادی که در حال کمک به.”

ما خواسته ایم مانیتور خبرنگاران در سراسر جهان به نقطه ای از یاران در جوامع خود. آنها شماری از موسسات خیریه از مواد غذایی بانک ها به پناهگاه های حیوانات کمک سخت-آمار و جوامع در سراسر جهان است. ما را گنجانده ام یک شرح کار هر یک موسسه خیریه در حال انجام است و چگونه شما می توانید کمک.

مواد غذایی با لینک بوستون

توصیه شده توسط: Christa مورد برایانت

چه چیزی شما را با صدها نیم پیمانه نیم لیتری شیر شکلات هنگامی که یک بوستون-منطقه مدرسه به طور ناگهانی خاموش کردن ؟ تماس مواد غذایی با لینک غیر انتفاعی در سال 2012 آغاز کرد و صفحه تقریبا به طور کامل توسط داوطلبان تنها با پرداخت پنج کارکنان. آنها نجات 1500 پوند از غذا یک روز از فروشگاه های مواد غذایی و توزیع آن به افرادی که به آن نیاز دارید از سالمندان کم درآمد به جامعه دانشجویان است. در حال حاضر بحران است تست خلاقیت خود را به عنوان آنها سعی کنید به شکل از چه باید بکنید با نیم گالن از یک محلی یخ مغازه کرم و پیش ساخته ساندویچ از بسته شدن مدرسه در حالی که بسیاری از آنها به طور منظم اهدا فروشگاه ها کمتر به دست با توجه به افزایش تقاضای مصرف کننده. اما خود را نزدیک به 250 داوطلبان افزایش یافته است به این مناسبت است. “بیشتر داوطلبان را مجبور به پرش در راه آنها نیست قبل از, می گوید:” از بنیانگذاران جولی کرمر است که پرداخت نشده است. “این فوق العاده است. آنها اختصاص داده شده. … آنها در قطره از کلاه.”

اینجا کلیک کنید برای کمک به غذا Link.

جامعه Led رفاه حیوانات, Johannesburg

توصیه شده توسط: Ryan Lenora قهوه ای

کورا بیلی می توانید بگویید که چگونه او در جامعه در حال انجام است چگونه از آن مراقبت برای آن سگ است. و در حال حاضر چیزی نیست به دنبال خوب است. او سازمان جامعه منجر رفاه حیوانات (پنجه) گرفته شده در 60 تسلیم سگ این هفته – چهار برابر حالت عادی شکل است. صاحبان آنها آمده است که عمدتا از طبقه کارگر آفریقای جنوبی به او گفت آنها شغل خود را از دست به عنوان کسب و کار بسته و خانواده خود را گفت: باغبان سازندگان و پاک کننده را به ماندن در خانه بدون پرداخت میان این کشور رو به رشد شیوع کروناویروس.

عامل از یک خوشه از پوسیدگی ساختمان های رها شده استخراج طلا, شرکت, شهر, پنجه گرفتن همه امور خیریه برای زیستن شهرک که آن را احاطه کرده است. در علاوه بر این به یک رایگان دامپزشک کلینیک و پناهگاه حیوانات آن را فراهم می کند کمک های اضطراری (از جمله غذا و دارو) به ساکنان محلی و اخیرا صدها نفر از کره بادام زمینی و ساندویچ موز روزانه برای پر کردن شکم از خارج از مدرسه بچه ها با هیچ جای دیگری برای به دست آوردن یک وعده غذایی ظهر. به آفریقای جنوبی اقتصاد همچنان به جست و خیز کردن خانم بیلی می گوید آن است که جوامع فقیر مثل این یکی که احساس اثرات به شدت. “ما می دانیم که همه ما در حال قرار دادن خودمان در خطر است ولی ما نمی توانیم فقط willy-nilly و رها کردن افرادی که تعداد ما,” او می گوید.

اینجا کلیک کنید برای کمک به جامعه منجر رفاه حیوانات.

کالیفرنیا جامعه بودجه کالیفرنیا

توصیه شده توسط: فرانسین Kiefer

زلزله و آتش سوزی و خشکسالی کالیفرنیا همه را دیده است. اما هیچ چیز مانند رمان کروناویروس که باعث شده است که بی سابقه اختلال در زندگی روزانه اینجا. ساکنان در سراسر کشور در حال حاضر گفت: به پناهگاه در محل و فرماندار انتظار در مدارس دولتی نمی بازگشایی تا سقوط.

تحت این شرایط شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هرگز نتواند یک فرصت برای برجسته کردن یک صندوق برای کمک به Angelenos از طریق COVID-19 بحران است. شهردار صندوق فراهم می کند پشتیبانی برای خانواده های مبتلا به کوروناویروس (مراقبت از کودک, وعده های غذایی, و غیره.), تجهیزات برای سلامت پاسخ و کمک به بی خانمان ها مانند مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. شهر سان فرانسیسکو است مشابه صندوق.

این و دیگر منابع مالی که در حال کمک به کالیفرنیا جوامع مقابله با شیوع و گسترده آن خرید اینترنتی را می توان در انسان دوستی کالیفرنیا اتحاد بیش از 600 پایه شرکت و تأمین کنندگان مالی فردی خیر و سازمان های دولتی در دولت است.

