اقتصاد جهانی آب گرفتگی با منابع و حل و فصل برای دیدار با ویروس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. در زیر آخرین تحولات در دوشنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری مزایای

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در حال آماده شدن برای اعلام $1 تریلیون بسته اقتصادی برای کمک به کشور, آب و هوا coronavirus بحران است. آقای آبه گفت: او قصد دارد برای افشای جزئیات این بسته در اوایل روز سه شنبه.

ژاپن در جهان سوم بزرگترین اقتصاد در حال حاضر در یک انقباض در اواخر سال گذشته و قبل از شیوع ویروس walloped کسب و کار و سفر. دولت آهسته بوده است به رول از مهار اقدامات در تکه تکه اساس و تنها به تازگی اعلام کرد این امر به تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک یک سال. اما افزایش عفونت منجر آقای آبه و دیگر رهبران به دنبال دقیق تر روش برای مهار این بیماری همه گیر. آقای آبه که انتظار می رود به اعلام حالت اضطراری در روز سه شنبه حداقل برای سخت ترین ضربه شهرهای بزرگ مانند توکیو.

ژاپن بسته به مقدار حدود یک پنجم از اقتصاد و شامل $55 میلیارد دلار پول نقد, مزایای وام برای کمک به حفاظت از مشاغل و الحاقات از مهلت مالیات و سود اجتماعی پرداخت.

مجارستان پشتیبانی از دستمزد ایجاد شغل

مجارستان نخست وزیر اعلام کرده یک دوم بسته اقتصادی اقدامات است.

نخست وزیر ویکتور اوربان روز دوشنبه گفت که این اقدامات خواهد reallocate برخی از 18 درصد به 20 درصد از مجارستان بودجه دولت و یا تا آنجا که حدود 32 میلیارد دلار در حالی که افزایش کسری بودجه از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی به 2.7%.

آقای اوربان گفت: دولت کمک خواهد کرد و پرداخت حقوق و دستمزد در بخش خصوصی و صرف در مورد $1.33 میلیارد دلار برای حمایت از سرمایه گذاری با هدف ایجاد شغل.

مجارستان نیز در دسترس وام جمعا حدود 5.9 میلیارد دلار برای کسب و کار و به تدریج افزایش حقوق بازنشستگی پرداخت از فوریه 2021.

احزاب مخالف خواستار گسترش مزایای بیکاری و فوری اضافی پرداخت به بازنشستگان و کارگران در بخش بهداشت و درمان.

مجارستان ثبت شده 744 coronavirus موارد با 38 مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

هواپیمایی ساده به دنبال حمایت

بنیانگذار و سهامدار اروپایی حامل EasyJet می گوید این شرکت به اندازه کافی پول فقط برای دریافت از طریق اوت در بهترین حالت و می خواهد به لغو 4.5 میلیارد پوند (5.5 میلیارد دلار) قرارداد با planemaker ایرباس برای آنچه که او خواستار 107 “بی فایده هواپیما.”

Stelios حاجی-Ioannou می گوید که فسخ قرارداد تنها راه برای سهامداران به حفظ هر گونه ارزش دارایی های خود را در این شرکت است. EasyJet که مگس عمدتا در اروپا است و ریشه همه 344 فروند هواپیما و مانند دیگر شرکت های هواپیمایی در تلاش است با شدت و قدرت جهانی مستندات در کسب و کار و سفر.

شرکت های اروپایی در حال انتظار برای دریافت حمایت مالی از سوی دولت هر چند بر خلاف ایالات متحده بوده است نه هماهنگ منطقه ای برنامه به قید وثیقه از شرکت های هواپیمایی و یا planemakers.

در ایالات متحده, Delta Air Lines خطوط هوایی آمریکا United Airlines و JetBlue کاربردی برای به اشتراک گذاری از $25 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال طراحی شده برای پوشش هواپیمایی اشتغال برای شش ماه آینده. هیچ کدام فاش مقدار آنها به دنبال. پول کمک مالی بخشی از 2 تریلیون دلار امداد لایحه تصویب شده در هفته گذشته. دلتا مدیر عامل شرکت می گوید: شرکت هواپیمایی در حال سوختن است بیش از 60 میلیون دلار به صورت نقدی در هر روز و هواپیمایی متحد رئیس جمهور قرار می دهد و آن را در 100 میلیون دلار در روز است.

سنگاپور را به حالت تعلیق در آن فرودگاه Changi ترمینال 2 برای 18 ماه از آوریل 1. شرکت های هواپیمایی در ترمینال 2 را مجددا اخذ شود در سراسر باقی مانده پایانه است. آن ترمینال 4 عملیات نیز کوچک شده است بطور قابل توجهی پایین. فرودگاه Changi ممکن است در نظر تعلیق عملیات به طور موقت اگر باقی مانده شرکت های هواپیمایی را انتخاب کنید به حالت تعلیق و یا تنظیم برنامه پرواز.

شرکت های خصوصی اهدای تامین منابع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

اپل قصد دارد به کشتی بیش از یک میلیون سپر چهره به کارکنان مراقبت های بهداشتی تا پایان این هفته و در ادامه به ارسال این مبلغ در هر هفته پس از آن تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

این شرکت همچنین منابع بیش از 20 میلیون ماسک صورت از طریق آن زنجیره تامین است. اپل امیدوار است به سرعت گسترش توزیع فراتر از ایالات متحده, آقای کوک گفت.

هیلتون و امریکن اکسپرس در حال اهدای 1 میلیون دلار آمریکا اتاق های هتل به کارگران پزشکی که نیاز به خواب و استراحت, و یا جدا از خانواده خود را. این برنامه که از هفته آینده آغاز می شود و اجرا می شود از طریق پایان ماه مه ارائه خواهد شد اتاق های رایگان برای پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگران این شرکت روز دوشنبه گفت:. امریکن اکسپرس و هیلتون در حال پرداخت پول برای اتاق است که در حال ارائه یا در زیر هزینه های هیلتون داده نشود. هیلتون ارائه خواهد شد اتاق را از طریق 10 سازمان های حرفه ای از جمله انجمن بیمارستان های آمریکا و انجمن ملی اورژانس های پزشکی تکنسین.

بازارهای دیدن نشانه هایی از بهبود

جهان سهم صعود در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران جمع آوری شده امیدوارم که از نشانه هایی که در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است برخی از پیشرفت در برخی از سخت-آمار مناطق.

بازارهای انرژی را بازیافت تا حدودی انتظارات است که عربستان سعودی و روسیه ممکن است تن به یک جنگ قیمت راه اندازی شد در زمانی که جهان غرق در نفت به عنوان تقاضا فرو می ریزد. گزارش می دهد که یک جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه شده است تحت فشار قرار دادند به پنج شنبه بازیگران سایه بیش از شنبه معاملات.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>