جهانی Coronavirus غرق 81,000 به عنوان مستندات سفت

نیروی دریایی ایالات متحده پرسنل وارد سهشنبه در Jacob K. Javits Center در منهتن است که تبدیل به یک موقت بیمارستان.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

New York, New Jersey, لوئیزیانا, و ایلینوی گزارش خود را به بالاترین مرگ روزانه از عوارض جدید کروناویروس شنبه, بازتاب صعود ناگهانی مرگ و میر در ایالات متحده حتی به عنوان مقامات در برخی از سخت ضربه متحده با احتیاط توصیه خود شیوع بیماری شروع شد به سرعت.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: موارد تایید شده از عفونت افزایش به بیش از 1.4 میلیون; در صدر تلفات 81,000
  • دانشگاه جانز هاپکینز: آمریکا تا به حال نزدیک به 387,000 موارد تایید شده و بیش از 12,200 مرگ و میر
  • بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه

کشورهای اروپایی با کاهش نرخ ابتلا به عفونت شروع به کاهش محدودیت های خود را در حالی که برخی از سران کشورهای آسیایی به نام برای تمدید مستندات برای مبارزه با این بیماری همه گیر. انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های مبتلا به علایم شدید از ویروس.

تایید عفونت در ایالات متحده بیش از دو برابر است که از هر ملت دیگر در حدود 387,000 با توجه به داده های جمعه از دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس افزایش به بیش از 12,200 در میان آمریکایی ها و 20,191 بهبود یافته اند.

در سطح جهان تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به بیش از 1.4 میلیون نفر در حالی که مرگ و میر در صدر 81,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. بیش از 298,000 مردم بهبود یافته اند.

رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که دولت او را به منزله پول از سازمان بهداشت جهانی به عنوان coronavirus در ادامه به گسترش است. آقای ترامپ گفت که که تا به حال تبدیل شدن به “چین-محور” و انتقاد از گروه های مخالف خود را از محدودیت های مسافرتی در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند به طور یک جانبه خودداری ایالات متحده کمک های مالی برای افرادی است که اختصاص توسط کنگره است. آقای تهمت بودجه پیشنهادی برای سال مالی 2021 در ماه فوریه منتشر شد به نام برای کاهش متحده کمک های مالی برای این سازمان نیمی اما کمی وجود دارد که نشان می دهد که رهبران کنگره موافق به چنین کاهش است.

ایالت نیویورک, مرکز بحران در ایالات متحده آمریکا گزارش داد که بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز با 731 مرگ و میر دوشنبه. “بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

نیوجرسی, ایلینوی و لوئیزیانا نیز ثبت شده خود را در کمترین روزانه از عوارض این ویروس در روز دوشنبه با 232 و 73 و 70 مرگ و میر بود

“اجازه دهید این شماره امروز بود وحشتناک یادآوری است که این بیماری همه گیر مرگبار جدی پس از اقامت در خانه” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت:

بالاتر تعداد مرگ و میر می آید با وجود نشانه های شیوع, شد کندی در نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا به عنوان تاثیر دقیق اجتماعی-فاصله اقدامات شروع به نشان می دهد. هنوز فرمانداران خواست ساکنان به ادامه توجه به محدودیت.

مربوط تصویری

رای گیری در ویسکانسین مجموعه به ادامه امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان می رسد آن تف کرد با 3M بیش از ماسک و بریتانیا رهبری چپ در سوال به عنوان نخست وزیر است و در بخش مراقبت های ویژه. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آیا الیور/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که ثبت سفارش بسته شدن تمام استان و شهرستان پارک ها.

گفت: لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز: “فقط به خاطر اینکه ما فکر می کنم ما در حال شروع به پهن کردن منحنی معنا نیست که کار ما این است که بیش از, و در واقع, در حال حاضر زمان برای دو برابر کردن.”

فرمانداران کالیفرنیا و اوهایو نیز گفت: اجتماعی-فاصله اقدامات به نظر می رسد به کمک به کاهش میزان عفونت در کشورهای خود را.

بالا رفتن مرگ و میر نشدم پشت این افزایش در گزارش جدید عفونت با توجه به طولانی بیماری گفت: امیلی Gurley یک دانشیار دانشمند در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. حتی به تعداد روزانه عفونت کاهش تعداد مرگ و میر در یک روز ممکن است هنوز هم افزایش می دهد.

“هنگامی که ما می بینیم تعداد موارد جدید همیشه وجود دارد یک زمان تاخیر در افزایش مرگ و میر, و است که می تواند یک زن و شوهر از هفته بعد” دکتر Gurley گفت.

دیترویت در حال حاضر در برخورد با یکی از بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا پیش بینی شده است توسط مقامات ضربه اوج خود از موارد جدید این هفته. شیوع این بیماری شده است به خصوص دشوار برای دولت سیاه ساکنان را تا 41 درصد از میشیگان و میر گزارش شده اما تنها 14 درصد از دولت کل جمعیت با توجه به ایالتی و فدرال داده است.

این ویروس همچنین نشان داده است علائم به طور نامتناسبی آفریقایی-آمریکایی مقیم در جای دیگر. در لوئیزیانا که در آن تقریبا 33 درصد از جمعیت آفریقایی-آمریکایی حدود 70 درصد از کسانی که فوت کرده اند از Covid-19 سیاه, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ،

در شیکاگو 52 درصد از کسانی که آلوده هستند آفریقایی-آمریکایی با وجود ساخت تا 30 درصد از جمعیت مقامات روز دوشنبه گفت:. و حدود 72 درصد از Covid-19 مرگ و میر شده است در Chicagoans.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: او را سازماندهی تلاش برای رسیدگی به اختلاف. “این یک فراخوان برای همه ما,” او گفت:. “هیچ کس نباید فکر می کنم این خوب است.”