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن بودجه در کالیفرنیا است. سپس با کلیک بر روی “پاسخ وجوه.”

Relais Alimentaire, بایکس, فرانسه

توصیه شده توسط: پیتر فورد

میشل Riss تا به حال یک مشکل است.

آقای Riss بازنشسته کارمند بانک اجرا می شود Relais Alimentaire, بانک غذای محلی در شمال فرانسه در شهر بیوکس. او متکی به کمک های مالی از تولید در نزدیکی آن تاریخ از سوپر مارکت ها. اما به عنوان وحشت-خرید جاروب شهر کسانی که در سوپر مارکت ها تا به حال هیچ چیز از چپ به فروش اجازه دهید به تنهایی به دور است.

سپس یک راه حل وارد “یک پیچ از آبی آسمان-فرستاده می گوید:” آقای Riss.

در بیوکس, مانند, بقیه, فرانسه, دولت, بسته, تمام مدارس به طور نامحدود در دوشنبه ترک بسیاری از با ارزش یک هفته از مواد غذایی در آشپزخانه خود را.

“این بد است برای مدارس و اما خبر خوب برای ما” آقای Riss می گوید. “ما خوراک حدود 300 نفر در هر هفته و در حال حاضر ما در حال تهیه یک سرپناه بی خانمان استفاده می شود که تنها به ارائه صبحانه. اما با جدید مستند آنها را مجبور به طبخ سه وعده غذا.”

مدرسه غذا “یک بار اما آن را درست در زمان مناسب” آقای Riss می گوید. با کنسرو شده و دیگر nonperishables که Relais Alimentaire است در انبار “ما حدود دو هفته است,” او می گوید. “سپس ما را ببینید.”

اینجا کلیک کنید برای کمک به Relais Alimentaire.

بازیابی کافه و جامد زمین سیاتل

توصیه شده توسط: ان اسکات تایسون

سیاتل برنده جایزه بازیابی کافه تاسیس در سال 2003 ساخته شده است علامت آن خدمت صدها نفر از هزاران نفر از وعده های غذایی و ارائه دیگر خدمات اساسی به مردم دوره نقاهت بعد از تروما مانند بی خانمانی, اعتیاد و یا سوء استفاده. به مراتب بیشتر از مواد غذایی آشپزخانه, کافه است بدون قید و شرط استقبال جامعه که در آن هر فرد از کمک به دیگران شفا. و یا به عنوان موسس و مدیر K. Killian Noe به سادگی می گوید: این محل که در آن مردم “هر دو عمیقا شناخته شده و عمیقا دوست داشت.” امروز اگر چه کافه داخلی بسته است کار خود را ادامه ارائه وعده های غذایی برای وانت و هفت روز هفته. کمک های مالی را می توان در اینجا ساخته شده است.

جامد زمین یکی دیگر از Seattle-منطقه غیر انتفاعی کار می کند برای پایان دادن به فقر و ریشه آن باعث می شود و کمک می کند تا بیش از 75 ، 000 خانوار از یک سال و با برنامه به آدرس بی خانمانی و گرسنگی و دیگر نیاز است. جامد زمین و ساختمان در بیش از 40 سال تجربه در حال حاضر در عمل 22 برنامه در سراسر شهرستان کینگ و واشنگتن است. در زمان بحران جامد زمین ابداع به ادامه کار خود را به عنوان مثال با هماهنگی مواد غذایی آماده تحویل و ارائه ناهار مدرسه وانت برای خانواده ها با کودکان که نیاز به وعده های غذایی. آن را نیز ارائه حمل و نقل اضافی پناهگاه فضاهای برای افرادی که دچار بی خانمانی.

کلیک برای کمک به بهبود کافه و جامد زمین است.

Norwegian Refugee Council, جهانی,

توصیه شده توسط: اسکات پترسون

چند سازمان درک نیازها و آسیب پذیری های از 70 به علاوه میلیون نفر در سراسر جهان مجبور به ترک خانه های خود مانند اسلو بر اساس Norwegian Refugee Council. که همچنین باعث می شود NRC یکی از بهترین در شناخت چالش ها از توقف گسترش coronavirus در تنگ اردوگاه های پناهندگان مانند کسانی که در سوریه که در آن آب محدود است و اجتماعی فاصله یک رویا است.

برای کمک به مبارزه با COVID-19 شیوع و جلوگیری از اردوگاه به ویژه در خاورمیانه از تهدید بقیه جهان از طریق کنترل نشده و گسترش NRC هدف دو از 2 میلیون به 4 میلیون تعداد زیادی از مردم آن کمک می کند تا با آب و فاضلاب و تعمیق سلامت و برنامه های آگاهی دهی در مکان های که در آن چنین نجات بخش می تواند اطلاعات کمیاب است.

اینجا کلیک کنید برای کمک به نروژ پناهنده شدند.

