اقتصاد جهانی نشان می دهد نشانه هایی از بیرون کشیدن از آن رکود

شاخص اندازه گیری فعالیت در آمریکا تولید و خدمات بخش با اشاره به کاهش تدریجی در ماه ژوئن.

عکس:
fca/ایسنا

اقتصاد جهانی است که به تدریج در بیرون کشیدن آن از غرفه به عنوان کسب و کار بازگشایی پس از همه گیر ناشی از مستندات با خروجی پیمانکاری در سرعت کندتر در آمریکا و اروپا و آسیا در این ماه با توجه به نظرسنجی از مدیران خرید.

یک شاخص ترکیبی تولید شده توسط شرکت اطلاعات IHS Markit با اشاره به کاهش تدریجی فعالیت های کسب و کار در ایالات متحده نشان می دهد ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در ماه های آینده.

این شرکت ایالات متحده شاخص مدیران خرید تولید شد 49.6 و خدمات آن شاخص 46.7 در ماه ژوئن و در هر دو مورد که بالاترین سطح طی چهار ماه. این شاخص مرکب در ماه بود 46.8 نیز به بالاترین سطح خود در چهار ماه.

سطح زیر 50.0 امتیاز به کاهش فعالیت, در حالی که خواندن بالا که علامت امتیاز به افزایش.

داده ها می تواند نشانه آن است که کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی آغاز شده است که در ماه مارس زمانی که coronavirus موارد شروع به افزایش می تواند bottoming ، هنوز اقتصاد آمریکا خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند و ضعیف تر از آن بود که در ابتدای سال برای برخی از زمان.

“تصویر بزرگ است که اقتصاد در حال حاضر در جاده به بازیابی پس از coronavirus مستندات” گفت: اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit گفت: تولید و اشتغال در حال سقوط در “به مراتب بیشتر از متوسط نرخ” در هر دو بخش تولید و خدمات بخش.

“بهبود خواهد سوخت امیدوار است که اقتصاد می تواند بازگشت به رشد در سه ماهه سوم,” او گفت:.

آهسته تر کاهش البته موقتی است و قابل رویت ترین در کشور صادر شده است که دقیق اقامت در خانه قوانین در طول coronavirus همه گیر که در آن فعالیت های اقتصادی به شدت کاهش یافت و در ماه مارس آوریل و مه.

بلند کردن اجسام از بسیاری از کسانی که محدودیت به نظر می رسد که منجر به قوی تر دوباره بجای اول برگشتن در ماه ژوئن و نظرسنجی در برخی از موارد نشان داد گسترش.

در حوزه یورو کامپوزیت شاخص مدیران خرید—اندازه گیری فعالیت در بخش های خدمات و تولید—افزایش به 47.5 در ماه ژوئن از 31.9 در ماه مه به بالاترین سطح خود از ماه فوریه تا ماه قبل از مستندات آغاز شد.

شاخص ترکیبی مدیران خرید برای فرانسه گل رز به 51.3 در ماه ژوئن از 32.1 در ماه مه نشان می دهد توسعه در بخش خصوصی فعالیت برای اولین بار پس از فوریه.

اما نظرسنجی نیز ثبت شده ادامه داد: کاهش فعالیت در کشورهایی که اعمال نرمتر مستندات از جمله آلمان و ژاپن است. دومی ثبت واضح تر رها کردن در فعالیت های تولیدی در ماه مه نشان می دهد مسیر به جایی که اقتصاد بود که قبل از همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد طولانی و پر از دست انداز.

افزایش جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده می تواند سریع مقامات به اعمال جدید مستند اقدامات احتمالا تاثیر نوپای ایالات متحده بازیابی.

موارد در حال افزایش در آریزونا کارولینای جنوبی فلوریدا و تگزاس که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز دوشنبه گفت او نمی کند دولت بازگشایی برنامه حتی اگر موارد افزایش در یک “غیر قابل قبول هستند.”

