جهانی Coronavirus موارد پست بزرگترین-تا کنون روزانه افزایش

ایالات متحده آمریکا ممکن است به مردم توصیه در coronavirus نقاط داغ به پوشیدن پارچه ماسک صورت, a $350 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی امروز و موارد جهان گسترده ای فراتر از یک میلیون. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Ringo Chiu/زوما پرس

دولت در حال ساخت دیگر برنامه های بلند مدت برای زندگی روزانه تحت coronavirus همه گیر به عنوان موارد جدید علامت یک رکورد دیگر و جهانی تعداد تایید عفونت جاروب گذشته 1 میلیون.

جهان اضافه شده 80,600 بیشتر موارد تایید شده از coronavirus پنج شنبه—نسبتا متوسط افزایش از روز قبل اما هنوز هم بزرگترین روزانه تعداد تا کنون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده را به خود اختصاص بزرگترین بخش از این گزارش در اطراف 30,100 موارد جدید به عنوان گسترش پاتوژن ادامه داد: برای تسریع در بیشتر متحده است.

در ایتالیا—با وجود داشتن جهان بالاترین مرگ و میر در مجموع 13,915—روزانه تعدادی از عفونت های جدید است که روند پایین.

آخرین Coronavirus

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به توصیه پوشیدن پارچه ماسک یا پوشش صورت در coronavirus نقاط.
  • تایید موارد بالا 1 میلیون در سطح جهان است.
  • ایالات متحده گزارش 30,100 موارد جدید.
  • چین است که به آرامی به حالت عادی بازگشت پس از بلند کردن اجسام یکی از طولانی ترین مستندات.

چین است که به آرامی به حالت عادی بازگشت پس از بلند کردن اجسام یکی از دقیقترین و طولانی ترین مستندات یک تاکتیک برای اعتبار تا حد زیادی متوقف کردن گسترش Covid-19 بیماری که ناشی از کوروناویروس. ملی کمیسیون بهداشت گفت: چین در روز پنج شنبه ثبت 60 مورد جدید که در آن مردم نشان داد که هیچ علائم و 31 مورد جدید که در آن آنها—یک سطح که در آن نگهداری برای هفته گذشته.

در ایالات متحده پیش بینی این هفته نشان داد بالاتر مرگ و میر عوارض و طولانی مدت بحران از آنچه قبلا پیش بینی شده است. متحده از جمله تنسی نقل مکان کرد و برای شروع مستندات در حالی که دیگران طولانی مدت سفارشات قبلی.

رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد به استفاده از دفاع تولید, عمل, یک کره ای دوران جنگ امنیت ملی و بسیج قانون برای تضمین منابع شرکت ها نیاز به هواکش به عنوان بیمارستان ها در سراسر کشور آماده سازی برای هجوم بیماران.

دیگر کشورها مانند سنگاپور و استرالیا نیست دیدن روشن كردن روند با رشد موارد جدید تندرست در اطراف به عنوان دولت سعی شامل خوشه از عفونت آنها به عنوان پاپ تا. به طور فزاینده کشورهای در حال فرض کنید این بی قراری امور—با تغییر سطح محدودیت در فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

مرتبط

  • ایالات متحده انتظار می رود به توصیه پارچه ماسک صورت برای آمریکایی ها در Coronavirus نقاط داغ
  • گوگل ارائه می دهد کاربر داده های مکان به مقامات بهداشتی مقابله با کروناویروس
  • ملوانان شروع به ترک Coronavirus زده ناو هواپیمابر ایالات متحده
  • ویروس به نظر می رسد آلوده مردان بیشتر از زنان

در سنگاپور که در آن ویروس را گسترش شتاب نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: او را تشدید محدودیت در حرکت و فعل و انفعالات برای یک ماه, سفارش, اکثر محیط های کاری علاوه بر خدمات ضروری به شروع روز سه شنبه و بستن مدارس شروع چهارشنبه.

در یک مثال از اینکه چگونه coronavirus اخلال در برنامه های خوبی را در آینده در سنگاپور انتخابات بخش گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای لایحه مطرح است که اطمینان حاصل شود این شهر-دولت می تواند با خیال راحت برگزاری انتخابات است که باید به نام مارس سال 2021 حتی اگر این بیماری نشده است متوقف ،

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

استرالیا افسر ارشد پزشکی در روز جمعه گفت این کشور در عفونت منحنی که نشان دهنده میزان که در آن موارد جدید در حال افزایش است شروع به صاف نشان دادن کندتر از رشد. اما او گفت: آن را خیلی زود بود برای تعیین اینکه آیا چنین حرکات مهم خواهد بود یا پایدار. کشور اضافه شده 254 موارد جدید در مجموع 5,116 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

استرالیا باید انتظار محدودیت در حرکت و محدودیت هایی در تجمع مردم به مدت حداقل شش ماه دیگر نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه گفت.

