اقتصاد جهانی ضربه رکورد سقوط از فعالیت های کسب و کار

فعالیت های کسب و کار در ایالات متحده و اروپا و ژاپن سقوط کرد در ماه آوریل به عنوان دولت محکم محدودیت در حرکت و تعامل اجتماعی با هدف محدود کردن گسترش coronavirus با توجه به نظرسنجی از مدیران خرید.

این نظرسنجی از روز شنبه نشان می دهد دولت باید به طور موثر بسته بخش هایی از اقتصاد که در آن چهره به چهره تعامل اجتناب ناپذیر است—مانند رستوران ها و آرایشگران و فعالیت سقوط در بخش هایی از اقتصاد کمتر به طور مستقیم تحت تاثیر قرار.

کاهش خدمات در بخش فعالیت های بی سابقه در تاریخ این نظرسنجی حتی در پی بحران مالی جهانی. تولید و فعالیت است و همچنین پیمانکاری هر چند نه کاملا به عنوان به شدت.

با توجه به داده های شرکت IHS Markit, کامپوزیت شاخص مدیران خرید برای ایالات متحده—اندازه گیری فعالیت در بخش خصوصی—کاهش یافت و به 27.4 در ماه آوریل از 40.9 در ماه مارس است. خواندن زیر 50.0 نشان می دهد که فعالیت کاهش یافته و به پایین تر از رقم بزرگتر قرار می گیرند.

آوریل خواندن به کمترین میزان خود در اطلاعات قدمت آن به اکتبر 2009.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم مارس ثابت خواهد کرد که به بیرحمانه ترین ماه از لحاظ اقتصادی? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“مقیاس از سقوط در شاخص PMI می افزاید: به نشانه هایی که در سه ماهه دوم را ببینید در طول تاریخ دراماتیک انقباض اقتصاد گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit.

در منطقه یورو شاخص کاهش یافته و به 13.5 در ماه آوریل از 29.7 در ماه مارس به پایین ترین رکورد برای اطلاعات قصد بازگشت به جولای سال 1998 است. بالاترین سطح رسیده در پی بحران مالی جهانی بود 36.2 در فوریه 2009. در انگلیس شاخص ترکیبی مدیران خرید کاهش یافت و به 12.9 یک رکورد کم از 36.0 در ماه مارس است. ژاپن کامپوزیت اندازه گیری نیز به یک رکورد کم از 27.8.

کاهش بيشتر از حد انتظار نشان می دهد اقتصادی انقباضات در سه ماهه دوم سال 2020 ممکن است بزرگتر از اقتصاددانان انتظار داشتند.

“در حالی که ما می دانستم که مستندات بودند خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد و انتظار می رود PMIs به کاهش از مارس مقیاس سقوط در آزادی امروز گیج کننده بود” گفت: روزی Colthorpe یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد.

این مستندات در حال حاضر وزن در اقتصاد در آمریکا و اروپا بودند پیشگام در شرق آسیا که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد. آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی روز شنبه پیشنهاد کرد که هزینه اقتصادی از محدودیت های آن نسبتا متوسط در سه ماه اول سال با تولید ناخالص داخلی کاهش 1.4 درصد در مقایسه با سه ماه آخر سال 2019. در چین کاهش در تولید ناخالص داخلی بیش از همان دوره بود 9.8%.

J. P. Morgan می بیند تولید ناخالص داخلی در آمریکا در حال سقوط در نرخ سالانه از 40 درصد در سه ماه منتهی به ماه ژوئن یورو غلت 45% با اقتصاد انگلستان انتظار می رود قرارداد با 59.3 درصد و ژاپن با 35%. برخی از پیش بینی ها نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن هر چند چشم انداز بستگی دارد که چگونه به سرعت و به طور کامل coronavirus می تواند موجود باشد.

مربوط تصویری

وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه مدیران خرید می توانید با ارائه یک نگاه اولیه در جهت اقتصاد.

“شما باید به جواب پزشکی سوال و من فقط نمی دانم” گفت: Todd Bluedorn رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی سرمایش و گرمایش تولید کننده لنوکس بین المللی, این هفته در یک درآمد تماس بگیرید. “و بنابراین اگر ما درمان در دو ماه من می خواهم بگویم آن را کتی, نوار درب. اگر آن را سه سال و ما هنوز در حال جستجو برای یک واکسن سپس انبار را سوزانده است.”

برخی از اقتصاددانان بر این باورند که مارس خوانش به عنوان کم به عنوان PMIs خواهد شد تا حدودی به دلیل برخی از کشورها از جمله آلمان و برخی از ایالات آمریکا شروع به سهولت و محدودیت های خود را و دیگران انتظار می رود به دنبال ممکن است. همچنین شاخص تنها می تواند به سقوط تا کنون—فرانسه ارائه دهندگان خدمات با تجربه بزرگترین کاهش در فعالیت در طول یک ماه برای هر بخش در هر کشور در رکورد.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که به سرعت در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد می تواند منجر به موج دیگری از بیماری است.

“آن را سخت به بگویید که آیا این پایین یا نه. این واقعا بستگی دارد در مهار و با چه سرعتی اقتصاد می تواند بازگشایی شد” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است.

بیشتر

  • دانشگاه دیدن بودجه دولت ناپدید می شوند
  • مرکل هشدار متحده به سرعت به عنوان اقتصاد بازگشایی
  • اروپا بحث بازیابی صندوق
  • ویروس تهدید جنوب اروپا را در صنعت گردشگری
  • جهانی Coronavirus مرگ و میر بالا 184,000

اجتماعی فاصله در برخی از فرم است که به احتمال زیاد همچنان برای بسیاری از ماه آمده که آیا با انتخاب فردی یا دولت فرمان. این بدان معناست که فعالیت بعید است به دوباره بجای اول برگشتن به سرعت به عنوان آن کاهش یافته است.

این نظرسنجی حاکی از آن است که تقریبا خاص اقتصاد جهانی وارد یک رکود اقتصادی با آمار و ارقام سه ماه اول سال با اشاره به گسترده قطره اقتصادی در خروجی.

ایالات متحده و منطقه یورو منتشر خواهد شد برآورد برای سه ماهه اول هفته آینده که انتظار می رود برای نشان دادن بزرگتر می افتد, اما آنها به احتمال زیاد خواهد متوسطی در مقایسه با انقباضات پیش بینی شده برای ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

مردم در صف برای دریافت کمک های غذایی در حومه پاریس.

عکس: لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به پل Hannon در [email protected] و جفری Sparshott در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>