مرگ آرخه آلمان

توصیه شده توسط: Lenora چو

تلاش برای مبارزه با فقر کودکان در آلمان از سال 1995 Die آرخه (“ارک”) است که در مواجهه با چالش های جدید به عنوان خانواده محوری هم مانند قبل از هرگز. در سراسر کشور از مدرسه به دلیل COVID-19 و 90 درصد از بزرگسالان این خیریه کمک بیکار هستند. “ما از ترس این کودکان به صورت عمده مشکلات جنسی و خشونت فیزیکی خشونت چیزی برای خوردن می گوید:” مطبوعات رابط ولفگانگ Büscher. “من در یک خانواده دیروز یک مادر مجرد [زندگی] در چهار اتاق با 12 کودکان به طور ناگهانی خانه. آنها اما هیچ ایده چه چیزی برای انجام با بچه های خود را.” در طول زمان عادی این سازمان به کمک کارکنان حدود 4500 بچه ها روزانه با فعالیت های اوقات فراغت و یادگیری اما در طول coronavirus بحران تمرکز خود را معطوف شده نسبت به تحویل مواد غذایی و همچنین به عنوان تلفن همراه و سیم کارت به طور مستقیم به کودکان است. “به طوری که یک کودک می توانید با ما تماس بگیرید به طور مستقیم اگر او دچار خشونت می گوید:” آقای Büscher.

اینجا کلیک کنید برای اهدا به مرگ آرخه.

تگزاس مرکزی بانک مواد غذایی تگزاس

توصیه شده توسط: هنری Gass

تگزاس مرکزی بانک مواد غذایی در خدمت 21-منطقه شهرستان است که حدود دو برابر اندازه ماساچوست است. سال گذشته آن را ارائه مواد غذایی برای حدود 50000 نفر در هر هفته. پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شد در تگزاس بیش از coronavirus pandemic, مدیر عامل شرکت جرثقیل Chubbs می گوید که آنها در حال حاضر شاهد “افزایش چشمگیر” در نیاز به خدمات خود را به خصوص برای “تلفن همراه pantries.” آقای Chubbs گفت: یک موبایل آشپزخانه که به طور معمول در خدمت 100 نفر به تازگی به خدمت 400. برای دیدار با این رشد نیاز به CTFB کنار هم قرار دادن اورژانس جعبه از مواد غذایی است که مردم می توانید انتخاب کنید تا در مکان های تلفن همراه به حداقل رساندن خطر گسترش COVID-19. خطر گسترش نیز مانع این سازمان استفاده از داوطلبان با میانگین 80 داوطلبان هر تغییر سال گذشته در حال حاضر محدود به 10. بنابراین بهترین راه مردم کمک می کند که با کمک های پولی ($1 می تواند عرضه چهار وعده های غذایی) آنلاین. آنها همچنین می توانند داوطلب آنلاین. CTFB سهام آن pantries با مواد غذایی از فروشگاه های مواد غذایی, بنابراین اگر شما زندگی می کنند در تگزاس مرکزی آقای Chubbs می پرسد که اگر شما مواد غذایی نا امن خرید کنید فقط مواد غذایی شما نیاز دارید.

اینجا کلیک کنید برای کمک به تگزاس مرکزی بانک مواد غذایی.

بونو Gastronómico, Mexico City

توصیه شده توسط: ویتنی Eulich

در مکزیک, آشپزی راهنمای و سایت Culinaria Mexicana محوری به کمک مواد غذایی و مهمان نوازی صنعت با پیامدهای گسترده تعطیلی و انتظار می رود قرنطینه. آن را سازماندهی لیست از رستوران ها و کافه ها و تشویق مشتریان به خرید “اوراق قرضه و پز” به حمایت از آنها. که ممکن است یک کمک مالی از 500 یا 1000 پزو ($20 تا $40) که در این رستوران می توانید با استفاده از پرداخت کارکنان خود را پرداخت اجاره بها و یا نگه داشتن برق ،

رستوران را ارائه قدرت پردازش. برای برخی از, این بدان معناست که یک حزب پس از همه گیر تحت کنترل است و زندگی به حالت عادی برمی گرداند. دیگران امیدوار کننده کلاس های پخت و پز و یا رستوران swag مانند مانتو. هیچ مرکزی کمک مالی پلت فرم اما کسانی که علاقه مند به کمک هستند خواست برای رسیدن به مناطق به طور مستقیم. Culinaria Mexicana است ترتیب یک لیست است که به روز رسانی روزانه.

نورما Listman co-آشپز و بنیانگذار مکزیک-هند رستوران فیوژن سرگرمی y Maiz تشویق مردم به اهدا و یا قرض دادن یک دست به رستوران ها بدون توجه به جایی که آنها در جهان هستند. “حمایت از رستوران یا مکان هایی که مشخص شده اند چیزی ویژه برای شما. به یاد داشته باشید که رستوران که آیا در تعطیلات در مکزیک و ایتالیا و پشتیبانی جایی که به شما یک تجربه به یاد ماندنی به طوری که ما می توانیم نگه داشتن ساختمان آن تجربه.”

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن یک لیست از رستوران ها در مکزیک پذیرش و پز اوراق قرضه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>