جهانی Coronavirus غرق 76,000 به عنوان مستندات سفت

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت عبور از یک مانع در ووهان چین در روز سه شنبه.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بیمارستان در سراسر ایالات متحده آماده برای افزایش بیماران جدید در روز سه شنبه بعد از coronavirus تلفات وجود دارد پیشی گرفته 10,000 در حالی که برخی از سران کشورهای آسیایی به نام برای تمدید مستندات برای مبارزه با این بیماری همه گیر و کشورهای اروپایی با کاهش نرخ ابتلا به عفونت شروع به کاهش محدودیت های خود را.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: موارد تایید شده از عفونت افزایش به بیش از 1.36 میلیون; مرگ و میر نزدیک 76,373,
  • دانشگاه جانز هاپکینز: آمریکا تا به حال بیش از 368,000 مورد تأیید و حدود 11,000 مرگ و میر
  • بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه

تایید عفونت در ایالات متحده بیش از دو برابر است که از هر ملت دیگر در بیش از 368,000 با توجه به داده های دوشنبه از دانشگاه جانز هاپکینز. در 24 ساعت پایان 8 بعد از ظهر روز دوشنبه 1,164 نفر از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات—تقریبا حتی با قبل از چهار ماه مرگ می شمارد.

مقامات بهداشتی کار کرده اند و برای افزایش ظرفیت بیمارستان—تبدیل عرصه به طور موقت بوده و به دنبال بازگشایی خاموش کردن بیمارستان. آنها همچنین به دنبال پر کردن شکاف بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی; کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان باید گفت آنها خواهد وام هواکش به کشورهای دیگر.

حتی به عنوان دیگر نقاط آمریکا و جهان مضاعف تلاش برای نگه داشتن مردم از ترک خانه های خود دیوان عالی ایالات متحده حکم داد در اواخر روز دوشنبه که رای گیری در ویسکانسین خواهد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده در روز سه شنبه. دادگاه در یک 5-4 رای لغو پایین تر دستور دادگاه گسترش توسط شش روز مهلت برای پستی غیابی.

در انگلستان است که فرح برای شیوع برای رسیدن به آن اوج نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های شنبه, مبارزه با علائم شدید ویروس. یک سخنگوی دولت گفت: آقای جانسون, 55, در یک وضعیت با ثبات و تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی اما دریافت اکسیژن است. آقای جانسون در انزوا به مدت 10 روز قبل از بستری در بیمارستان لندن یکشنبه شب. او محول شده است وظایف خود را به وزیر امور خارجه Dominic Raab.

در سطح جهان تعداد موارد تایید شده از Covid-19 افزایش یافت و به بیش از 1.36 میلیون نفر در سراسر 184 کشور و منطقه در روز سه شنبه در حالی که مرگ و میر در صدر 76,373 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده آماده برای بلند کردن آن سفر بان کی مون در نیمه شب روز سه شنبه به مناسبت پایان بیش از دو ماه از تکمیل مستند پوشش حدود 11 میلیون نفر است. چین گفته است: آن روز برای اولین بار پس Jan. 20 با هیچ مرگ و میر ناشی از Covid-19.

بسیاری از کشورها شد و هنوز هم کارگر برای کنترل گسترش عفونت است.

برای بسیاری از مردم در سراسر جهان coronavirus مستندات و اجتماعی-فاصله اقدامات ميانگين مشکلات مالی. به عنوان برخی از آنها در حال رشد از جان گذشته وال استریت ژورنال خبرنگاران توضیح دهید که چگونه دولت در حال پرداختن به خطرات ناشی از ناآرامی های اجتماعی است. عکس: Daniel Irungu/شاتر

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز سه شنبه صادر شده برای یک monthlong وضعیت اضطراری را پوشش توکیو اوزاکا و پنج استان. از مردم خواسته شد تا در خانه بماند مگر اینکه مطلقا لازم است و در تمام مجامع عمومی خواهد بود به حالت تعلیق در حدود یک ماه است. آقای آبه گفت که این حرکت لازم بود به دلیل عفونت شد و به سرعت در حال افزایش و بیمارستان ها شد رو به یک بحران است.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte روز سه شنبه تایید فرمت جامعه قرنطینه در سراسر جزیره لوزون به مارس 30. در هند با مقام های محلی روز سه شنبه به نام دولت ملی به گسترش این کشور در سراسر کشور مستند که در حال حاضر با توجه به پایان در 15 آوریل.

در اروپا و برخی از کشورها که اعتبار سخت مهار اقدامات با کمک به جلوگیری از سرایت شروع به گرفتن گام برای بازگشایی جوامع خود پس از یک ماه از مستند.

پیاده تماشای پخش زنده در یک کنفرانس خبری با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز سه شنبه.

عکس: یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس

جمهوری چک آغاز شد و آرامش بخش coronavirus محدودیت در روز سه شنبه با استناد به یک روزانه مورد تعداد که پهن بیش از دو هفته گذشته.

