خریداران پوشیدن محافظ ماسک صورت در یک فروشگاه در هنگ کنگ در روز دوشنبه. عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

تولید جهانی به نظر می رسد steadying بعد از مدت ها رکود شده است اما به رنج می برند تازه شکست به چین انزوا در پاسخ به شیوع کروناویروس.

در ایالات متحده موسسه مدیریت عرضه شاخص تولید گل رز به 50.9 در ماه ژانویه از 47.2 در ماه دسامبر نشان می دهد بازگشت به رشد برای اولین بار از ماه جولای به عنوان سفارشات جدید و تولید برداشت. خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد فعالیت های در حال گسترش در سراسر بخش تولید در حالی که زیر 50 سیگنال انقباض.

افزایش “پژواک پیام از دیگر نظرسنجی که چشم انداز برای کارخانه فعالیت بخش شروع به بهبود در حالی که با اضافه کردن به گسترده تر شواهدی وجود دارد که اقتصاد در حال گردش است گوشه ای” گفت: اندرو شکارچی یک اقتصاددان در اقتصاد سرمایه در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

تیم Fiore که نظارت ISM نظرسنجی از کارخانه خرید و تامین مدیران استقبال ژانویه خواندن. اما او سوال که آیا گسترش خواهد بود پایدار در ماه های آینده با توجه به ضعف برخی از ژانویه ورودی از جمله تامین کننده تحویل موجودی و واردات است.

تعداد کمی از کسب و کار در این نظرسنجی اظهار نظر در coronavirus آقای Fiore گفت: اگر چه در زمان بررسی و جمع آوری داده ها مقیاس شیوع تنها فقط شروع به آشکار شدن.

“من مطمئن هستم که آن را برای رفتن به یک تاثیر قوی در فوریه,” او گفت:.

ضمن نهایی IHS Markit ساخت نظر سنجی برای ایالات متحده در روز دوشنبه منتشر غوطه ور در سه ماه اخیر به عنوان صادرات کاهش یافت و اگر چه از آن باقی مانده نیز در قلمرو اقتصادی ماه گذشته در 51.9 از 52.4 در ماه دسامبر.

ژانویه نظرسنجی از کارخانه ها در آسیا و اروپا نشان داد کندتر کاهش در خروجی با کاهش موجودی و ثبات سفارشات جدید با اشاره به جهش در فعالیت بیش از ماه های آینده.

اما کسانی که در نظرسنجی بودند تا حد زیادی تکمیل شده قبل از قطعیت بیش ویروس مختل جهانی تجارت و زنجیره تامین. چین بزرگترین تولید اقتصاد و کارخانه ها در سراسر جهان با تکیه بر محصولات خود را به خود را دارند و تولید کالا استفاده می شود که در چین تولید می باشد.

“وقفه در زنجیره تامین می تواند یک اثر گلوله برفی اگر سهام ضروری قطعات الکترونیکی از چین در حال تخلیه” گفت: Timme Spakman یک تجارت اقتصاددان در بانک ING.

قبل از این ویروس شروع به گسترش اقتصاددانان انتظار داشتند که تولید جهانی به ثابت و پس از آن انتخاب کنید تا در اوایل سال 2020 افزایش در بخش تجارت بس بین ایالات متحده و چین است. که انتظار بیمه امیدوار است که رشد اقتصادی جهانی را تسریع این سال داشتن آهسته به ضعیف ترین آن سرعت پس از بحران مالی در سال 2019.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما انتظار می رود اقتصاد جهانی به کرایه در سال 2020? چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نظرسنجی از مدیران خرید در اروپا کارخانه در ادامه به اشاره به ضعف در خروجی. اما آنها همچنین نشان داد بیشتر از متوسط افت سفارشات جدید در ماه ژانویه در حالی که کسب و کار در حال اجرا کردن سهام خود را از محصولات به پایان رسید. با توجه به کامپایلر از نظرسنجی—اطلاعات شرکت IHS Markit—که ترکیبی با اشاره به یک وانت در این بخش در ماه های آینده.

“تولید منطقه یورو آغاز سال 2020 با شاخه های سبز از بهبود در چشم” گفت: کریس ویلیامسون IHS Markit ارشد کسب و کار و اقتصاد. “سفارشات جدید به موجودی نسبت یک کلید به دنبال شاخص برای کارخانه تولید رسید و به بالاترین سطح خود برای نزدیک به یک و نیم سال است.”

وجود نشانه هایی از احیای قریب الوقوع در سراسر آسیا به خصوص در تایوان و هند است. در سابق, شاخص مدیران خرید تولید رسیده 17 ماه اخیر به عنوان سفارشات صادرات افزایش یافت و برای اولین بار از ماه اوت سال 2018 است. در هند PMI رسید به بالاترین سطح خود در تقریبا هشت سال و همچنین کمک به افزایش صادرات سفارشات.

با وجود برخی از تشویق تحولات تولید تحت فشار باقی ماند و به عنوان coronavirus شروع به گسترش کرد. این PMIs برای آلمان و ژاپن—جهان سوم و چهارم بزرگترین تولید اقتصاد—ثبت ادامه انقباضات در ماه ژانویه است.

مربوط تصویری

وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه مدیران خرید می توانید با ارائه یک نگاه اولیه در جهت اقتصاد است.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com و هریت Torry در harriet.torry@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو