جهانی Coronavirus مرگ و میر نزدیک 76,000 به عنوان مستندات سفت

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت عبور از یک مانع در ووهان چین در روز سه شنبه.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان کشورهای جهان برنامه ریزی برای گسترش مستندات برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس شهر در چین که در آن ویروس پدید آمده در حال آماده سازی برای تاریخ و زمان آخرین از آن کنترل دقیق برداشته شود در نیمه شب.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte روز سه شنبه تایید فرمت جامعه قرنطینه در سراسر جزیره لوزون به مارس 30 در حالی که نخست وزیر ژاپن اعلام کرد صدور یک فرمان برای monthlong وضعیت اضطراری را پوشش توکیو اوزاکا و پنج استان.

به تازگی تمدید محدودیت در آسیا و اروپا به عنوان چین گفت: آن را به حال اول روز پس Jan. 20 با هیچ مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در جای دیگر, دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که ویسکانسین اولیه انتخابات باید اقدام به عنوان برنامه ریزی شده روز سه شنبه. در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون که تست مثبت برای Covid-19 همچنان در بخش مراقبت های ویژه.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: موارد تایید شده از عفونت افزایش به بیش از 1.35 میلیون; مرگ و میر نزدیک 76,000
  • دانشگاه جانز هاپکینز: آمریکا تا به حال بیش از 368,000 مورد تأیید و حدود 11,000 مرگ و میر
  • بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه; گوو می گوید نخست وزیر نبوده است قرار داده شده در یک ونتیلاتور

در سطح جهان تعداد موارد تایید شده از Covid-19 افزایش یافت و به بیش از 1.35 میلیون نفر در سراسر 184 کشورها و مناطق در حالی که مرگ و میر در سراسر جهان نزدیک 76,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال بیش از 368,000 مورد تأیید و حدود 11,000 مرگ و میر در دانشگاه جانز هاپکینز گفت.

حتی به عنوان بسیاری از نقاط جهان کوشش برای حفظ مردم از ترک خانه های خود دیوان عالی ایالات متحده حکم داد در اواخر روز دوشنبه که رای گیری در ویسکانسین خواهد اقدام به برنامه ریزی شنبه ، دادگاه در یک 5-4 رای لغو پایین تر دستور دادگاه گسترش توسط شش روز مهلت برای پستی غیابی. ویسکانسین است 2,511 تایید موارد عفونت و 85 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

نخست وزیر جانسون که تست مثبت برای این ویروس نزدیک به دو هفته پیش بوده است قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه اما او دریافت اکسیژن پس از انتقال به بخش مراقبت های دوشنبه وزیر دفتر کابینه مایکل گوو روز سه شنبه گفت.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه تایید کرد 32 مورد جدید از عفونت که در میان افرادی که به تازگی از سفر خارج از کشور. این کشور ثبت کرده است 81,740 موارد کلی از جمله 3,331 مرگ و میر. ووهان شهرستان که در آن موارد برای اولین بار از coronavirus گزارش شد در اواخر سال گذشته است که با توجه به بلند کردن آن سفر بان کی مون در نیمه شب سه شنبه به مناسبت پایان بیش از دو ماه از تکمیل مستند پوشش حدود 11 میلیون نفر است.

اما بسیاری از کشورها هنوز هم در تلاش برای کنترل گسترش عفونت است.

برای بسیاری از مردم در سراسر جهان coronavirus مستندات و اجتماعی-فاصله اقدامات ميانگين مشکلات مالی. به عنوان برخی از آنها در حال رشد از جان گذشته وال استریت ژورنال خبرنگاران توضیح دهید که چگونه دولت در حال پرداختن به خطرات ناشی از ناآرامی های اجتماعی است. عکس: Daniel Irungu/شاتر

وضعیت اضطراری در ژاپن خواهد خواست مردم را به ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است و ما از همه مجامع عمومی به حالت تعلیق در حدود یک ماه است. آقای آبه گفت که این حرکت لازم بود به دلیل عفونت شد و به سرعت در حال افزایش و بیمارستان ها شد رو به یک بحران است.