توقیف مغازه ها مجاز به بازگشایی ارائه آنها راه اندازی شستن دست ها در ایستگاه ها و اجازه دهید تنها در چند مشتریان در یک زمان. تنیس و دیگر بدون تماس ورزشی مجاز خواهد بود. هفته آینده چک خواهد شد اجازه خروج از کشور برای کسب و کار و یا سفر پزشکی و یا برای دیدن اعضای خانواده در پایان هفته بیست و پیر مرز بسته شدن. مدارس را بازگشایی on May 15, ارائه coronavirus مورد تعداد قابل کنترل باقی می ماند.

ماسک صورت باقی خواهد ماند اجباری برای همه چک بیرون رفتن در ملاء عام. و آرام محدودیت با پا تا تست و استفاده از تلفن همراه داده ها برای ردیابی افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

در دانمارک که تحمیل اروپا یکی از اولین و دقیقترین مستندات نخست وزیر Mette Frederiksen گفت دولت او اجازه می دهد یک “محتاط تدریجی و کنترل شده بازگشایی” جامعه شروع هفته آینده.

کرون مهد کودک و مدارس ابتدایی را بازگشایی برای کودکان در سلامت خوب در 15 آوریل و برای دانش آموزان بزرگتر در مارس 10. دولت صحبت خواهد کرد به کارفرمایان خصوصی در مورد اجازه می دهد برخی از مردم را به بازگشت به محل کار در هفته آینده در حالی که سرسام آور ساعات کار خود را نخست وزیر گفت. رستورانها و امکانات تفریحی را بسته ماندن و اقامت-صفحه اصلی سفارشات برای noncritical خدمتگزاران مردم ادامه خواهد داد تا زمانی که ممکن است 10.

خانم Frederiksen گفت: افتتاح خواهد ادامه دهید تا زمانی که مردم به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل که در نیروی باقی می ماند و هدایت پا تا تست و نظارت است.

اتریش شروع خواهد شد کاهش آن مستند روز سه شنبه همراه با یک دولت دستور به پوشیدن ماسک صورت در تمام مغازه ها و حمل و نقل عمومی نخست وزیر Sebastian Kurz گفت. مغازه های کوچکتر از 400 متر مربع (در حدود 4,300 فوت مربع) بود که دستور داد بسته خواهد شد مجاز به بازگشایی در هفته آینده و پس از کسب و کارهای دیگر در مارس 1.

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در اروپا کشور بدترین ضربه باقی می ماند قفل شده است. فرانسوی, مقامات بهداشت و درمان گفت: 605 نفر بر اثر Covid-19 قبل از 24 ساعت بالاترین مجموع روزانه است. اگر چه روزانه تلفات و تایید عفونت های جدید و مرگ و میر شده است کاهش در این ماه در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز گفت: او از مجلس به گسترش این کشور مستند به مارس 25.

مجلس ایران برگزار شده روز سه شنبه برای اولین بار در دو ماه و رای دادند را یک لایحه به قرنطینه نقاط کشور با این استدلال که این امر باعث آسیب بیشتر به اقتصاد است. برخی از کارخانه های بسته در این کشور مستند بازگشایی در این هفته و حسن روحانی رئیس جمهور گفت: برخی از کسب و کارهای دیگر را مجاز t انجام پس از شروع این آخر هفته.

ایران روزانه میزان عفونت و مرگ و میر را پهن بیش از دو هفته گذشته اما آقای روحانی منتقدان هشدار داده اند که بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی خطرات موج دوم از عفونت است که پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان.

چین گزارش شده است درست کردن آن عفونت شماره از اواخر فوریه است اما بیشتر نگه داشته و کنترل دقیق در محل در اطراف ووهان از جمله ممنوعیت سفر به خارج از شهر.

چینی رسانه های دولتی گزارش داد که حدود 276 قطار را ترک خواهد کرد ووهان عنوان برای شانگهای و شنژن چنگدو Fuzhou و نان نینگ در روز چهارشنبه. بر اساس فروش بلیط برای پنج شنبه حدود 55,000 مسافران خواهد بود ترک این شهر با حدود 40 درصد از آنها به سمت مروارید دلتای رود منطقه در جنوب چین است.

چین برای اولین بار مهر و موم شده ووهان در Jan. 23 و به دنبال آن بسیاری از دیگر شهرستانها و شهرهای استان هوبئی قطع تمام حمل و نقل به و از این منطقه و محدود کردن حرکات در داخل شهر. ممنوعیت سفر در هوبئی استان شد آرام در 25 مارس و آخر هفته مراکز خرید در ووهان شد بازگشایی شد.

دولتی چین پخش دوربین مدار بسته گزارش روز شنبه که در بیشتر افراد دیده شده است در ووهان را در خیابان ها و مغازه ها شروع به بازگشایی برای کسب و کار. اما دولت متعلق به روزنامه, روزانه مردم هشدار داد که در حالی که ووهان به پایان خواهد رسید آن کنترل بر روی ترافیک خروجی مردم نباید استراحت و نه اجازه نگهبانان خود را پایین.

“این روز است پیروزی نهایی در روز است. ما باید به خودمان یادآوری کنیم که در حالی که این محدودیت در ووهان برداشته شده است ما می توانیم خوشحال می شود اما ما نمی توانیم استراحت ،

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به چونگ پینگ در کوه [email protected] و درو Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de