پیام تشکر مراقبت های بهداشتی کارگران در تقریبا خالی در میدان تایمز در شهر نیویورک در روز جمعه.

عکس: مایک segar/ایسنا

تعداد تایید coronavirus عفونت در سطح جهان عبور 270,000 در روز شنبه و مرگ و میر در صدر 11,000 حتی به عنوان دولت با توسل به اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام نیویورک در شب جمعه, آنلاک بودجه فدرال و کمک به دولت است که بیشترین تعداد از عفونت در کشور است. این تصمیم پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور داد تمام کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید و خواست ساکنان به ماندن در خانه به بیشترین حد ممکن است.

آخرین Coronavirus

  • بیش از 11 ، 000 مرگ و میر و بیش از 270,000 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • موارد تایید شده در ایالات متحده افزایش به 19,624 و مرگ و میر را افزایش 260
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام و به نیویورک
  • سنگاپور گزارش اول مرگ و میر
  • چین گزارش جدید عفونت های محلی برای سومین مستقیم بعد

تعداد موارد یافت به 19,624 در ایالات متحده تقریبا 10 برابر سطح خود را از یک هفته پیش در حالی که مرگ و میر چهار برابر شده به 260 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

افزایش در تعداد بیماران ابتلا به ذات الریه-ویروس باعث تیره و تار است بیمارستان ها و منابع پزشکی در شهر نیویورک و جاهای دیگر. جنرال موتورز گفت: این وام تدارکات و خرید و پشتیبانی تولید به Ventec زندگی سیستم به کمک پزشکی-دستگاه های شرکت تا سطح شیب دار تولید هواکش.

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

عنوان مطلب متحده اعلام کرد مستندات, استارباکس گفت: این امر نزدیک کردن دسترسی به آن در ایالات متحده فروشگاه ها و حرکت آنها را به یک درایو-از طریق تنها مدل برای حداقل دو هفته به جز برای کافی نت ها و یا در اطراف بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی. استارباکس گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان برای 30 روز. این حرکت به دنبال خاموش شدن ناگهانی هفته گذشته توسط شرکت ها از جمله Apple Inc., که بسته به تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین بیشتر است.

موارد جدید مرگ و میر در ادامه به وجود می آیند که در آن بسیاری از کشورها ظاهر شده بود به موجود شیوع بیماری در هفته های اخیر. سنگاپور گزارش اول آن مرگ و میر شنبه صبح 75 سال و 64 سال. هر دو تا به حال سابقه بیماری های قلبی بهداشت محلی, مقامات گفت.

شهر-دولت اضافه شده 40 مورد جدید در روز گذشته, آوردن مجموع به 385. بسیاری از کشورها و مناطق در آسیا که قبلا قادر به آهسته جامعه انتقال این بیماری در حال حاضر شاهد موج دوم از عفونت از شهروندان و مسافران بودند که به تازگی در ایالات متحده و اروپا و بخشهایی از آسیا که در آن میزان عفونت در حال بالا رفتن است.

هنگ کنگ افزایش تلاش ها برای اجرای قرنطینه و اجتماعی-فاصله اقدامات در شنبه پس از افزایش وارداتی موارد بیش از دو هفته گذشته صورت گرفت تعداد کل عفونت به 294. کسانی که دست انداختن خود انزوا قوانین پیگرد قانونی خواهد داشت بلافاصله و می تواند به صورت جریمه و یا حبس. “وارداتی موارد ساخته شده اند این وضعیت در هنگ کنگ شدید تر از همیشه” رئیس اجرایی کری لام گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کارمندان دولت در semiautonomous شهر چینی را از خانه کار می کنند دوباره شروع دوشنبه پس از خدمات عمومی به حالت عادی بازگشت در اوایل ماه مارس پس از موفقیت اولیه در مهار گسترش پاتوژن. این شهر را به تعویق انداختن امتحانات ورودی دانشگاه در اصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

تعداد موارد تایید شده در استرالیا در صدر 1,000 روز شنبه پس از یک سنبله در ولز جنوبی جدید دولت که در آن مقامات شناسایی بیشتر کشتی که در آن مسافران قرارداد Covid-19 سرنشین. کشتی در حال شادی و سرور عمومی دریاها و ویجر دریاها—که تا به حال مسافران تست مثبت در دو سفر دریایی—و مشهور انقلاب. افشای یک روز پس از چهار نفر سرنشین روبی شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت است.

سنبله در عفونت درخواست مقامات نزدیک به سیدنی یاد باندی با اثر فوری پس از beachgoers مسخره قوانین محدود کننده, هوای آزاد, گردهمایی 500 نفر است. به طور جداگانه تاج تفریحی Ltd. ‘s ملبورن کازینو خود را از دست داد معافیت از استرالیا قوانین محدود کننده داخل سالن اجتماعات به 100 نفر است.

چین در گزارش جدید عفونت های محلی برای سومین مستقیم هر روز آن گفت: وجود 41 جدید وارداتی موارد از مسافرانی که وارد کشور می باشد. تعداد زیادی از مردم هنوز هم در مبارزه با این بیماری کاهش یافت 590 به حدود 6000 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. تقریبا 72,000 بیماران بهبود یافته اند به نمایندگی از 89 درصد از کل افراد آلوده به کشور در این کمیسیون گفت:.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • عضو معاون رئیس جمهور کارکنان آزمایش مثبت برای Coronavirus
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع-قانون قدرت به تقویت تجهیزات پزشکی
  • برای کسب و کارهای کوچک آن را یک ویروس واکنش زنجیره ای
  • انگلیس تشدید اقدامات برای مبارزه با کروناویروس

در ژاپن که در آن مقامات در حال تقلا برای ادامه بازی های المپیک عفونت صدر 1,000 پس از کشور ثبت شده که بزرگترین افزایش روزانه در یک هفته. کره جنوبی تلفات افزایش یافت و به بیش از 100 کشور اضافه شده 147 موارد بیش از روز گذشته است.

تعداد مرگ و میر در ایران افزایش یافت 123 بیش از 24 ساعت گذشته به 1,556 در شنبه, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت. ایران وارد 966 جدید عفونت آوردن تعداد کل موارد به 20,610.

در تلاش برای جلوگیری از جمعیت در خیابان های ایران به عنوان جشن نوروز حسن روحانی رئیس جمهور گفت: مراکز خرید خواهد بود بسته از شنبه و دولت به دنبال راه هایی برای ارائه تخفیف در خرید آنلاین. او همچنین توصیه می شود افراد با علائم خفیف به ماندن در خانه و جلوگیری از به دنبال درمان در بیمارستان است.

آقای روحانی آدرس در تلویزیون دولتی یک روز پس از او نوشت: نامه ای سرگشاده به آمریکایی را به فشار کنگره و کاخ سفید برای لغو تحریم ها علیه ایران, که او گفت: تضعیف توانایی خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به جینگ یانگ در Jing.Yang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im