جهانی اقتصادی, عواقب رشد می کند به عنوان Coronavirus موارد تصویب 600,000

خالی رستوران در سنگاپور یک تجارت bellwether است که هشدار دهنده از یک رکود عمیق در این سال است.

عکس: Lauryn Ishak/مهر نیوز

نگرانی در مورد تلفات مالی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به رشد خود ادامه داد به عنوان تعدادی از عفونت در سطح جهان در صدر 600,000 شنبه با صندوق بین المللی پول هشدار از یک بحران اقتصادی و مالی بیش از یک دهه پیش.

با هم تداخل دارند ممنوعیت سفر و مستندات باید با چکش کسب و کار و منجر به میلیون ها نفر از ضرر و زیان مربوط توسط سنبله در ایالات متحده نرخ بیکاری به بیش از سه میلیون دلار در این هفته و یک هشدار از یک رکود عمیق در این سال در تجارت bellwether سنگاپور.

“اکنون روشن است که ما وارد یک رکود اقتصادی به عنوان بد و یا بدتر از در سال 2009” Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول روز جمعه گفت. افزایش ورشکستگی و اخراج می تواند به تضعیف هر گونه بهبود و انجام طولانی مدت آسیب به اقتصاد جهانی, او گفت:.

آخرین Coronavirus

 • جهانی عفونت ویروس تصویب 600,000; مرگ و میر پیشی 28,000.
 • موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 104,000.
 • صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: روشن است ما وارد یک رکود اقتصادی به عنوان بد و یا بدتر از سال 2009.
 • صندوق بین المللی پول تخمین زده است که حداقل 2.5 تریلیون دلار مورد نیاز است شامل انقباض اقتصادی برای بازارهای در حال ظهور.

خطرات اضافه شده اند ضرورت برای کشور در سراسر جهان برای گسترش امداد بسته به سهولت پریشانی مالی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2 تریلیون دلار طرح محرک های اقتصادی بسته امداد در طول تاریخ است.

با پنومونی-ویروس باعث گسترش در سراسر آمریکا و اروپا و پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در چین مرکزی سه ماه پیش دولت ها در سراسر جهان یافت تلاش برای محدود کردن جنبش مردم و شروع به اعمال گسترده بسته شدن در کسب و کار رستوران ها و مدارس داخل کشور در هفته های اخیر.

به طور فزاینده ای سخت ممنوعیت سفر توسط کشورهای بزرگ از جمله آمریکا و چین قرار داده اند دندانه در جهانی تجارت پیچیده تلاش برای دوباره رشد.

فرانسه و بلژیک در روز جمعه تمدید ملی خود مستندات توسط دو هفته تا اواسط ماه آوریل است. نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ گفت: کارشناسان مشاوره به دولت توصیه می شود این مستند باقی می ماند برای حداقل شش هفته. روسیه روز جمعه به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری و از کشور است.

ایالات متحده اضافه شده بیش از 15000 مورد Covid-19 بیماری فشار کل گذشته 104,000 در روز شنبه با افزایش موارد در نیویورک و افزایش تست. رشد پیشی گرفته است که از ایتالیا و چین و کشورهای دوم و سوم بیشتر عفونت جایی که مورد تأیید ماند اطراف 86000 و 81,000 ترتيب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان یک نتیجه از تعداد تایید عفونت در سطح جهان بیش از دو برابر شده طی هفته گذشته به بیش از 600 ، 000. مرگ و میر از این پاتوژن افزایش به بیش از 28,000 در روز شنبه با حدود یک سوم از مرگ و میر در ایتالیا اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

ایتالیا با مرگ و میر از این ویروس در روز جمعه افزایش یافت 919 به 9,134 بالاترین روزانه شمارش شده ، در مجموع عفونت رز به 86,498 7 درصد افزایش از روز قبل.

صندوق بین المللی پول هشدار داده است که کشورهای کم درآمد خواهد شد به خصوص با توجه به ترکیبی از یک بحران بهداشتی ناگهانی برگشت از جریان سرمایه و در برخی موارد یک سقوط در قیمت کالاها است. در روسیه که در آن صادرات نفت حساب برای تقریبا یک سوم از درآمد دولت روبل کاهش یافته و به پایین ترین سطح در چهار سال. صندوق بین المللی پول تخمین زده است که حداقل 2.5 تریلیون دلار مورد نیاز است شامل انقباض اقتصادی برای بازارهای در حال ظهور.