“ما قصد داریم در این عادی که در آن زندگی میکنیم در حال حاضر و اشکال از محدودیت های است که ما باید برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

عدم اطمینان است به خصوص دشوار است چرا که به عنوان clampdowns یا curtailments در فعالیت کشیدن در, آسیب های اقتصادی رشد می کند.

روسیه را سخت اقامت-صفحه اصلی, سفارش, تمدید شده در روز پنج شنبه به پایان ماه آوریل انتظار می رود برای کوبیدن یک اقتصاد است که در حال حاضر در آستانه رکود اقتصادی به دلیل توفنده قیمت نفت یکی از اصلی آن صادرات است. در این کشور نرخ بیکاری انتظار می رود که به 5.9 درصد در پایان سال از 4.6 درصد در ماه فوریه بر اساس یک نظرسنجی از اقتصاددانان با آژانس خبری اینترفاکس.

ایتالیا و اسپانیا در خدمات بخش تجربه های شیب دار کاهش فعالیت در ماه مارس با بزرگترین تاثیر را در رستوران ها و حمل و نقل و خرده فروشی خدمات ضربه سخت مستندات با توجه به نظرسنجی توسط شرکت اطلاعات خود را Markit. این نظرسنجی نشان می دهد که منطقه یورو را سوم و چهارم بزرگترین اقتصادهای کوچک خواهد شد به اندازه 10% در طول نیمه اول سال جاری با توجه به اقتصاد آکسفورد یک شرکت مشاوره ای.

مردم فشار می آوردند فروشگاه های مواد غذایی در سنگاپور روز جمعه پس از این کشور به نخست وزیر گفت: او را تشدید محدودیت در حرکت است.

عکس: roslan رحمان/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ارائه دهندگان خدمات در ایتالیا کاهش مشاغل در سریع ترین سرعت در بررسی های 22 سال سابقه. دولتی اسپانیا گزارش روز شنبه که 898,822 افراد نزدیک به 5 درصد از نیروی کار از دست داده بود شغل خود را از بین مارس 12 و پایان ماه. بسیاری از آنها در قراردادهای موقت یک فرم از کار است که به شدت افزایش یافته پس از بحران مالی جهانی.

در ایران, یک کشور دیگر ضربه سخت توسط ویروس دولت تصویب اعتبارات اضطراری برای افرادی که کسب و کار شده اند و صدمه مهار اقدامات است.

بریتیش ایرویز, متعلق به بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه SA گفت: این امر کردند بیش از 30000 کابین خدمه و کارکنان زمین تا ماه مه 31. آن دسته از کارکنان دریافت خواهد کرد 80 درصد از حقوق خود را به عنوان بخشی از طرح دولت انگلیس برای جلوگیری از اخراج. هواپیمایی 4,000 خلبانان باید به طور جداگانه مورد توافق را به چهار هفته از مرخصی بدون حقوق بیش از آوریل و مه.

اقدامات انجام شده در سراسر جهان برای مهار این ویروس می تواند هزینه بین $2 تریلیون و 4 تریلیون دلار در این سال تنها کمتر از 5 درصد از جهان اقتصادی خروجی با توجه به پیش بینی صادر جمعه توسط بانک انکشاف آسیایی.

بسیاری از کشورهای در حال hunkering را برای یک نبرد طولانی.

ژاپن شاهد یک افزایش سریع در همه چیز از تعداد coronavirus عفونت به مرگ و میر ناشی از بیماری رانده شده توسط یک افزایش در تعداد در شهرستانها بزرگ است. توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike شده است به تدریج خفقان را در حرکت در اطراف شهرستان درخواست شهروندان به ماندن در خانه برای اولین بار در آخر هفته گذشته و به دور از فضاهای بسته مانند میله های زندان. او پیشنهاد کرد او را سفت کسانی که محدودیت اگر این بیماری را گسترش نمی کند.

دولت فرانسه در حال حرکت به دفع کمبود داروهای مورد استفاده برای نگه داشتن فشرده-مراقبت از بیماران زنده است درخواست شرکت های دارویی برای بررسی سطح تولید و شناسایی هر زنجیره عرضه تنگناها نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت.

در لبنان و عراق و گروه های مورد حمایت ایران هستند و با استفاده از اورژانس پزشکی برای نشان دادن قدرت سازمانی و منحرف محبوب فشار در محاصره دولت آنها پشتیبانی می کند. حزب الله و آرایه ای از عراق شبه نظامیان را هدایت زمان جنگ منابع از جنگ در سوریه و عراق به راه اندازی بیمارستان برای Covid-19 بيمار شلنگ پایین خیابان و ارائه سبد غذایی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected] و Noemie Bisserbe در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>