در اروپا برخی از بدترین آمار کشور اعلام کرد, پسوند خود را به عنوان مستندات جهانی موارد همچنان افزایش می یابد. هفته گذشته ایتالیا تمدید آن مستند توسط دو هفته به مارس 13 در حالی که اسپانیا گفت: این امر خود به گسترش مستند توسط یکی دیگر از 15 روز به 12 آوریل. در خاورمیانه و لبنان و همچنین طول آن در سراسر کشور مستند به مارس 12 و اعمال گسترده جدید منع رفت و آمد شبانه در سراسر کشور است.

در هند با مقام های محلی روز سه شنبه به نام دولت ملی به گسترش این کشور در سراسر کشور مستند که در حال حاضر با توجه به پایان در 15 آوریل. “ما می تواند بازیابی از اقتصادی مشکل است. اما ما نمی توانیم بهبود زندگی” گفت: K Chandrashekar رائو, وزیر ایالت جنوبی Telangana.

پیاده تماشای پخش زنده در یک کنفرانس خبری با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز سه شنبه.

عکس: یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس

در حالی که بیش از 285,000 مردم بهبود در سطح جهان تعداد مورد افزایش یافته 490,000 در یک هفته به رهبری بزرگ را افزایش می دهد در ایالات متحده و اروپا است. از تاریخ 1 آوریل تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده شروع به پریدن کرد بیش از 70 ٪ است.

چین گزارش شده است درست کردن آن عفونت شماره از اواخر فوریه است اما بیشتر نگه داشته و کنترل دقیق در محل در اطراف ووهان از جمله ممنوعیت سفر به خارج از شهر.

چینی رسانه های دولتی گزارش داد که حدود 276 قطار را ترک خواهد کرد ووهان عنوان برای شانگهای و شنژن چنگدو Fuzhou و نان نینگ در روز چهارشنبه. بر اساس فروش بلیط برای پنج شنبه حدود 55,000 مسافران خواهد بود ترک این شهر با حدود 40 درصد از آنها به سمت مروارید دلتای رود منطقه در جنوب چین است.

چین برای اولین بار مهر و موم شده ووهان در Jan. 23 و به دنبال آن بسیاری از دیگر شهرستانها و شهرهای استان هوبئی قطع تمام حمل و نقل به و از این منطقه و محدود کردن حرکات در داخل شهر. ممنوعیت سفر در هوبئی استان شد آرام مارس 25 و آخر هفته مراکز خرید در ووهان شد بازگشایی شد.

اما بسیاری از ساکنان هنوز هم عصبی گفت: یوان هنگ, 51 سال, بنیانگذار کودکان اجتماعی-سازمان خدمات در شهر: “برخی از مردم هنوز هم به دور ماندن از دیگران در هنگام پایین آمدن به گروه خود-خریداری مواد غذایی. ممکن است دیگران را در یک بطری اسپری الکل برای ضد عفونی کردن بسته های خود را.”

دولتی چین پخش دوربین مدار بسته گزارش روز شنبه که در بیشتر افراد دیده شده است در ووهان را در خیابان ها و مغازه ها شروع به بازگشایی برای کسب و کار. اما دولت متعلق به روزنامه, روزانه مردم هشدار داد که در حالی که ووهان به پایان خواهد رسید آن کنترل بر روی ترافیک خروجی مردم نباید استراحت و نه اجازه نگهبانان خود را پایین.

“این روز است پیروزی نهایی در روز است. ما باید به خودمان یادآوری کنیم که در حالی که این محدودیت در ووهان برداشته شده است ما می توانیم خوشحال می شود اما ما نمی توانیم استراحت ،

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به چونگ پینگ در کوه [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>