دولت چین نیز کشتی با اقتصادی ضربه از سارس-مانند ویروس برای اولین بار از یک توقف طولانی مدت در کسب و کار داخلی فعالیت و در حال حاضر ضعیف تر از ضریب اطمینان مصرف کننده و کاهش صادرات و تقاضا به عنوان coronavirus بلعد اروپا و آمریکا

در روز جمعه برتر کشور تصمیم گفت: دولت برنامه ای برای افزایش هزینه های خود را افزایش کسری مالی این سال و همچنین سرعت بخشیدن به صدور اوراق قرضه خزانه داری و به اصطلاح دولت محلی خاص اوراق قرضه برای حمایت مالی از پروژه های زیربنایی به عنوان بخشی از اقدامات محرک اقتصادی برای محدود کردن تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر.

مربوط به پوشش

 • آمریکا قصد دارد برای جلوگیری از جمع آوری تعرفه واردات برای سه ماه مقامات می گویند
 • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار بسته نجات به سرعت گذشت با خانه
 • Coronavirus اقدامات می تواند به کاهش فعالیت های اقتصادی یک چهارم گزارش می گوید
 • ایتالیا به کندی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس یک هشدار به غرب
 • اروپا تلاش می کند برای نجات دهه از ادغام به عنوان Coronavirus خاموش مرز
 • مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات جنرال موتورز به هواکش
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

“سیاست مالی باید فعال تر و محتاطانه سیاست های پولی نیاز به انعطاف پذیر تر می شود” گفت: در بیانیه ای که از روز جمعه در نشست دفتر سیاسی کمیته به ریاست رئیس جمهور چین. دولت نیز نامیده می شود به صورت تدریجی بازگشایی مراکز خرید و بازار به افزایش هزینه های مصرف کننده.

Lu تینگ یک اقتصاددان با Nomura تخمین زده می شود که بیش از دوم و احتمالا سوم, چهارم, چین, صادرات می تواند قرارداد در مجموع 30 درصد از سال قبل پاک کردن فايلهاي 18 میلیون شغل به نمایندگی از حدود یک سوم از کسانی که به تجارت به طور کلی. برای مقابله با تاثیر منفی از شیوع پکن است به احتمال زیاد به کاهش آن معیار نرخ سپرده ها و همچنین افزایش کسری مالی هدف به 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی تا از 2.8 درصد در سال 2019 او نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز شنبه.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد 54 عفونت های جدید جمعه گفته بودند که از خارج از کشور وارد آوردن مجموع به 81,394.

کشورهای دیگر همچنان به تشدید قوانین اجتماعی فاصله. ایران این هفته بسته مراکز خرید و ممنوع جاده سفر بین شهرهای متعهد به خوب و نگه داشتن اتومبیل از مجرم. مقامات ایرانی هشدار داده اند جمعیت به بریس برای موج دوم از عفونت. افغانستان روز جمعه گسترش محدودیت با اعلام سه هفته مستند در پایتخت آن کابل. لبنان که گسترش آن در سراسر کشور مستند تا مارس 12 روز جمعه اعمال شب مقررات منع رفت و آمد.

در ترکیه, رییس جمهور رجب طیب اردوغان معرفی بیشتر محدودیت های مسافرتی این آخر هفته برای مبارزه با گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که 5,698 نفر کشته و 92 در کشور با توجه به شمارش ملی توسط مقامات بهداشتی. بین شهری اتوبوس و ترافیک هوایی را به حداقل کاهش می یابد در حالی که تمام پروازهای بین المللی معلق خواهد شد.

هنگ کنگ ممنوع مجامع عمومی از چهار یا بیشتر مردم آغاز نیمه شب یکشنبه با کسانی که نقض قوانین در مواجهه با جریمه بیش از 3000 $و شش ماه در زندان است. سنگاپور گفت: آن را خوب مردم که نقض آن, اجتماعی, فاصله, قوانین تا حدود 7000 دلار.

استرالیا گفت: این امر قرنطینه شهروندان از بازگشت از خارج از کشور در هتل ها برای 14 روز آغاز نیمه شب شنبه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به استلا Yifan شیه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>