آلوده تر مردان نسبت به زنان نیز به نظر می رسد در حال مرگ از ویروس هر چند ناقص مجموعه داده است تیرگی دانشمندان توانایی به درک چرا.

دانشمندان در حال کار برای تعیین اینکه آیا تغییرات ژن مردم را بیشتر مستعد ابتلا به جدی Covid-19 عفونت امید را به یاد که چرا برخی از بیماران علائم خفیف هستند در حالی که دیگران در حال شدید.

در میان هشدارهای که در هفته جاری می تواند تلخ یکی در آمریکا و مقامات بهداشتی کار کرده اند و برای افزایش ظرفیت بیمارستان و به پلاگین کمبود در مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی. بیش از 1000 شرکت در پاسخ به سازمان مدیریت اضطراری فدرال تماس برای تامین, اما تنها سه تا کنون به حال محصولات این سازمان در واقع می تواند خرید با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در ادامه به موج در سراسر کشور بالا قانونگذاران گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت به سرعت به ارائه صدها میلیارد دلار در بودجه جدید برای کسب و کار کوچک وام.

یک زن کست او رای گیری در میلواکی شنبه در ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه. دموکراتیک مقامات به دنبال به تعویق انداختن انتخابات بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

عکس: کمیل krzaczynski/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن حذف پنتاگون اقدام بازرس کل گلن خوب بود که با سرکشی به اجرای حدود 2 تریلیون دلار همه گیر محرک قانون, دولت, مقامات گفت.

بسیاری از کشورها شد و هنوز هم کارگر برای کنترل گسترش عفونت است.

انگلستان آماده برای شیوع ویروس خود را برای رسیدن به اوج وجود دارد به عنوان نگرانی ادامه داد: بیش از آقای جانسون سلامت. یک سخنگوی دولت گفت: 55 سال نخست وزیر بود و در شرایط با ثبات و تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی اما دریافت اکسیژن است.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

مگر اینکه آقای جانسون باعث بهبود سریع موقت رهبر Dominic Raab و بقیه کابینه را به این مهم تصمیم از زمانی که برای بلند کردن یک دولت مستند.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد صدور دستور روز شنبه به صورت یک monthlong وضعیت اضطراری را پوشش توکیو اوزاکا و پنج استان برای مقابله با سرعت در حال افزایش عفونت.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte مورد تایید فرمت جامعه قرنطینه در سراسر جزیره لوزون به مارس 30.

در ضمن ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده آماده برای بلند کردن آن سفر بان کی مون در نیمه شب سه شنبه به مناسبت پایان بیش از دو ماه از تکمیل مستند پوشش حدود 11 میلیون نفر است. چین گفته است: آن روز برای اولین بار پس Jan. 20 با هیچ مرگ و میر ناشی از Covid-19.

چین گفته است: آن روز برای اولین بار پس Jan. 20 با هیچ مرگ و میر ناشی از Covid-19. اپیدیولوژی ایالات متحده منابع اطلاعاتی و ووهان ساکنان گمان می کنند که مقامات چینی قابل ملاحظه ای undercounted عفونت و مرگ و میر بیش از گذشته چند ماه.

در اروپا و برخی از کشورها که اعتبار سخت مهار اقدامات با کمک به جلوگیری از سرایت شروع به گرفتن گام برای بازگشایی جوامع خود پس از یک ماه از مستند.

پیاده تماشای پخش زنده سه شنبه در یک کنفرانس خبری با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد.

عکس: یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس

جمهوری چک آغاز شد و آرامش بخش coronavirus محدودیت در روز سه شنبه با استناد به یک روزانه مورد تعداد که پهن بیش از دو هفته گذشته. اتریش شروع خواهد شد کاهش آن مستند روز سه شنبه همراه با یک دولت دستور به پوشیدن ماسک صورت در تمام مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

و در دانمارک که تحمیل اروپا یکی از اولین و دقیقترین مستندات نخست وزیر Mette Frederiksen گفت دولت او اجازه می دهد یک “محتاط تدریجی و کنترل شده بازگشایی” جامعه شروع هفته آینده.

بیشتر

  • جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه به عنوان u. k. جنگ Coronavirus
  • شکار برای سرنخ های ژنتیکی به همین دلیل علائم متفاوت
  • ایتالیا اقتصادی درد را نشان می دهد بار ملی مستندات
  • تولید کنندگان کوچک محوری برای ساخت, ساده, ماسک
  • دیترویت روش آن Coronavirus اوج

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در اروپا کشور بدترین ضربه باقی می ماند قفل شده است. فرانسوی, مقامات بهداشت و درمان گفت: 605 نفر بر اثر Covid-19 قبل از 24 ساعت بالاترین مجموع روزانه است. اگر چه روزانه تلفات و تایید عفونت های جدید و مرگ و میر شده است کاهش در این ماه در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز گفت: او از مجلس به گسترش این کشور مستند به مارس 25.

مجلس ایران برگزار شده روز سه شنبه برای اولین بار در دو ماه و رای دادند را یک لایحه به قرنطینه نقاط کشور با این استدلال که این امر باعث آسیب بیشتر به اقتصاد است. برخی از کارخانه های بسته در این کشور مستند بازگشایی در این هفته و حسن روحانی رئیس جمهور گفت: برخی از کسب و کارهای دیگر را مجاز به انجام این کار شروع این آخر هفته.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected], چونگ پینگ در کوه [email protected] و درو Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im