“هر گونه بازگشت به رشد خواهد بود در معرض ابتلا به از دست دادن حرکت با توجه به مداوم ضعیف تقاضا برای بسیاری از کالاها و خدمات مرتبط به نوبه خود به جریان اجتماعی فاصله بالا و بیکاری و عدم اطمینان در مورد چشم انداز مهار هزینه های کسب و کار و خانواده” آقای ویلیامسون گفت. “بازیابی نیز می تواند از خط خارج توسط امواج جدید از عفونت ویروس.”

فدرال رزرو مقامات هشدار داده اند در برابر واکنش بیش از حد به شدت به نکات مثبت داده و اشاره کرد که ایالات متحده آمریکا چهره یک راه طولانی به بهبود است.

“این فقط رفتن به یک زمان طولانی من فکر می کنم به عقب بر گردیم به جایی که ما در ماه فوریه” کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار گفت: در هفته گذشته.

برخی از شرکت های ایالات متحده گزارش داد یک وانت در تقاضا در ماه های ژوئن و گفت: آنها قادر به عبور از در ورودی بالاتر هزینه را به مشتریان خود. شرکت ها نیز شده بود قادر به کوچک کردن خود به کارهای عقب افتاده از سفارشات.

کاهش شغل ادامه داد: اگر چه در سرعت کندتر با توجه به IHS Markit و شرکت های ابراز اطمینان کرد که فعالیت های را انتخاب کنید تا در ماه های آینده.

در فرانسه جدید سفارشات کالا و خدمات کاهش یافت و تنها کمی و افت در اشتغال نیز کاسته. استرالیا, تجربه کرده, بازگشت به رشد با شاخص ترکیبی مدیران خرید پریدن به 52.6 از 28.1. اما در حالی که فعالیت در بخش خدمات رشد دوباره پس از پنج ماه از کاهش تولید ثبت شده کمی افت و کسب و کار گفت: آنها کاهش اشتغال است.

در انگلیس در جهان ششمین اقتصاد بخش تولید بازگشت به رشد در حالی که رکود در بخش خدمات کاسته.

مربوط تصویری

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

نشانه هایی از بازگشت به رشد در فرانسه و استرالیا همراه با نشانه ای از ثبات در جای دیگر آمده است که اقتصاددانان در حال ارزیابی مجدد خود را بدبینانه ترین پیش بینی برای اقتصاد جهانی طی سه ماه منتهی به ماه ژوئن است.

آنها هنوز هم انتظار برای دیدن بیشترین انقباض در رکورد برای بسیاری از بخش های اقتصاد جهانی در سه ماهه دوم اما در حال تعدیل خود را برآورد اندازه که کاهش در خروجی میان نشانه هایی که مصرف کننده هزینه های برداشت تا در هفته های اخیر و زیان کار هستند کوچکتر از ترس.

بانک آلمانی Berenberg در هفته گذشته گفت: این شرکت انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به قرارداد با 4.1 درصد در سال جاری داشتن قبلا انتظار می رود برای دیدن یک 6.1% کاهش در خروجی. برای حوزه یورو, بانک اقتصاد دانان در حال حاضر پیش بینی انقباض از 9 درصد به جای 9.6% که قبلا پیش بینی شده است.

یک نتیجه از این مستندات است که گسترش در سراسر جهان بوده است سقوط در صادرات و واردات است. اما سازمان تجارت جهانی روز دوشنبه گفته است که در حال حاضر بعید است که جریان تجارت را یک سوم کاهش در سال جاری بی سابقه ای رها کردن آن گفت: ممکن بود در ماه آوریل است.

“سقوط در تجارت ما در حال حاضر شاهد است که در طول تاریخ بزرگ—در واقع این امر می تواند شدیدترین ثبت” گفت: Roberto Azevêdo به سازمان تجارت جهانی است مدیر کل. “اما مهم است پوشش نقره ای اینجا: آن می توانست بسیار بدتر است.”

زمان واقعی اقتصاد در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین اخبار اقتصادی, تجزیه و تحلیل و داده های سرپرستی روزهای هفته توسط وال استریت ژورنال را جفری Sparshott. ثبت نام.

نوشتن به پل Hannon در [email protected] و دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>